Još da ovako upozori Srbiju i Bog da nas vidi !

Samo zato sto dreser u cirkusu izdaje medi naredbe koji trick da uradi, to ne znaci da mu medo nece otkinuti glavu jednom kad mu pukne film :twisted::mrgreen: ... a svi znamo da moze i da to nije upitno, vec samo pitanje trenutka :whistling:

Ma da.....
Sa Rusima je sve "Ako bude ovo, Ako bude ono.....".....
Smaraci......
Uostalom, sta ce da rade Ukrajini? Da ih smore partijskim sastancima?
Ili ce da im daju nesto, kao sto su placali Kazahstanu u naturi za koriscenje kosmodroma......tipa.....daju im neki tajni projekat....recimo Kliper, a ovi zacute........
 
Ma da.....
Sa Rusima je sve "Ako bude ovo, Ako bude ono.....".....
Smaraci......
Uostalom, sta ce da rade Ukrajini? Da ih smore partijskim sastancima?
Ili ce da im daju nesto, kao sto su placali Kazahstanu u naturi za koriscenje kosmodroma......tipa.....daju im neki tajni projekat....recimo Kliper, a ovi zacute........

Nece nista, uzet ce americki recept, finansirati istocnu ukrajinu sa nekoliko milijardi evra pomoci "demokratiji" da se odcepe i sutra pripoje Rusiji, zapadnoj ce da uvedu sankcije pred zimu, ali nista se ti ne brini, tu je Evropa i US, oni ce doneti prosperitet i sve blagodeti zapadnim Ukrajincima :D k'o sto su i Srbiji :twisted:
 
Serious consequences,
ce da kazu i poslije ovih nepravedno i nicim izazvanih sankcija i "blokada" Sribije na granici sa Kosovom.

Србија нема границу са Косовом и Метохијом. Прекините да причате тако. Прекините да ширите шиптарске и усташке идеје.
 
Србија нема границу са Косовом и Метохијом. Прекините да причате тако. Прекините да ширите шиптарске и усташке идеје.
Ne, zasto. Kosovo je postalo nezavisna drzava. A svaka nezavisna drzava ima svoje teritorijalne granice. Nesto ne verujem da ce i Kosovo biti izuzetak po pitanju granica
 
Опет понављам оно што сам рекао и у свом претходном посту на овој теми. Не ширите Шиптарске и усташке идеје. Косово и Метохија није независна држава, у саставу је СРбије, као што и у Уставу Србије стоји. Доста.
 
Jeste.
Mozda u Ustavu Srbije stoji ali fakticki nije.
Vecina Evropskih drzava je priznala nezavisnost Kosova i vjerovatno se u nekim evropskim institucijama vijori njihova zastava.

...ali, s'obzirom da si ti crnogorac i da kao takav postujes odluke svoje Vlade i drzave, za tebe je kao i za sve u CG Kosovo i dalje deo Srbije ;) :twisted: ...a sada, ako si crnogorac albanske nacionalnosti, to je nesto drugo, pa normalno je da ce ti nacionalna ideja biti ispred drzavljanstva drzave u kojoj samo zivis. :mrgreen:
 
...ali, s'obzirom da si ti crnogorac i da kao takav postujes odluke svoje Vlade i drzave, za tebe je kao i za sve u CG Kosovo i dalje deo Srbije ;) :twisted: ...a sada, ako si crnogorac albanske nacionalnosti, to je nesto drugo, pa normalno je da ce ti nacionalna ideja biti ispred drzavljanstva drzave u kojoj samo zivis. :mrgreen:
Jesam Crnogorac i bas mi je milo sto jesam.
Dok se vi zamajavate sa davno izgubljenim stvarima poput Kosova - mi fino dovodimo Madonnu. Kod vas su otkazani neki koncerti, zar ne? Eto dobro bio je Nick Cave preksinoc. Dobro. Ali mi u Crnoj Gori mnogo brze idemo u susret Evropskoj Uniji nego vi u Srbiji.
 
Jesam Crnogorac i bas mi je milo sto jesam.
Dok se vi zamajavate sa davno izgubljenim stvarima poput Kosova - mi fino dovodimo Madonnu. Kod vas su otkazani neki koncerti, zar ne? Eto dobro bio je Nick Cave preksinoc. Dobro. Ali mi u Crnoj Gori mnogo brze idemo u susret Evropskoj Uniji nego vi u Srbiji.

Ja se stvarno izvinjavam, nisam znao da kontaktiram sa mentalno retardiranom osobom cije izjave su ravne dvanaestogodisnjoj devojcici u pubertetu. Dalja rasprava na ovu ili bilo koju temu nema smisla. Srecan put zelim i daleko vam kuca. :roll:
 
Ja se stvarno izvinjavam, nisam znao da kontaktiram sa mentalno retardiranom osobom cije izjave su ravne dvanaestogodisnjoj devojcici u pubertetu. Dalja rasprava na ovu ili bilo koju temu nema smisla. Srecan put zelim i daleko vam kuca. :roll:
A zasto si tako ljut, komsija? Nasa kuca je jedna pored druge i ne mozemo je pomicati, osim u slucaju da ne daj boze i Sandzak krene u proglasenje nezavisnosti. U tom slucaju bi otisao jos jedan komad Srbije te tako nebismo bili ni komsije. :cmok:
 
A zasto si tako ljut, komsija? Nasa kuca je jedna pored druge i ne mozemo je pomicati, osim u slucaju da ne daj boze i Sandzak krene u proglasenje nezavisnosti. U tom slucaju bi otisao jos jedan komad Srbije te tako nebismo bili ni komsije. :cmok:

Ma ostavi se ti Raske, ajde lepo pojacaj zvucnike i pevusi uz "Like a virgin...touched for the very first time...like a virginnnn" :rotf: LMAO :rotf::klap:
 
ali nista se ti ne brini, tu je Evropa i US, oni ce doneti prosperitet i sve blagodeti zapadnim Ukrajincima :D k'o sto su i Srbiji :twisted:
Па наравно, сада је боља ситуација у земљи него икада. Евентуално крајем осамдесетих су плате биле још више, али тада су друге ствари биле лоше: једнопартијски систем, вербални деликт и томе слично.
 
Jesam Crnogorac i bas mi je milo sto jesam.
Dok se vi zamajavate sa davno izgubljenim stvarima poput Kosova - mi fino dovodimo Madonnu. Kod vas su otkazani neki koncerti, zar ne? Eto dobro bio je Nick Cave preksinoc. Dobro. Ali mi u Crnoj Gori mnogo brze idemo u susret Evropskoj Uniji nego vi u Srbiji.

Ajde brate idite u tu uniju i pustite nas na miru barem dok vam ponovo ne zatrebamo. Logika bečkih konjušara je danas u modi i trenutno je profitabilna pa im požurite u susret da se što više ovajdite ali prištedite malo za dane kada počnu da vam ispostavljaju "račune". Čojstvo i junaštvo - šta to beše ?:rtfm:
 
Jesam Crnogorac i bas mi je milo sto jesam.
Dok se vi zamajavate sa davno izgubljenim stvarima poput Kosova - mi fino dovodimo Madonnu. Kod vas su otkazani neki koncerti, zar ne? Eto dobro bio je Nick Cave preksinoc. Dobro. Ali mi u Crnoj Gori mnogo brze idemo u susret Evropskoj Uniji nego vi u Srbiji.

...la te madona... koga jos briga za tu isluzenu italijansku qrvu....
 
Ne, zasto. Kosovo je postalo nezavisna drzava. A svaka nezavisna drzava ima svoje teritorijalne granice. Nesto ne verujem da ce i Kosovo biti izuzetak po pitanju granica

nije postalo jer ga vecina zemalja nije priznala,a nije ni clan nijedne svetske organizacije koja to podrzava SB,UN,a i nemoze biti dok srbija ne prizna....nego reci mi ako ti sad dodjes u PG i razderes se da proglasavas nezavisnost podgorice i podrzi te par ljudi ne mora da znaci da se PG odvojila od cg....a i dok srbija ne prizna nezavisnost,to je okupirana teritorija,pogotovo sto se otima....to zna svko dete bez skole ali ocito ti ne znas.....
 

Back
Top