Program manjih TV stanica
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Program manjih TV stanica

Iskusan polarnimeda (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Program manjih TV stanica

- nikada mi nece biti jasno kako je dozvoljeno nekim televizijama da drze one telefonske kvizove koji su uvreda za inteligenciju debila- a sa obzirom na to koliko je ocigledno da su namesteni... cini mi se da je "TV24" (valjda se tako zove) na prvom mestu po ovome... A na celu preostalih koji ne zaostaju previse, je "SOS"... naravno- nista manje ne treba pljuvati one koji 90% namestaju, ali bolje glume....

- slicna stvar je sa astrolozima, i pogotovo tarotolozima... svakako je zabavno ponekada gledati onog milana (koji je ukrao kleopatrinu ideju samoprozivanja plemstvom), ali je tuzno sto najjadnije cini jos jadnijim... cini mi se da je sada na "TV Duga", a da je bio i na "Palmi +" i na jos po nekoj tv stanici.... mislim da su TV astrolozi u sustini isto, samo se prave prefinjenijim ("TV24", "Politika")...

- a na nekim stanicama uopste ne shvatam poentu programa koji se prikazuje... "City1" npr. po ceo dan pusta snimke partizanovih pobeda- i to ne legendarnih; nego bilo kojih koje iskopaju...

ma dosta je slicnih primera, pogotovo za one koji ne koriste kablovsku pa su u prilici da vide jos ovakvih kanla, tj. gomilu stvari kojima ne vidis svrhu, ili koje mozda imaju svrhu u najociglednije ilegalnoj zaradi... kako ovo prolazi? ne mogu da verujem da je moguce parama (i to verovatno sitnim) podmititi drzavu da brani nesto bas ovoliko ocigledno.... niti mi je jasno kako stanice sa besmislenim programom koji niko ne gleda- opstaju?

btw- sigurno ima i dobrih manjih stanica, ali to ostavljam onima koji su sa njima upoznati....
    Poslednji put ažurirao/la polarnimeda : 06.06.2008. u 17:04

Iskusan miXed (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: Program manjih TV stanica

Citat Original postavio polarnimeda
    - nikada mi nece biti jasno kako je dozvoljeno nekim televizijama da drze one telefonske kvizove koji su uvreda za inteligenciju debila- a sa obzirom na to koliko je ocigledno da su namesteni... cini mi se da je "TV24" (valjda se tako zove) na prvom mestu po ovome... A na celu preostalih koji ne zaostaju previse, je "SOS"... naravno- nista manje ne treba pljuvati one koji 90% namestaju, ali bolje glume....
    Ti kvizovi mi idu na zhivce ,znam prijatelje kojima je doshao rachun ogroman zbog toga.

Domaćin TEA_93 (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    75

Zashto uopshte obracati paznju na te stvari?
    Ja samo zaobidjem i cao, bole me brige.....

Iskusan polarnimeda (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio TEA_93 Pogledaj poruku
    Zashto uopshte obracati paznju na te stvari?
    Ja samo zaobidjem i cao, bole me brige.....
    hehehee... pa, ako se zapitam: "kako je moguce da opstaju", ne znaci da se njima opterecujem ili da ih ne zaobilazim...

Iskusan miXed (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Josh kad vidim kad oni ljudi zovu ...
    Josh 10 sekundi , jos 5 sekundi... I .. " Halo ko je sa nama ? Izgleda da je veza prekinuta. "

Slične teme

1. Najbolja TV stanica
    Autor Miki 13991 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.09.2008., 18:15
  2. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 07.06.2008., 11:45
  3. Radio Stanica
    Autor ReDragon u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.04.2007., 15:04
  4. Odgovora: 0