To je pravi muskarac!

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Sta je za vas ono sto zovete "Pravi muskarac"?
Vec godinu dana sam na ovom forumu i nagledala sam se svakakvih postova...Neki od njih izazivali su mi gadjenje i mucninu...To su oni postovi u kojima odredjene samoproklamovane muskarcine pljuju zene, vredjaju ih, govore o tome kako su oni veliki je..., sve su zene ku.., zene ne smeju da se oblace provokativno, zene treba gaziti da bi te volele i postovale...
I skoro svi pricaju samo o sexu, a sta je sa LJUBAVLJU, NEZNOSCU I PAZNJOM? Sta je sa onim "JACI POL" i "LEPSI I NEZNIJI POL"?
 
Mene nikada nisu privlačili nekulturne i proste sirovine.
Za mene je pravi muškarac čovek koji ume da iskaže ono što oseća, koji je kulturan, obrazovan, duhovit ..... Ako ima ovu osnovu, sve ostalo se da nadograditi i sa ovakvim čovekom moja veza može da uspe.
 
Ne podnosim ove koji pricaju o zeni kao da je lutka napravljena da bi zadovoljila njihove potrebe...Pa pogledajte samo sta pishu ovi na ovom forumu...Tragedija!
Ali sto volim one slatke i fine muskarce koji se puno smeju i postuju zene...Eh, eh, eh...
 
Moj muškarac je pravi muškarac :P
Nežan, lepo vaspitan, blesav... stalno me zasmejava i čuva i pazi i sve hoće i ništa nije problem... i na porođaju je bio sa mnom! I uz mene je.
A pritom je sladak kao med, ima divno lice, pločice na stomaku, lepo razvijena leđa... noge su mu malo mršave al ajd. Mnogo sam ponosna na njega.

Dobro, nije to tema.................... :P
 
Moj muškarac je pravi muškarac :P
Nežan, lepo vaspitan, blesav... stalno me zasmejava i čuva i pazi i sve hoće i ništa nije problem... i na porođaju je bio sa mnom! I uz mene je.
A pritom je sladak kao med, ima divno lice, pločice na stomaku, lepo razvijena leđa... noge su mu malo mršave al ajd. Mnogo sam ponosna na njega.

Dobro, nije to tema.................... :P

Ih Beki al' ti je neki... :p
(basmidrago:))
 
Moj muškarac je pravi muškarac :P
Nežan, lepo vaspitan, blesav... stalno me zasmejava i čuva i pazi i sve hoće i ništa nije problem... i na porođaju je bio sa mnom! I uz mene je.
A pritom je sladak kao med, ima divno lice,pločice na stomaku, lepo razvijena leđa... noge su mu malo mršave al ajd. Mnogo sam ponosna na njega.

Dobro, nije to tema.................... :P

Kako si ovo smjela napisati na forumu....:mrgreen:
 
Ja bih ti savetovala da ga ne pushtash iz kuce nigde!


Moj muškarac je pravi muškarac :P
Nežan, lepo vaspitan, blesav... stalno me zasmejava i čuva i pazi i sve hoće i ništa nije problem... i na porođaju je bio sa mnom! I uz mene je.
A pritom je sladak kao med, ima divno lice, pločice na stomaku, lepo razvijena leđa... noge su mu malo mršave al ajd. Mnogo sam ponosna na njega.

Dobro, nije to tema.................... :P
 
E... Šalim se za ovo gore što sam napisala... naravno da ću da ga vežem... Znaš ono ,,Vezaće mu moja ruka crven konac oko struka daaaa meee ožeeeniiii"


On mi nano, prsten obecao
kao mesec zut, kao mesec zut,
a sad cuti, nista ne spominje
kao da je ljut, ljut il' zabrinut.

Urekla ga nano neka
urekla ga iz daleka
da se promeni,
vezace mu moja ruka
crven konac oko struka
da me ozeni.. 2x

Nano moja, mnogo mi ga zao
jer je lep i mlad,
jer je lep i mlad
u jednu se tacku zagledao
ko zna gde je sad,
ko zna gde je sad?

Urekla ga nano neka
urekla ga iz daleka
da se promeni,
vezace mu moja ruka
crven konac oko struka
da me ozeni...
 
He he he šta brak načini od cool devojke :mrgreen:

Ja mom sinu pripremam hranu samo na maslinovom ulju!
A gde ste kupili te krede?
A što je držite za ruku kad ona sama hoda?
Ja sam moje dete odmah...
Jel ona spava CELU noć?
Ja mom detetu nikada ne bih dozvolila...
Bla, bla, bla, bla, bla.......................................... nema veze s brakom al ima s bebom :lol:
Ne mogu da se odbranim u parku
 

Back
Top