Mali signali

Hvala na savetima!
Neki su me i nasmejali;-)

ali ja ne zelim sex vec vezu.
Ne znam da li je sada slobodan ili ne,saznacu kada se budemo videli,
ali to mi nije vazno.Ako je u vezi,pa nije ozenjen,sto znaci da je slobodan;-)

Blago tebi..imas pravi nick..sa zauzetim muskarcem mozes da imas samo sex a ne vezu..za vise od sexa sa zauzetim moras biti emotivno jaka i svesna..sa rizikom da iz svega toga moze na kraju da ne bude nista..
 
Lepo..lepo..slazem se po pitanju slobode licnosti,takve veze su prave i samim tim ne postoji potreba za necim drugim....samo ako je taj njen u vezi ili ozenjen..vratice se u vece ili ujutro, sve jedno, u krevet koji deli sa zenom ili devojkom..( ovo sa krevetom je simbolicno )
У праву си.
Али каже Мали Принц - ми који волимо, ми не бројимо...
 
Blago tebi..imas pravi nick..sa zauzetim muskarcem mozes da imas samo sex a ne vezu..za vise od sexa sa zauzetim moras biti emotivno jaka i svesna..sa rizikom da iz svega toga moze na kraju da ne bude nista..

Emotivno jaka, svesna, blabla truc :thumbdown:
A ne treba da ima obraz k'o djon i zeludac da svari to sto nekoj zeni krade muskarca, pa makar i uz njegovu saglasnost?
Bljak :thumbdown:
 
Ako je necija veza jaka i prava,niko nikog nece moci da "ukrade" ,a ako
do kradje dodje znaci da nesto ipak u toj vezi nije stimalo..
Da li bih se osecala krivom ako neko ostavi devojku zbog mene?
Ne,ni najmanje.Ako to uradi,znaci da mu nije dovoljno stalo i da ce je pre ili posle ostaviti
zbog ovog ili onog,zbog mene ili neke druge,nije ni vazno.
A ako mu je stalo,a desilo se da zgresi i prevari je sa drugom,ipak je nece ostaviti,vec
ce se truditi da to prikrije.
Ako mog decka neka ukrade,ista je prica,nije mu vise stalo do mene,ona mu onda svakako vise odgovara i nema sta da se prica.Nema tu mesta ljutnji.
Bila bih ljuta da me vara i cuti,a ako dodje i kaze da zeli da raskinemo,jer me vise ne voli,
zaljubio se u drugu i sl.to je ok.Posteno.Svako ima pravo da bira.
A druga je prica ako zelis da ukrades ozenjenog.
 
:lol::heart: Ma bacichu ti i charapicu prugastu na binu, ako treba...

A da ja postavim jednu zicu za susenje vesa na binu, najbolje, a?
Pa da se umrsim u signalima?
02.gif
 
Ako je necija veza jaka i prava,niko nikog nece moci da "ukrade" ,a ako
do kradje dodje znaci da nesto ipak u toj vezi nije stimalo..
Da li bih se osecala krivom ako neko ostavi devojku zbog mene?
Ne,ni najmanje.Ako to uradi,znaci da mu nije dovoljno stalo i da ce je pre ili posle ostaviti
zbog ovog ili onog,zbog mene ili neke druge,nije ni vazno.
A ako mu je stalo,a desilo se da zgresi i prevari je sa drugom,ipak je nece ostaviti,vec
ce se truditi da to prikrije.
Ako mog decka neka ukrade,ista je prica,nije mu vise stalo do mene,ona mu onda svakako vise odgovara i nema sta da se prica.Nema tu mesta ljutnji.
Bila bih ljuta da me vara i cuti,a ako dodje i kaze da zeli da raskinemo,jer me vise ne voli,
zaljubio se u drugu i sl.to je ok.Posteno.Svako ima pravo da bira.
A druga je prica ako zelis da ukrades ozenjenog.

Kritika je na racun veze sa zauzetim, dobro je, ba.:rtfm:
 
Dugo vec ne kontaktiramo,ali smo se slucajno sreli u gradu,samo smo se pozdravili,ali trebalo bi da se vidimo uskoro.
Leptirici u stomaku su opet proradili...Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da ne budem previse napadna,ali da ipak shvati poruku?
Devojke,kako vi muvate frajere?
Ne zelim da ucinim prvi korak,vec zelim da ga navedem da to on ucini;-)

tebi ako su proradili leptirići - on će to znati da prepozna...
 
Mislim da će mu biti sve jasno kada te vidi, sigurna sam i da ćeš biti nasmejana i blistava i malo rumena i ZBUNJENA,..., a obrati i ti pažnju na njegov izgled.

Po mom mišljenju nikako se ne treba otvarati jer će tek sa sigurnošću, da ti je stalo, moći još da odugovlači, ili u najgorem slučaju da ispriča devojci kako si ga startovala i da te je iskulirao, a sve u cilju dobijanja poena kod nje.

Razmisli, jer sve će se samo kazati, pa ako on hoće, hoće, ako ne ti ne pokušavaj da mu sve kažeš.

To je moje mišljenje, a možda nisam uopšte u pravu.

Srećno, u svakom slučaju! :D
 
taj nista nije video dve godine, sta mislite da ce sada da vidi. da ne budem gruba, ali ona njega ne zanima, bar ne na taj nacin. ceni je kao drugaricu, poznanicu, sta vec. tipu kad se riba svidja, on je startuje, na ovaj ili onaj nacin. nikakve ja tu zavrzlame ne bih izmisljala. nema potrebe. sorry.
 
taj nista nije video dve godine, sta mislite da ce sada da vidi. da ne budem gruba, ali ona njega ne zanima, bar ne na taj nacin. ceni je kao drugaricu, poznanicu, sta vec. tipu kad se riba svidja, on je startuje, na ovaj ili onaj nacin. nikakve ja tu zavrzlame ne bih izmisljala. nema potrebe. sorry.

Razmisljala sam i o tome,to je jedna mogucnost.
Ili mu se ne svidjam ili nista nije preduzeo,jer smo oboje tada bili zauzeti ili zaista nista nije primetio (a ovo trece je malo verovatno).Ipak je on u zrelim godinama;-)
 
Mi muskarci smo smotani..vi zene vladate svetom..i osvajate i uzimate sve shto hocete.Izgleda da ti necesh..umesto shto gubish vreme sa nama,poshalji mu Sms..i tvoj je.
 

Back
Top