gde je razlika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ana marija:
izmedu najboljeg druga i decka ili njabolje drugarice i devojke ??

Razlika je svuda: Od recnika, pozdrava, osecanja, to su skroz razlicite vrste ljubavi.Drugar se stvara celim zivotom a ljubavi postoje kao "blic", do duse postoje i one druge kada se dogogodisnje prijateljstvo pretvori u ljubav ali moje misljenje je da tu i nije postojalo prijateljstvo vec od prvog trenutka zelja za onim do cega vreme dovede jednu stranu.
 
pa to su onda pogresni drugari blackground, kod mene je to sasvim drugacije, ja se druzim najvise sa muskarcima, i super nam je, a to sto kazes da takva prijateljstva ne postoje tu mnogo gresis, jer pre ce ti tvoj najbolji drug zeleti da ti je*e devojku/zenu nego mene moj drugar:))
znasw ono kad ti tapse po ramenu i kaze gde si prijatelju?
a ovamo misli se je*em li ti zenu
to mu tako dodje nekako:)))
 
Meni je najbolji drug u zivotu bila zena.Tad devojka.Sta se desilo?Prestala je odjednom da prica.Prvo sam se cudio a posle shvatio da sam ispao budala jer je ona zelela i vise od prijateljstva,sto mi je posle nekoliko godina i priznala.Ovde sam negde procitao,ne znam,valjda ima,ma sigurno ima i toga,tek ja zene svojih drugara gledam ko svetice.Nikako drugacije.Al,ima nas raznih...
 
pa razlika je ocita s devojkom se odnosis sexualno i nije ti drugarica a s drugaricom kad se pocnes odnositi prestaje to da bude...
znaci sa drugaricom se mozes druziti pre sexa a s devojkom posle
 
Ja imam samo tri prava druga,koja znam od najranijeg detinjstva,i oni mi dodju kao braca i zaista takav odnos imamo,poveravamo se jedni drugima,stvarno se super druzimo,to je ono pravo prijateljstvo...a svaki ostali moj "drug" mi je posle nekoliko meseci,ili godina priznao da on u meni ne gleda samo drugaricu,tako da sam ostala bez nekih prijatelja,koji su stvarno bili ok,ali valjda im je posle bilo glupo sto su to rekli,i nikada nije moglo biti ko pre....
 
Nema sanse da postoji musko_zensko projateljstvo.Iz licnog iskustva to znam.Svi moji takozvani drugovi su me na neki nacin,u odredjenom trenutku muvali.To je uzasno,odvratno,osecala sam muku u stomaku,povracalo mi se.Nisam zelela da pokvarim prijateljstva,niti da nekoga povredim,Ali to redovno uradim i kad ne zelim. :wink: :wink: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top