Čeda na Pinku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да те подсетим шта је рекао на хрт, и каква је то особа. Сигурно неће ништа боље рећи на шареној телевизији.

Чеда Јовановић је гостовао на ХРТ. После гостовања су му вероватно понудили да постане почасни члан усташког покрета (ако није успео до данас). Ево само пар цитата:

«КОСОВО НИКАД НИЈЕ БИЛО СРПСКО, САДА ПОГОТОВО, ТРЕБА СЕ ПОМИРИТИ СА ТИМ»

«ВОЈВОДИНА СЕ ТРЕБА ОДВОЈИТИ ОД СРБИЈЕ»

«СРБИ ИЗ БОСНЕ, ОДНОСНО МЛАДИЋ И КАРАЏИЋ СУ МОНСТРУМИ КОЈИ РУШЕ СРПСКИ НАРОД»

«ЈЕДИНА РАЗЛИКА ИЗМЕЂУ СЛИКА ИЗ СРЕБРЕНИЦЕ (где је у борбама побијено око 2.500 припадника војске исламског терористе Алије Изетбеговића, који су пре тога поклали преко 3.500 српских цивила) и АУШВИЦА (где је побијено око 1,3 милиона цивила) ЈЕ ШТО СУ ЈЕДНЕ ЦРНО-БЕЛЕ, А ДРУГЕ У КОЛОРУ»

Масован покољ Српских цивила око Сребренице чеди није битно.

Али Чеди је дрога одавно спржила мозак, па бунца. Хоће да профитира на крви убијене деце у Гораждевцу и четрнаест жетеоца у селу Старо Грацко или Димитрија Поповића, седамнаестогодишњег младића, кога шиптраски младићи убише посред србске Грачанице.

Несрећни Чеда хоће да профитира на свакој капљици српске крви.
 
«КОСОВО НИКАД НИЈЕ БИЛО СРПСКО, САДА ПОГОТОВО, ТРЕБА СЕ ПОМИРИТИ СА ТИМ»

«ВОЈВОДИНА СЕ ТРЕБА ОДВОЈИТИ ОД СРБИЈЕ»

«СРБИ ИЗ БОСНЕ, ОДНОСНО МЛАДИЋ И КАРАЏИЋ СУ МОНСТРУМИ КОЈИ РУШЕ СРПСКИ НАРОД»

«ЈЕДИНА РАЗЛИКА ИЗМЕЂУ СЛИКА ИЗ СРЕБРЕНИЦЕ (где је у борбама побијено око 2.500 припадника војске исламског терористе Алије Изетбеговића, који су пре тога поклали преко 3.500 српских цивила) и АУШВИЦА (где је побијено око 1,3 милиона цивила) ЈЕ ШТО СУ ЈЕДНЕ ЦРНО-БЕЛЕ, А ДРУГЕ У КОЛОРУ»

Ovo za vojvodinu nije smeo da kaze:twisted:
 
da je srb ija banana drzava najbolje dokazuje cinjenica da su likovi kao ceda i canak i dalje zivi mesto da su negde 2 metra ispod zemlje. ja jos ne znam drzavu koja tolerise i gaji ovakve likove kao sto su njih dvojica. a vi?
 
da je srb ija banana drzava najbolje dokazuje cinjenica da su likovi kao ceda i canak i dalje zivi mesto da su negde 2 metra ispod zemlje. ja jos ne znam drzavu koja tolerise i gaji ovakve likove kao sto su njih dvojica. a vi?
ne drzava je takva zato sto takvi kao vi nemaju muda da nista kazu takvim kao Ceda ili Canak a kamoli da nesto konkretno uradite u tom pravcu ,mada dobro bar cete zasluziti internet spomenicu :mrgreen:
 
Znas kolko me zabole ***** sto ti slusas cedu!!!
I to tisina reci svojoj mami i deci!!!
I ne otvaraj debilske teme, samo iritiras ljude.

Pa sam njegov avatar je za zabranu, covek koji IMA AVATAR DIKTATORA I UBICE ne treba shvatati ozbiljnim:!:


Za 8 godina vladavine Idija Amina stradalo je preko 100 hiljada ljudi


Brutalnost Idija Amina bila je toliko čuvena da se pričalo da glave svojih neprijatelja čuva u frižideru i ponekad ih stavlja na sto kada mu gosti dolaze na večeru.

"Ja sam crni Hitler. Hitler je bio veoma jaka ličnost koja je osvojila ceo svet - Britaniju, Ameriku, Francusku i Sovjetski Savez".
 
Pa sam njegov avatar je za zabranu, covek koji IMA AVATAR DIKTATORA I UBICE ne treba shvatati ozbiljnim:!:


Za 8 godina vladavine Idija Amina stradalo je preko 100 hiljada ljudi


Brutalnost Idija Amina bila je toliko čuvena da se pričalo da glave svojih neprijatelja čuva u frižideru i ponekad ih stavlja na sto kada mu gosti dolaze na večeru.

"Ja sam crni Hitler. Hitler je bio veoma jaka ličnost koja je osvojila ceo svet - Britaniju, Ameriku, Francusku i Sovjetski Savez".
Pa ovde na forumu je pozeljno biti srbomrzac i pljuvati sve sto je srpsko! E to je demokratija za koju se takvi zalazu, a u svakoj zemlji bi vec visili, u bukvalnom smislu!!!
 
ne drzava je takva zato sto takvi kao vi nemaju muda da nista kazu takvim kao Ceda ili Canak a kamoli da nesto konkretno uradite u tom pravcu ,mada dobro bar cete zasluziti internet spomenicu :mrgreen:

Ко као највећа п-да кука и зове полицију и медије кад му Срби се приближе канцеларији, да му каже ко је? чанак.

Ко као највећа п-зда кука и зове полицију и медије кад му Срби кажу ко је и шта је?
чеда.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top