Zurka u pidzamama - Arhiva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
Evo da vas obradujemo za 8.mart...sa malim zakasnjenjem :mrgreen:
Moderatorke zenskog kutka su resile da popuste!
Posto mnogo chatujete po temama,otvaramo vam ovu jednu jedinu za caskanje,tracarenje etc.Zato gledajte da na ostale teme odgovarate konkretno.
Najvaznije:ne ponasajte se kao kokoske!Nikakvi klanovi nece biti tolerisani,prepucavanja,durenja etc.
Za zalbe na funkcionisanje foruma i dalje imate PP.
:vatromet:pa ...da pocnemo(ko nije gledao "mi nismo andjeli"?)
 
n035.gif
 
nije vazan naslov :)
svratila sam da vam kazem da pocinje rasprodaja 1969 na v.p. u cetvrtak. naravno, pojurim na njihov sajt da vidim sta lepo imaju od vesa za pidzama party i da vam prepricam.
tamo naletim na komplet - brus i string, od onih sitnih perli koje vise - cijena prava sitnica 850 evra :lol: jao dal' da placem il da se smejem toj rasprodaji
tako da cu izgleda morati da budem ovde kao borka i mirka :mrgreen: - oskudacija
 
nije vazan naslov :)
svratila sam da vam kazem da pocinje rasprodaja 1969 na v.p. u cetvrtak. naravno, pojurim na njihov sajt da vidim sta lepo imaju od vesa za pidzama party i da vam prepricam.
tamo naletim na komplet - brus i string, od onih sitnih perli koje vise - cijena prava sitnica 850 evra :lol: jao dal' da placem il da se smejem toj rasprodaji
tako da cu izgleda morati da budem ovde kao borka i mirka :mrgreen: - oskudacija

ma brate tj. sestro - evo, ja prva ne bih zalila da dignem kredit za neki besmisleno besmislen & skup komad...garderobe?
znaci vracaj se tamo i daj tim...dragim gramzivim ljudima kreditnu... :mrgreen:
 
ma brate tj. sestro - evo, ja prva ne bih zalila da dignem kredit za neki besmisleno besmislen & skup komad...garderobe?
znaci vracaj se tamo i daj tim...dragim gramzivim ljudima kreditnu... :mrgreen:

a to je dijamantski brus od pravih kristala :mrgreen: kao u alanu fordu
da dam kreditnu pa posle da dodju da mi seku svecu kad ne budem platila racun za struju zbog stringa
ne dam dusmanima pare, ja sam postena zena :lol: (naci cu jeftinije)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top