...chesto plachem dok 'ebem...

Ја плачем кад налетим на "Све за љубав" иако знам да углавном лажу...
Мада, имао сам једну другарицу која је плакала после секса и није хтела да се мази...
Само би се окренула на другу страну...
 
Plač u toku sexa je normalna stvar. Po istraživanju agencije za ispitivanje javnog
mnenja 'Stick your finger where sun doesn't shine' čak 8% ljudi to radi (plače u toku sexa),
dok se ostalih 92% izjašnjava za 'Možda se i desi al' ja to ne primetim, ili bar ne zapamtim'.
Taj što prdi ima dobar 'boost'.
 
Da plačem dok iebem?
Da plačem od sreće, ne...događa mi se isuviše često da bi padao u depresije... Da plačem od tuge, ne... Nema tu ničeg tužnog, štaviše... Povređujem nekog pa da plačem jer mi lepo a povređujem je...? Ma jooook... Gde povređuješ...



Što bre da plačem dok kecam?

Mislim care...dobar si...:lol:
 
Povređujem nekog pa da plačem jer mi lepo a povređujem je...? Ma jooook... Gde povređuješ...

Što bre da plačem dok kecam?

Mislim care...dobar si...:lol:

cryingsmiley.gif


Povredjujesh je dok 'ebesh?:dontunderstand:Mislim care...
 
...da li se josh nekome deshava neshto slichno, jesam li ja nenormalan, i na mnoga druga pitanja vezana za chudne pojave tokom sexa odgovorite mi sad...:rumenko:

Ne znam ti ja to... Možda zavisi koga ebeš? Ondak, sa naše nesebične muške strane važno je da ona ne plače dok ebeš. Posle može, ako oće. :mrgreen:

Ps, vidim da je kod tebe hijerarhija: u krevetu, a zatim na saranama. Vodi računa da ne iskombinuješ ovo dvoje da se ne rasušiš. :sad2:
 

Back
Top