Mali signali

zbunjena2008

Obećava
Poruka
69
Pozdrav svim clanovima foruma!

Kako dati muskarcu znak da vam se svidja i da zelite nesto vise?

Zaljubljena sam u muskarca koga sam upoznala pre par god.
Ranije smo se druzili,dolazio je on kod mene i ja kod njega...Cinilo mi se da ima hemije i da ce nesti ipak biti,ali nista ;-(( Mislim da ni on nije bio ravnodusan,ali smo oboje tada bili u vezi (a par puta se je doslo do svadje izmedju njega i devojke zbog njene ljubomore).Dugo vec ne kontaktiramo,ali smo se slucajno sreli u gradu,samo smo se pozdravili,ali trebalo bi da se vidimo uskoro.
Leptirici u stomaku su opet proradili...Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da ne budem previse napadna,ali da ipak shvati poruku?
Pitanje za m.deo foruma-Kakve signale devojka treba da posalje da bi vi to shvatili kao zeleno svetlo i prisli joj?
Devojke,kako vi muvate frajere?
Ne zelim da ucinim prvi korak,vec zelim da ga navedem da to on ucini;-)
 
sestro slatka, najbolje da ti uchinish prvi korak..mozda je chovek pi.chkica, a mozda mu nisi ni na kraj pameti, a mozda tako oboje gubite, zato samo napred i ne zaboravi da izbacish sise :mrgreen:
 
ako nece, onda ce ona da cheka i uvene? ma daj molim te..mushki su teshke pich.kice, chast izuzecima..dal je od bombardovanja, stvarno ne znam..ali teshko zenama..nadam se da ne utiche i na potenciju..
 
Bas me interesuje, koliko imas godina, pa bitas ovakva pitanja?

Mislim mozes da mu pridjes na razlicite nacine, zavisi kako hoces. Suptilno?
Pocnes da zapitkujes dal se vidja sa nekom, ako ne onda kao ne mozes da poverujes, kao sladak, blabla.
Krajnje nebulozna pitanja. Sve to dolazi sa trenutkom, barem iz muske perspektive.
A zavisi i sta hoces. Vezu ili sex?
 
Zovi ga na kafu ko fol drugarski da se ispricate i onda isturi sise. :lol: Salim se nisu sise kljucna stvar bitno da lepo i normalno pricate sa blagom dozom erotike i humora. Imas tu milion fora i forica, nemoj da se opterecujes sa time sta ces reci i onda ces najbolje pricati. Smeskaj se, udari ga onako drugarski po butini, po ramenu. Pricaj dvosmisleno... o seksu ali onako u metaforama. Pricaj mu da si trenutno sama ili nezadovoljna svojim siromasnim sex lajfom. Mozes i da mu se zagledas u oci i da dises onako malo ubrzano.. ko da si se nalozila. Meskolji se, pokazuj se u raznim perspektivama jer slike u glavi pale. Stavi slucajno ruku na svoju butinicu i drzi je 5 sekundi tu i onda skloni. Gledaj ga u oci smeskaj se i onda kao stidljivo spustis pogled pa ga opet pogledas. Ma imas fora zilion. ;)
 
Pozdrav svim clanovima foruma!

Kako dati muskarcu znak da vam se svidja i da zelite nesto vise?

Zaljubljena sam u muskarca koga sam upoznala pre par god.
Ranije smo se druzili,dolazio je on kod mene i ja kod njega...Cinilo mi se da ima hemije i da ce nesti ipak biti,ali nista ;-(( Mislim da ni on nije bio ravnodusan,ali smo oboje tada bili u vezi (a par puta se je doslo do svadje izmedju njega i devojke zbog njene ljubomore).Dugo vec ne kontaktiramo,ali smo se slucajno sreli u gradu,samo smo se pozdravili,ali trebalo bi da se vidimo uskoro.
Leptirici u stomaku su opet proradili...Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da ne budem previse napadna,ali da ipak shvati poruku?
Pitanje za m.deo foruma-Kakve signale devojka treba da posalje da bi vi to shvatili kao zeleno svetlo i prisli joj?
Devojke,kako vi muvate frajere?
Ne zelim da ucinim prvi korak,vec zelim da ga navedem da to on ucini;-)

Ti bi da ga muvas al da on to ne zna, to jest, da on to zna, ali da mu stavis do znanja da mora da se pravi da nezna i da on kao pocne prvi korak - inace, ako kaze da zna onda ces ga osamariti il tako nesto?

Ja ne zelim da ti pomognem, jer nacin koji bih ja predlozio bio bi iskren i otvoren, a ti izgleda zelis "izolaciju" tj zatvorenost i jedno "dugo" trovanje lazima... od toga prolaze bolovi u stomaku ali iskacu crveni plihovi koji uzasno svrbe na licu...
 
Bas me interesuje, koliko imas godina, pa bitas ovakva pitanja?

Mislim mozes da mu pridjes na razlicite nacine, zavisi kako hoces. Suptilno?
Pocnes da zapitkujes dal se vidja sa nekom, ako ne onda kao ne mozes da poverujes, kao sladak, blabla.
Krajnje nebulozna pitanja. Sve to dolazi sa trenutkom, barem iz muske perspektive.
A zavisi i sta hoces. Vezu ili sex?

Ni vezu ni seks ona nece.
Ona samo oce da joj prodju leptirovi.:dash:
 
Pozdrav svim clanovima foruma!

Kako dati muskarcu znak da vam se svidja i da zelite nesto vise?

Zaljubljena sam u muskarca koga sam upoznala pre par god.
Ranije smo se druzili,dolazio je on kod mene i ja kod njega...Cinilo mi se da ima hemije i da ce nesti ipak biti,ali nista ;-(( Mislim da ni on nije bio ravnodusan,ali smo oboje tada bili u vezi (a par puta se je doslo do svadje izmedju njega i devojke zbog njene ljubomore).Dugo vec ne kontaktiramo,ali smo se slucajno sreli u gradu,samo smo se pozdravili,ali trebalo bi da se vidimo uskoro.
Leptirici u stomaku su opet proradili...Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da ne budem previse napadna,ali da ipak shvati poruku?
Pitanje za m.deo foruma-Kakve signale devojka treba da posalje da bi vi to shvatili kao zeleno svetlo i prisli joj?
Devojke,kako vi muvate frajere?
Ne zelim da ucinim prvi korak,vec zelim da ga navedem da to on ucini;-)
..........DUBOK DEKOLTE ...........:cmok:
 

Back
Top