...chesto plachem dok 'ebem...

I u takvom stanju da jeem i placem bio sam 1nom samo, u svakom drugom slucaju sam bio hepi, a tad besan nesto, tako da ti je pitanje nekako glupavo (glup si ili?) kao "na sta mislis kad si u takvom stanju posto si cesto u takvom stanju". Neko te nesto povredio pa oces da provociras svakoga, to nije zrelo ni lepo od tebe.

Ne smes vredjati banovace te.

Mislio sam da bi ti ***** bio cvrst mora ti mozak biti orjentisan na neko lepo zensko ili na neki njen deo ili na nesto lepo u svakom slucaju. I zato je tu paradox ako mislis na nesto ruzno i s*****no da mozes da ebes tada. U principu tad ti nije ni do cega, a sex nije toliko bitan da ne moze da saceka. Prosto kako ljudski organizam funkcionise. Mada ok ne iskljucujem mogucnost da je nekad nekom to i poslo za rukom. Meni ne, niti sam ikad cuo da se neki tip sexao i plakao.
 
Ne mora mi mozak biti orijentisan na lepo zensko, a dokaz da ne mora je to sto imas neke ljude koji ebu zivotinje, ili muskarce, ili bebe, ili mrtve ruzne ljude itd.
Nikome ne mora mozak biti orijentisan na lepo zensko.

Jednostavno, znas da ne mora tako da bude, a pricas da mora.... lazes.
 
Dalje, ljudi koji se pale recimo na... drva (a svi se po malo na ovim prostorima palimo na drva... skoro svi) i koji su toliko bolesni i napaljeni da ta drva cak i... cak i po cenu povreda ku*ca, imaju isti mozak kao i pedofili koji su uz to i homoseksualci, a ti imaju isti mozak kao i normalni ljudi.

Zato ne zelim da mi iko ovoliko nestrucan ili neupucen ko jos nije ni laik za mozak prica o mozgu kao o necemu sto odredjuje seksualnost. Ja sam laik mozda, al toliko znam. Tako da opet moram reci da je zoro... pricao neistinu svestan da ne zna da li je to o cemu prica istina. = lagao.
 

Back
Top