kako preboleti

  • Začetnik teme osstavljena
  • Datum pokretanja
Pre nekoliko godina bila sam u istoj situaciji...bilo je...ma grozno, nisam izlazila, nisam jela, stalno sam plakala, terala sebe da prodjem pored njegove zgrade i razne gluposti.
Sada posle svega mogu da kažem da je mnogo važno da što više pričaš sa bliskom osobom(najboljim prijateljem).
Bol neki mora postojati ali ne mora dugo da traje(zavisi od tebe, budi pametnija nego ja tada) .
Puno sreće :wink:
 
osstavljena:
U veoma sam teskoj situaciji i molim vas pomozite mi kako najlakse da prebolim rastanak.svaki vas savet znacice mi mnogo
Obuci najlepse krpice, sedi u neki lepi kafic, poruci pice i gledaj oko sebe! Nije sve tako crno kao sto mislis. Nadi neku sitnu stvar i raduj se tome jer sitne stvari cine zivot!
 
E cao ja imam oko trinaes ipo i ovde bi da ubacim onog igumana stefana ako mozhe ko razume, shvatice jednako.
"Razumjeh ga al' plakat ne mogu,
Muz na zenu vece pravo ima
i tako je odvajkada bilo,
da umijem plakat od radosti,
bih plakao sladje nego igda,
al' kod mene kada poje dusa,
suze mi se smrznu od radosti."
 
,,Gledaj to sa verdije strane'' uvek moze da pomogne... Znaci, gledaj na rastanak kao mogucnost da upoznas nekog novog, boljeg... i mozda pravog... :wink:


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
ne budi luda, mislis li da on ne pati!? :shock:
ako on ima ista osecanja koja ti gajis prema njemu ,
sam ce te nazvat i reci kako je sve ispalo bez-veze
za sve treba imat strpljenja
 
Anonymous:
ne budi luda, mislis li da on ne pati!? :shock:
ako on ima ista osecanja koja ti gajis prema njemu ,
sam ce te nazvat i reci kako je sve ispalo bez-veze
za sve treba imat strpljenja
ja se bas ne slazem i mislim da je mozda bojle da ga pozove jer cemu cekanje i da mu kaze sta oseca,ja bih bar tako uradila
 
Jojislav:
osstavljena:
U veoma sam teskoj situaciji i molim vas pomozite mi kako najlakse da prebolim rastanak.svaki vas savet znacice mi mnogo
Obuci najlepse krpice, sedi u neki lepi kafic, poruci pice i gledaj oko sebe! Nije sve tako crno kao sto mislis. Nadi neku sitnu stvar i raduj se tome jer sitne stvari cine zivot!

el sama..? pa da taman cesh privuces sponzora..... :)
 
:shock: a tako se navlace sponzori :shock: ... trebaju mi za neki turnir 8)

moj jedini i redovni lek je muzika, moze i tuzna, pustim da se dere, uz nju se derem i ja, ponekad se i isplacem ali losa osecanja odu... ako se vrate sve idem nanovo...
 
prvo znaj da ce bol trajati neko vreme, i ne pokusavaj da ga negiras. pusti da prodje ne trazi i ne ocekuj puno od sebe same u tom periodu, pricaj sa nekim, prijatelj psiholog svejedno.
i kreci se koliko tebi prija ali se kreci medju ljudima i polako videces proci ce...
 
PRVO: NEKA TI NA UMU BUDE "ZELIM DA MU BUDE KRIVO STO ME JE OSTAVIO" DRUGO: SREDI SE NAJPRE FIZICKI DO GRANICE SAVRSENSTVA, ZATIM POCNI DA SE BAVIS NEKIM EKSTRAVAGANTNIM HOBIJEM (PRVO NA SILU, A POSLE TE MOZE OKUPIRATI), ZATIM POZOVI DRUGARICE DA SE DOBRO PROVEDETE U IZLASKU, A ONDA POTRAZI LEPE I PAMENTE TIPOVE OKO SEBE... A DOK SVE TO OBAVIS ZABORAVICES I ZASTO SI POCELA DA SE ZANIMAS SOBOM...
 
tako tece vreme i polako prodje... cak i da nista ne radis... pa ti je posle i zao sto je tako... sto u sebi ne pronalazis ona osecanja koja su tako blizu strasti.... a to oblacenje... izlasci... neki drugi... nije ni zamena... ma kazem ti... prosto da pozelis da to ne prodje:)))
salim se malo... malo...
mi smo najjace... i niko nas nije dostojan toliko da bi molile za bilo sta...
vrate se oni ponekad... ali, veruj, to vise nikada nije "ono"
budi svesna da je to samo predstava koju si stvorila... vrati film i razmisli realnije...
 
Ne bedači se, na slušaj muziku, ne zovi ga, budi što više napolju, šetaj, trči, izađi sa prijateljima i ne pričaj o njemu, gledaj vedre filmove, čitaj vedre knjige, uči makrobiotičko kuvanje, kreni na jogu, i za 3 nedelje bićeš ko nova...
 

Back
Top