sreca

  • Začetnik teme pink smile
  • Datum pokretanja
Sreca i novac imaju jako puno dodirnih tacaka, ali nisam sigurna da su u takvoj relaciji da se jedno moze kupiti drugim. Da li se novac moze kupiti srecom? Ako vec gledas tako matemacki onda bi na tvoje pitanje morao biti razum odgovor i na to pitanje... koliko novca = sreca
 
Mozda mogu neke stvari da te usrece, ali parama nikada neces imati potpunu srecu, uvek ce nesto faliti. Sve ima svoju i dobru i losu stranu.
 
jeste da sve ima dobru i losu stranu , ali zar nisi u bedaku kad nemas kintu ni da odes na kafu ili da platis 5 sati interneta. nikad se ne opterecujem novcem ali volim da imam nesto love u dzepu. sto se tice srece tesko da moze da se kupi ,ali sa dosta para i sreca je na dohvat ruke. ribe se uvek lepe za punise , mozes da kupis dobar auto, comp ,sve sto ti treba- e sad ako si neki namcor ni to ti nije dovoljno. :)
 
Zivimo u materijalnom svetu, u kome covek jednostavno ne moze biti srecan bez materijalne potpore... Sad but true...

Mislim da novac ne moze da kupi srecu, ali srece nema bez novca... Tako da je novac glavni preduslov za srecu, a ostalo je na ljudima...
 
Incognito:
Zivimo u materijalnom svetu, u kome covek jednostavno ne moze biti srecan bez materijalne potpore... Sad but true...

Mislim da novac ne moze da kupi srecu, ali srece nema bez novca... Tako da je novac glavni preduslov za srecu, a ostalo je na ljudima...

Covek je novac izmislio... on zapravo ne postoji!
 
Sve moze parama da se kupi.Stojim iza toga.Onaj covek koji zna sta je beda,koji je jedan deo svog zivota bio sirotinja a kasnije se obogatio,taj covek zna da se parama moze kupiti sreca.Zato sto zna da ceni pare.A onaj koji je rodjen bogat taj uvek moze biti nesrecan ma koliko para imao.
 
Kako ko gleda na tu problematiku..

Neki (mnogi)su srecni kada imaju novca.. tako da kod njih to vazi..

Licno...i da imam vise..bila bih podjednako srecna kao i do sad...jer je merim drugom jedinicom..
 
za srecu ne treba nista..to je u sustini samo nacin na koji covek poima stvari..
neko moze biti srecan a da nema nista a neko nesrecan sa celim svetom u posedu..

razliciti ljudi razlicito poimaju srecu..ili sastojke srece..
 

Back
Top