Napad na Srbiju

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.669
Dok se vi prepucavate, a politicari dogovaraju ko ce kome
Albanci ne miruju:dash:



eksplodiralo vozilo u bujanovcu, nema žrtava
Politika - Pre 23 minuta

BUJANOVAC - U dvorištu policijske uprave u Bujanovcu ekslodiralo je vozilo, a u eksploziji nije bilo žrtava, potvrdio je agenciji Beta šef kancelarije koordinacionog tela Vlade Srbije u Bujanovcu Simo Gazikalović.

Prema svedočenju očevidaca, delovi automobila, za koji se još ne zna da li je policijski džip ili neko od zaplenjenih vozila, leteli su pedesetak metara od mesta eksplozije u dvorištu policijske uprave.

Delovi automobila pali su i pored kancelarije OEBS-a koja je najmanje 50 metara udaljena od zgrade policijske uprave.

Još nema podataka o uzrocima eksplozije.
 
Poslednja izmena:
Malo edukacije za "evropske vojvodjane"

[Албанска народна армија]] (Ushtria Kombetar Shqiptar)

Poseti malo i ovo, to su ti braca, i da se potsetis odakle si pobegao u SRPSKU VOJVODINU!!!
http://www.forumishqiptar.com/

DA, procitao sam i prvi post. A ovo sam objasnio vise nego jednom. ALi ajde ponovo. Albanci se vredjaju ako ih zoves tako kako ih ti zoves. Ceo svet ih zove "Albanci", pa hoce i mi da ih zovemo. Sustina je da li hoces da pokazes barem osnovno postovanje prema celom narodu. Italijane zovemo zabari jer jedu zabe. Kako bi bilo da nas zovu svinjojedaci, jer jedemo svinje? To je vrlo plastican primer...
 
Vidi se da si neobrazovan, ne znas ni sta je siptar, a mislis da je uvredljivo! citaj malo, pa onda *****j...
Misli lik da je "šiptar" uvredljiv termin pošto jako asocira na šipose i njihove "vrline"!!!
Nije pristojno poistovjećivati albance sa šiptarčinama jer oni jedni s drugima nemaju nikakve veze!!! To su dva sasma različita naroda!!!:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
DA, procitao sam i prvi post. A ovo sam objasnio vise nego jednom. ALi ajde ponovo. Albanci se vredjaju ako ih zoves tako kako ih ti zoves. Ceo svet ih zove "Albanci", pa hoce i mi da ih zovemo. Sustina je da li hoces da pokazes barem osnovno postovanje prema celom narodu. Italijane zovemo zabari jer jedu zabe. Kako bi bilo da nas zovu svinjojedaci, jer jedemo svinje? To je vrlo plastican primer...

Ti si lud!
Mozda tebi smeta sto ti kazu siptar, ali njima ne, to prvo proveri, pa onda pricaj. A za taj narod nemam postovanja, jer je to narod na nizem stupnju evolucije, od onog koji je opsteprihvacen u modernoj civilizaciji, znaci, ukratko, stoka i neandertalci. Upravo sam ti pokazao sta je siptar, a ti opet pricas neku svoju pricu, koja nema veze sa istinom. Oni sami sebe zovu siptari i psuju jedni drugima mater siptarsku, pa ih zbog toga i mi tako zovemo, a inace su arbanasi, ili arnauti.
 
Ti si lud!
Mozda tebi smeta sto ti kazu siptar, ali njima ne, to prvo proveri, pa onda pricaj. A za taj narod nemam postovanja, jer je to narod na nizem stupnju evolucije, od onog koji je opsteprihvacen u modernoj civilizaciji, znaci, ukratko, stoka i neandertalci. Upravo sam ti pokazao sta je siptar, a ti opet pricas neku svoju pricu, koja nema veze sa istinom. Oni sami sebe zovu siptari i psuju jedni drugima mater siptarsku, pa ih zbog toga i mi tako zovemo, a inace su arbanasi, ili arnauti.

JA pricao sa Albancem kako bi znao zasto se ljute. Za razliku od tebe ja znam i po neku cinjenicu...
 

Back
Top