windows 98

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
kupila sam sa lap topom vistu
skinula sam je
onda sam kupila legalno
xp
platila 70 e
..
skinula sam je
ada imam neku 98 koju hocu da instaliram na laptopu
mislite li da ce raditi?
 
Знаш ли ти било шта урадити с рачунара... АКо није бутабилна 98-ица убациш дискету и само куцаш "setup" и даље иде на фазон "next...next...next...'
 
@zaimb

A šta će ti uopšte 98-ica?! Sad će da počnu pitanja kako ovo, kako ono...
Prvo Vista - pa XP - sada 98... što bi se reklo s'konja na magarca! :D
Usredsredi se na jedan OS i potrudi se da ga dobro skapiraš, time ćeš i nas manje smarati! ;)
 
Или како то наш народ каже с кур** на конопац... Морам сам да цензуришем пошто неће да цензурише ћирилицу :D
 
Ja se tebi divim, dobijes dzabe najnoviji OS, a ti odlucis da kupis onaj pre njega...ali ni to nije dosta pa onda i njega zamenis nekim od pre 10godina...
Najverovatnije ti pola stvari nece raditi jer nema drajvere za 98icu;)-zvucna, mrezna, WiFi, da ne pricam ako je procesor dual core:roll:

Nego bez foliranja, gde su slike i kolaci???????????????
 
Boot CD ili disketa nije ni za 98icu ni za Vistu ni XP. Ona ti "digne" sistem u DOSu(znaci pre operativnog sistema) pa ti posle gledaj sta ces.
Win XP cd je sam po sebi bootabilan, ali mozes iz nera napraviti i bilo koji drugi;)
 
Boot CD ili disketa nije ni za 98icu ni za Vistu ni XP. Ona ti "digne" sistem u DOSu(znaci pre operativnog sistema) pa ti posle gledaj sta ces.
Win XP cd je sam po sebi bootabilan, ali mozes iz nera napraviti i bilo koji drugi;)

sada razumem
pa zasto je tesko da mi napisete par razumljivih recenica nego odmah da me prozivate
....
dakle nije BOT disketa ono na sta mislim ,,\
ja imam ideju o disketi za oporavak sistema
dakle kada mi se sistem zakoci,srusi ili kada zakaci virus
kada ne moze da digne sistem,da imam cd sa kog ce komp podici sistem, iskopirati fajlove koji su mu pojedeni
...i vratiti ga na stanje na koje je bio, sa svim sistemskim fajlovima podesavanjima itd..kada sam rezala taj cd
eto to ja imam u glavi ali ne znam kako se celi taj postupak zove
...doduse...ne znam ni da li je moguc...?:)
 
Cccc...
smiley_emoticons_doh.gif
Ne znam šta ti tačno imaš u glavi, ali o tome smo ti već govorili! Taj postupak se zove Pravljenje Rezervne Kopije Sistema i to možeš da uradiš sa Hiren's Boot Cd-om iz DOS-a ili sa Acronis True Image-om iz Windowsa!
 
Имам један предлог... Направи роштиљ купи огромне количине пива и има да ти објашњавамо док има пива и роштиља :D
 
Woohooo!!!

Konacno jedan pametan predlog!

Predlazem Kosutnjak!


btw.Pred kraj objasnjenja mozda postanu konfuzna\oprecna\nelogicna a sve u zavisnosti koliko se otvoris;)
 
На крају ће да личи као у филму how high патуљци, једнорози они желе да систем пропадне... А да не заборавим и гремлине :D
 

Back
Top