Britney Spears

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ispravka - ona ne zna da ti uopce postojis :lol:

Znajuci kako je njen zivot izgledao prosle godine , ne bih rekao ni da bi neku paznju obracala i kad bi znala , nego eto , neka maja mora da otvori temu kako bi nam pokazala svoje opsirno misljenje o Britney i kako bi se dokazala kao individua sa svojim nacinom razmisljanja ...

Inace , sta je to bilo , jel sam ja propustio , sta vam bi da ovako otvarate teme o njoj , jel opet uradila nesto eksentricno ili vam prosto smor , pa malo , da prodje vreme :S ...

8) :-o :o
 
Znajuci kako je njen zivot izgledao prosle godine , ne bih rekao ni da bi neku paznju obracala i kad bi znala , nego eto , neka maja mora da otvori temu kako bi nam pokazala svoje opsirno misljenje o Britney i kako bi se dokazala kao individua sa svojim nacinom razmisljanja ...

Inace , sta je to bilo , jel sam ja propustio , sta vam bi da ovako otvarate teme o njoj , jel opet uradila nesto eksentricno ili vam prosto smor , pa malo , da prodje vreme :S ...

8) :-o :o

pa naravno, zna se da,
da bi razisljao kao individua,
potrebno je da otvoris neku popularnu novinu
i prisvojis sve stavove na koje naidjes unutra
:lol:
bez koriscenja mozga pritom, naravno :confused:
 
pa naravno, zna se da,
da bi razisljao kao individua,
potrebno je da otvoris neku popularnu novinu
i prisvojis sve stavove na koje naidjes unutra
:lol:
bez koriscenja mozga pritom, naravno :confused:

Aspolutno , mozda je i bilo onih koji su je voleli na dugme kad su bili pod uticajem medija kada se pojavila , ali sada isto tako ima i onih koji je mrze , podvlacim mrze , na dugme tako da ono ...

A nju je bar koliko god to drugacije izgledalo nerviralo da odrzi imidz koji su joj nametali , pa se uvek borila da radi sto vise drugacije od onoga sto su zahtevali od nje u inat i pokaze sta zaista misli , ali da ih nije bilo mi sada ne bi imali Overprotected :D ... 8) :-o :o
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top