Ako DS formira vladu premijer te vlade će biti Bojan Pajtić

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Da dobro ste procitali. Prema saznanjima Blica , a Blic je glasilo NDS-a Bojan Pajtic je kandidat za mesto premijera DS-a. Da to je onaj Pajtic sto je falsifikovao dokumenta da je Neda Arneric bila u bodrumu, mahao pasosima i kartama i organizovao falsiranje glasanja u parlamentu Srbije.

U toj stranci izgleda samo lopovi i falsifikatori napreduju dok posten covek nema teorije da dodje do iole koje znacajnije funkcije :tajna:
 
Poslednja izmena:
Ministar Velimir Ilić ustvrdio da su predsednik vojvođanske vlade Bojan Pajtić i predsednik Skupštine Vojvodine homoseksualci!

Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić tvrdi da su predsednik vojvođanske vlade Bojan Pajtić i predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš homoseksualci! Ilić je u ponedeljak uveče u emisiji "Recite narodu" na TV Foks tokom burne polemike tražio od Kostreša da prizna da ima dečka i rekao da svi znaju da je Bojan Pajtić homoseksualac!?!

Ministar je sve ovo rekao u pauzi za reklame, usred žestoke polemike. Prema rečima Ivice Dačića, koji je bio treći gost u studiju, sve je započeo ministar infrastrukture.

- Velja i Kostreš su se raspravljali oko izgradnje autoputa kroz Vojvodinu. U jednom trenutku Velja je upitao: "Je li Bojane, je l' imaš ti dečka? Pa, dobro, to je sada moderno, nemoj da se stidiš, slobodno kaži... " - prepričava Dačić.

Prema njegovim rečima, publika je ovo Ilićevo pitanje propratila burnim aplauzom i gromoglasnim smejanjem. Na to mu je Kostreš prilično mlako odgovorio: "Ne znam, možda vi to upražnjavate..." Onda je Velja poentirao. Rekao je: "Ma, nije to ništa strašno, evo i Bojan Pajtić ima dečka, svi znaju za to, pa šta mu fali..."
 
Bojan Pajtić

predsednik Izvršnog veća Autonomne Pokrajine Vojvodine
piše: Dragoslav Grujić
Image

Osnovni podaci: Rođen je 2. maja 1970. u Senti u patrijarhalnoj porodici. Pajtićev otac Lazar je pravoslavni sveštenik u Tekelijanumu u Sent Andreji.

Posle osnovne i srednje škole u Senti odslužio je vojni rok u Mostaru, a onda završio Pravni fakultet u Novom Sadu. Diplomirao je u martu 1995. i jedno vreme radio u Okružnom sudu u Novom Sadu, a onda postao asistent na Pravnom fakultetu na predmetu Obligaciono pravo, Na Pravnom je i magistrirao 2000. godine. "Rad na univerzitetu je divan, tu su mladi ljudi otvorenih umova i duša. Najveća satisfakcija u svakoj profesiji je da čovek radi na univerzitetu."

Govori engleski i mađarski jezik.

Oženjen, suprugom Vesnom lekarkom anesteziologom, koja govori jezike, super kuva, ima neki talenat prosto Bogom dan, odrasla je u Libiji, pa je pravi majstor za egzoticne stvari, kaže suprug Bojan. Imaju sinove Andreja i Stefana.

Mnogi su mislili da će Bojan Pajtić postati poznati glumac (amaterski se 15 godina bavio glumom u mladosti), odustao je zbog "egzistencijalne ugroženosti ove profesije" i odmetnuo se u politiku.

Povodom 660 godina južnobanatskog mesta Seleuša Bojan Pajtić je proglašen za počasnog građanina.

Na "Blicovoj" rang-listi 300 najmoćnijih u 2007, Pajtić je rangiran na visokom 44. mestu.

Verska i nacionalna opredeljenost: "Iako sam iz svešteničke porodice, ne verujem u postojanje laičkog Boga, sedog starca s dugom bradom. Bog je sveukupnost koja ljudskom umu i dalje ostaje nedokučiva."

Srbin. Protivi se autonomašima. "Inicijativa i ideja nekih stranaka o republici Vojvodini je neprihvatljiva. Vojvodina može da ima 'konstitutivni akt', ali ne Ustav."

Politička karijera: "U politiku sam ušao zato što mi temperament ne dozvoljava da trpim nepravdu i sedim skrštenih ruku." Kao student aktivno je organizovao studentske demonstracije.

Pajtić je u politiku ušao 1995. preko Narodne stranke Milana Paroškog. Pristupnicu je dobio "zbog dugogodišnjeg prijateljstva Paroškog i njegovog oca". Međutim, već u septembru 1996. postaje član Demokratske stranke i portparol Gradskog odbora DS-a.

Nakon oktobra 2000. počinje njegova munjevita karijera, a tome je doprinelo i to što je u trci za predsednika DS-a između Vuksanovića i Đinđića otvoreno stao uz budućeg predsednika.

U DS-u je bio član Gradskog odbora Novi Sad, predsednik Pokrajinskog odbora, član Glavnog odbora, član Predsedništva i potpredsednik (biran dva puta 2004. i 2006).

Bio je i na mnogim javnim funkcijama: gradski ministar za upravu, resorno zadužen za sport. Posle promena 2000. Pajtić postaje narodni poslanik, da bi u naredne tri godine predsedavao Zakonodavnim skupštinskim odborom. Od marta do decembra 2003. bio je šef poslaničkog kluba "DOS – reforme Srbije". Na tom mestu nasledio je Čedomira Jovanovića, kada je ovaj posle ubistva premijera Đinđića postao potpredsednik u Vladi Zorana Živkovića.

Od novembra 2004. predsednik je Izvršnog veća Skupštine AP Vojvodine.

Uz ovo je i predsednik Upravnog obora lista "Dnevnik", a svojevremeno je bio rekorder po članstvu u upravnim odborima javnih preduzeća.

Afera Bodrum: Devet meseci na čelu poslaničkog kluba bili su vrlo burni za Pajtića, DS i DOS. Afere su se nizale, a ključna je bila "afera Bodrum". "Jedini moj doprinos tom slučaju bio je taj što sam samo u jednoj rečenici ponovio ono što sam iz medija saznao da je tog dana rečeno na konferenciji za novinare naše stranke: da Neda jeste bila u Skupštini. Ja sam, dakle, samo potvrdio ono što je rečeno u tom obraćanju javnosti. Ali sam uputio javno izvinjenje kada se ispostavilo da to nije tačno. Pri tom, podsećam, da sam kao šef poslaničkog kluba DOS-a imao veoma odgovoran i težak posao i ako se u svemu tome meni spočitava ta jedna rečenica, doživljavam sve to kao kompliment mom ukupnom radu."

O poslu i jeziku poslanika: "Višečasovno sedenje na veoma ograničenom prostoru, duboko ispod površine zemlje, uz budno oko kamere, ergo javnog mnjenja, neminovno dovodi do izvesne anksioznosti narodnih zastupnika. Anksioznost često rezultira upotrebom tvrdih glagola glede političkih neistomišljenika."

Kada laže: "Nikada. Samo kada je pitanje osetljivo, trudim se da izbegavam istinu."
 
nije to uvreda vec argumentovana cinjenica.

I Dragan Markovic Palma i Velja Ilic tvrde da je Bojan pajtic homoseksualac!
a sto je argumentovana kad njih dvojica tvrde,pa sta je sve velja tvrdio pa je ispao smesan ko klovn :lol:

no nebino,jer u celoj prici je ta cinjenica (ili ne) sporedna,a naslov tendenciozan.ovako mozete da nastavite.

ende.
 
Da dobro ste procitali. Prema saznanjima Blica , a Blic je glasilo NDS-a Bojan Pajtic je kandidat za mesto premijera DS-a. Da to je onaj Pajtic sto je falsifikovao dokumenta da je Neda Arneric bila u bodrumu, mahao pasosima i kartama i organizovao falsiranje glasanja u parlamentu Srbije.

U toj stranci izgleda samo lopovi i falsifikatori napreduju dok posten covek nema teorije da dodje do iole koje znacajnije funkcije :tajna:

8) cuti kad nije onaj shto je 77 dana tuko nato,
umalo se nato ne raspade :D
 
nije to uvreda vec argumentovana cinjenica.

I Dragan Markovic Palma i Velja Ilic tvrde da je Bojan pajtic homoseksualac!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: znaci ja tvrdim da Jerry voli da ima snosaj sa domacim zivotinjama i to je "argumentovana cinjenica ":lol: uostalom covek je ozenjen i ima dva sina i jos je iz postene svestenicke familije koja je mnogo propatil apod komunistima tako da drugovi radikali i drugovi "narodnjaci" nemaju sta da mu prigovore :lol:
 
pa mogao je da odgovori na pitanje o svojoj verskoj i nacionalnoj pripadnosti, umesto da lupa gluposti....:confused:
pa odgovorio je ,mozda ti je promaklo pasus ispod onog u kome prica o svom shvatanju vere:confused: , inace baba mi je bila njegova uciteljica u Senti ,a keva i cale dobro poznaju njegovog oca Lazara i licno znao da se njihov patriotizam i odanost veri i naciji nikad nije bila upitna ,cak ni u onim najtezim vremenima .
 
Ministar Velimir Ilić ustvrdio da su predsednik vojvođanske vlade Bojan Pajtić i predsednik Skupštine Vojvodine homoseksualci!

Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić tvrdi da su predsednik vojvođanske vlade Bojan Pajtić i predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš homoseksualci! Ilić je u ponedeljak uveče u emisiji "Recite narodu" na TV Foks tokom burne polemike tražio od Kostreša da prizna da ima dečka i rekao da svi znaju da je Bojan Pajtić homoseksualac!?!

Ministar je sve ovo rekao u pauzi za reklame, usred žestoke polemike. Prema rečima Ivice Dačića, koji je bio treći gost u studiju, sve je započeo ministar infrastrukture.

- Velja i Kostreš su se raspravljali oko izgradnje autoputa kroz Vojvodinu. U jednom trenutku Velja je upitao: "Je li Bojane, je l' imaš ti dečka? Pa, dobro, to je sada moderno, nemoj da se stidiš, slobodno kaži... " - prepričava Dačić.

Prema njegovim rečima, publika je ovo Ilićevo pitanje propratila burnim aplauzom i gromoglasnim smejanjem. Na to mu je Kostreš prilično mlako odgovorio: "Ne znam, možda vi to upražnjavate..." Onda je Velja poentirao. Rekao je: "Ma, nije to ništa strašno, evo i Bojan Pajtić ima dečka, svi znaju za to, pa šta mu fali..."

Velja tvrdi, Dacic prepricava, u PAUZI ZA REKLAME.:dash::dash::rotf::rotf:

Ajde, ajde mozez ti i bolje.:lol:
 

Back
Top