BaKsUzzzzz

???

  • E jesam baksuz, stvarno

  • Nisam baksuz

  • Ja to ne bi tako formulisala

  • Znam takve žene, meni je to simpatično

  • Znam takve žene, nije mi simpatično


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jedan penzioner što je bio ispred mene za bankomatom, zamolio me da mu gurnem karticu ne može kaže - tresu mu se ruke. I ja reko ok nije frka - gurnem čoveku karticu u bankomat i pap... nestane struje i bankomat mu proguta karticu
 
U bre Becky pa to je već ozbiljno! :)
Pravi moja kuma žurku za rodjiš, bilo to pre neku godinu, ja kupim super haljinu i to veče krenem kod keve da joj pokažem. Krenem kući da se spremam i ispred zgrade me uhvati nevidjena kiša, sa sve frizurom i šminkom, utrčim u prvi taksi koji je naišao i onako u panici ne pogledam sl. broj. Dodjem kući tušnem se, skuvam kaficu i ajd da se obučem... Nema kese! Panično traženje i preispitivanje kud sam sve prošla. Zovem mamu nije tamo. Taxi!!!! Objasnim lepo ženi ali ne znam broj čoveka. Posle par minuta ona se javlja i kaže ne javlja se niko da je vozio tu relaciju. I tako ja na pola sata pre žurke ostanem bez haljine nove novcijate. :cry::cry::cry:

Dve godine kasnije, a pre nepunih mesec dana, pravi moja kuma diplomsku žurku. Opet ja kupim haljinu, ali sam sad oprezna, ne iznosim je iz kuće. Potopim je uveče da je malo plaknem i ujutru ajde da je stavim da se suši a ono... Neke nitne raspale pustile rdju.
Sva sreća hemijsko je sredilo stvar, ali sam ja bila toliko očajna da je to muka živa.

Mislim se jbm ti žensko, ne mogu da se obučem ko čovek.
Ali dobro, makar ne sakatim ljude ko Becky.:rumenko:
 
Jel vam se čini da ste to... U glavnom su situacije neke smšne... Zamalo i da bude - ali neeee, to ste VI nema šanse...
I da, da - kome bi se desilo nešto tako smešno i bezvezno ako ne VAMA? :lol:



Jesam baksuz ... to najbolje vidim kroz svoje studiranje. Juče sam izašla na kolokvijum iz Excela i izvukla identično pitanje koje sam izvukla i prošli put :shock: .... i naravno da sam opet pala .... naravno ..... to sam ipak ja.
 
U bre Becky pa to je već ozbiljno! :)
Pravi moja kuma žurku za rodjiš, bilo to pre neku godinu, ja kupim super haljinu i to veče krenem kod keve da joj pokažem. Krenem kući da se spremam i ispred zgrade me uhvati nevidjena kiša, sa sve frizurom i šminkom, utrčim u prvi taksi koji je naišao i onako u panici ne pogledam sl. broj. Dodjem kući tušnem se, skuvam kaficu i ajd da se obučem... Nema kese! Panično traženje i preispitivanje kud sam sve prošla. Zovem mamu nije tamo. Taxi!!!! Objasnim lepo ženi ali ne znam broj čoveka. Posle par minuta ona se javlja i kaže ne javlja se niko da je vozio tu relaciju. I tako ja na pola sata pre žurke ostanem bez haljine nove novcijate. :cry::cry::cry:

Dve godine kasnije, a pre nepunih mesec dana, pravi moja kuma diplomsku žurku. Opet ja kupim haljinu, ali sam sad oprezna, ne iznosim je iz kuće. Potopim je uveče da je malo plaknem i ujutru ajde da je stavim da se suši a ono... Neke nitne raspale pustile rdju.
Sva sreća hemijsko je sredilo stvar, ali sam ja bila toliko očajna da je to muka živa.

Mislim se jbm ti žensko, ne mogu da se obučem ko čovek.
Ali dobro, makar ne sakatim ljude ko Becky.:rumenko:

:lol: :lol: :lol:
 
Jesam baksuz ... to najbolje vidim kroz svoje studiranje. Juče sam izašla na kolokvijum iz Excela i izvukla identično pitanje koje sam izvukla i prošli put :shock: .... i naravno da sam opet pala .... naravno ..... to sam ipak ja.

Kakva je bila šansa da se desi tako nešto?
Ja sam nekako naučila da se izvučem iz sopstenog baksuzluka po principu ako postoji i minimum šanse da se nešto desi - desiće se...
Tako da mi se dešavaju i gotivne stvari ... opet po tom principu.
Sećam se da smo imali lektiru u srednjoj ,,Kad su cvetale tikve" i ja nisam nikako imala vremena da je pročitam ( ah taj sex :lol: ) I pitam jednu pametnu iz razreda - kaži mi molim te, pošto će ovaj put provereno mene da smara za lektiru - zašto se uopšte knjiga zove tako?
I kaže ona meni - e sećam se do detalja: ,,Kad cvetaju tikve, to je vreme kad umiru tuberani"

Čas počinje, gospođa profesorka gleda u mene i pita - Da li si ti Majo pročitala lektiru?
Naravno, profesorka... Kako da ne pročitam tu kultnu knjigu? Pa pročitala bih je i da mi niste rekli.... Smeje se ona i pita - Ok Majo, ako jesi kaži ti nama onda zbog čega se knjiga zove tako............... Sedi, 5 :shock:
 
Da... zato sam ja sinoć dok smo sedeli na terasi (III sprat) i jeli trešnje, jednu jedinu košticu katapultirala kroz prozor i čula ,,Hebeeeem ti mateeer"

Ma nije... čak ni mrvice ne tresem s terase, ne znam šta mi bi... za Novu godinu sam jednu petardu bacila JEDNOM i neku nesrećnu devojku je pogodila :roll:
A šta bi rekla da si bila na njihovom mestu?
Jao, kakav sam baksuz, idem ulicom i neko mi baci petardu na glavu:shock:

Inače, glasala sam da sam baksuz... Pisaću vam primere drugi put:confused:
 
Jedan penzioner što je bio ispred mene za bankomatom, zamolio me da mu gurnem karticu ne može kaže - tresu mu se ruke. I ja reko ok nije frka - gurnem čoveku karticu u bankomat i pap... nestane struje i bankomat mu proguta karticu

Iz tri predhodno navedena primera vidim da bih crkavao od smeha pored tebe..........Blago tvojim poznanicima!
 
'Ajde samo jedan, sad sam se setila - bili smo u gostima kod nekih prijatelja, i ja slučajno prospem čašu vina. Inače mi se to često dešava, prosipanje, zapinjanje i sl. Dobro,znam reći ćete da sam smotana, a ne baksuz; ali tada - njihova devojčica od nekoliko godina je počela da vrišti, da plače i dete me zamrzelo - isprljaaalaa siii naaam stoooooljnjaaak:rumenko::rumenko::rumenko: I posle dve godine oni me uvek zezaju zbog toga kad se vidimo:rumenko:
 
kad moj muz stane za neku kasu budite sigurni da ce da se nesto desi-nece moci pola sata da nadju neki kod,lik ce da trazi fakturu koju kasirka nece uspeti da istampa,pokvarice se nesto...
ja sam baksuz za frizera,kad idem kod istog znajte da ce tog dana padati kisa
 

Back
Top