Mocni udvarac

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Drugarica mi se pozalila da joj se udvara covek, koji je jedan od veoma vaznih ljudi u njenom poslu - ima moc da je otpusti ili unapredi...On se njoj ne svidja i ona ne zeli da bude sa njim...Ni pod jednim uslovom...
Medjutim, on je mnogo zagrejan da se smuva sa njom i pravi joj velike probleme na poslu...Ona se plashi da ne dobije otkaz..
Postoji li neki fini nacin da se otkaci takav udvarac, a da ON ne pocne da joj se sveti?
 
Gazelice , imam problem tog tipa sa profom na faksu trenutno...
Nije u poziciji da me odpusti, al je u poziciji da me zeza oko ispita , sto mu dodje negde isto...

Rekao mi je covek vrlo otvoreno da ispit poloziti necu dok ne popijem kafu sa njim kuci, jer ako me on pusti u junskom roku ja se vise necu vracati te me on vise nece vidjati...

Planiram da sprovedem sledecu taktiku...boricu se sama dok je moguce i dok ne pocne da ispunjava pretnje...u medjuvremenu vec sam po faksu raspricala da se to desava pa mi je receno da ako se nastavi obavezno prijavim...ako i to ne uspe...postoje druge metode da se covek smiri...jedna od njih ukljucuje da mu se polome obe ruke i obe noge...

Nema ništa gore od navalentnog muškarca...al ni zene nisu sta su nekad bile...
Sigurna sam da i tvoja drugarica ima na koga da se osloni...roditelji, decko, drugovi...

Ničija nije gorela do zore.
 
Ja sam uvek slusala sa nevericom ovakve i slicne price. I uvek sam mislila da je zena pomalo kriva, jer svesno ili nesvesno ipak flertuje sa tim muskarcem, i na neki nacin ga ohrabruje. Da je dovoljno ozbiljno reci "ne" i da ce tip da ukapira. Dok se i meni nije desila slicna stvar (sa profesorom na faksu). A posto nisam otisla kod njega kuci da pricamo o mom seminarskom, covek mi ladno dao nizu ocenu (i sjebao mi prosek). Kao, rad je previse dobar, nije siguran da je moj (a nije naveo odakle sam, kao, kopirala rad). Kako sam bila mlada i naivna! Sada bih mu se n....... m.... , ali tada nisam uradila nista, samo sam bila zaprepascena :confused::roll:

(da dodam: nisam studirala u Srbiji)
 
Poslednja izmena:
Drugarica mi se pozalila da joj se udvara covek, koji je jedan od veoma vaznih ljudi u njenom poslu - ima moc da je otpusti ili unapredi...On se njoj ne svidja i ona ne zeli da bude sa njim...Ni pod jednim uslovom...
Medjutim, on je mnogo zagrejan da se smuva sa njom i pravi joj velike probleme na poslu...Ona se plashi da ne dobije otkaz..
Postoji li neki fini nacin da se otkaci takav udvarac, a da ON ne pocne da joj se sveti?

Da,to je klasican primjer -imam moc,imam sve sto zelim-....jedino joj preostaje da se suprostavi...i trebalo bi razgovarati sa nekim strucnim licem,koja su njena prava i kako da zastiti svoj posao...mora postojati nacin,samo ako se posavjetuje sa pravim ljudima...i od velikih postoje veci...tako nikad se ne zna...ufff kako je to grozno,kad se nadje tako neki debil da zagorcava zivot...takvi zasluzuju propast....
 
Da,to je klasican primjer -imam moc,imam sve sto zelim-....jedino joj preostaje da se suprostavi...i trebalo bi razgovarati sa nekim strucnim licem,koja su njena prava i kako da zastiti svoj posao...mora postojati nacin,samo ako se posavjetuje sa pravim ljudima...i od velikih postoje veci...tako nikad se ne zna...ufff kako je to grozno,kad se nadje tako neki debil da zagorcava zivot...takvi zasluzuju propast....

Ovo sve stoji, a ako ne pomogne, dok tražiš drugi posao, vidi ako ima ženu, pa joj nešto anonimno dojavi, uvrnuće mu... Ili probaj da nekako proturiš trač da si se smuvala sa nekim ko je "jači" od njega. Ne znam stvarno, šta bi drugo? Neki ljudi stvarno misle da svet postoji radi njih!
 
A ako je dovoljno mocan da moze da proveri jel tacno to?

Ovo sve stoji, a ako ne pomogne, dok tražiš drugi posao, vidi ako ima ženu, pa joj nešto anonimno dojavi, uvrnuće mu... Ili probaj da nekako proturiš trač da si se smuvala sa nekim ko je "jači" od njega. Ne znam stvarno, šta bi drugo? Neki ljudi stvarno misle da svet postoji radi njih!
 
e jbga onda.....
rekla bih joj i da se pojavi koji dan sa dlakavim nogama na poslu,
al' nikad ne znas je li nekim ljudima to tajni fetish :tajna:

:lol:
Znaci blesava si skroz....ma da pusti i siske ispod miske,a obuce bluzicu na bratele,pa jos da se i ne okupa koji dan.....al' sto kazes ...sta ako se tek onda rasplamsa....

Misliiim nije losa ideja....ali to je teska odluka....
 
mirka zar ne beše ti nosila onu provokativnu kombinaciju kod tog profe na konsultacije, čovek se primio i tako to biva.... mislila si da ćeš malo ženskim sredstvima da izdejstvuješ kod njega da ti progleda kroz prste, a sad kad je stvar otišla korak dalje, pominješ lomljenje ruku i nogu, mislim, ne pravi se cvećka....
isto i ti muvalo...

što se teme tiče, zašto bi joj se moćni udvarač svetio ako ga je odbila, ne razumem, jedino mogu da razumem ako ga je prvo namerno navlačila.... onda on i treba da uzvrati svojim merama na takvu kvarnu igru, po mom tumačenju pravde i morala...
 

Back
Top