U većini enklava na Kosovu Srbi nemaju 20 sati struju

nesko101

Elita
Poruka
17.849
U Kosovskom pomoravlju gde Srbi žive Šiptari im po 20 sati isključuju struju.Mada nema dovoljno struje na Kosovo zimi ipak sad nema veze sa nestašicom već je u pitanje politički i ekonomski pritisak na preostale Srbe koji više nisu potrebni Šiptarima za opravdanja da im zlo ne misle jer su Šiptari već dobili obećanu zemlju,pa sad samo pokazuju svoje pravo lice.
 
Hm, ma i kod nas počela isključenja... ko nije platio... cap, nema elektrike... Nego, su ti tamo dolje platili račune ili to shipci... onako, po nacionalnoj osnovi...

Ахам...... ма биће да то покварени Срби НЕ ПЛАЋАЈУ СТРУЈУ за разлику од пошетних Шиптара КОЈИ ПЛАЋАЈУ исто онако као што су све дажбине плаћали УНАЗАД 20 ГОДИНА :twisted::twisted::twisted:
 
Ахам...... ма биће да то покварени Срби НЕ ПЛАЋАЈУ СТРУЈУ за разлику од пошетних Шиптара КОЈИ ПЛАЋАЈУ исто онако као што су све дажбине плаћали УНАЗАД 20 ГОДИНА :twisted::twisted::twisted:


Hm, to ti pričam,,, sad naši teraju inat...:mrgreen:
Btw. navika je druga priroda...
 
Hm, ma i kod nas počela isključenja... ko nije platio... cap, nema elektrike... Nego, su ti tamo dolje platili račune ili to shipci... onako, po nacionalnoj osnovi...

Nemoj mi reći da su još i Šiptari pravili Obilić i da još dozvoljavaju Srbiji da snabdeva enklave strujom.:twisted:Srbija nudi struju za enklave ali ŠIPTARI NE DAJU NJENU DISTRIBUCIJU do enklava.Kažu ne daju konkurenciji da im uzima posao a briga Šiptare što su ti Srbi bez posla,para i slobode kretanja i obrade sopstvenjih njiva.
 
Nemoj mi reći da su još i Šiptari pravili Obilić i da još dozvoljavaju Srbiji da snabdeva enklave strujom.:twisted:Srbija nudi struju za enklave ali ŠIPTARI NE DAJU NJENU DISTRIBUCIJU do enklava.Kažu ne daju konkurenciji da im uzima posao a briga Šiptare što su ti Srbi bez posla,para i slobode kretanja i obrade sopstvenjih njiva.


Hm, ako sam te dobro razumeo...:mrgreen:
Vidi ovako, tu elektranu je pravila YU država... što opet malo menja situaciju...
Sad, edno pitanje... Ša misliš, ovi shipci na jugu Srbije... kome bi radije plaćali struju i ostale rachune... pa el treba mi to dozvolimo?:dash:
 
Hm, u jeah... :lol:
Ja bio tamo, šljako baš na toj elektrani... a el si ti bio?
Btw. vishe su oni tvoji no moji...:mrgreen:

Колико знам шакал је лешинар, зар не ???
icon8.gif
icon8.gif
icon8.gif
 
Hm, ako sam te dobro razumeo...:mrgreen:
Vidi ovako, tu elektranu je pravila YU država... što opet malo menja situaciju...
Sad, edno pitanje... Ša misliš, ovi shipci na jugu Srbije... kome bi radije plaćali struju i ostale rachune... pa el treba mi to dozvolimo?:dash:

ово је ГЛУПОСТ дана

много волиш Југославију ....вероватно због оног У
 
Hm, pa vidiš... ti si klinac... pa ne kapiraš... ali, kad porasteš... ako budeš dovoljno uporan... možda i ukapiraš... da nije vic...:mrgreen::p

ма знам све је то правила ЈУ са Хрватским и Словеначким капиталом а тита је селио фабрике из Хрватске и Словеније на Косово

ето укапирао сам.........УРАААААААААА

:vatromet:
:vatromet:
:vatromet:
:vatromet:

благо теби..сад знам шта нећу да будем кад порастем.............ТИ
 
ма знам све је то правила ЈУ са Хрватским и Словеначким капиталом а тита је селио фабрике из Хрватске и Словеније на Косово

ето укапирао сам.........УРАААААААААА

:vatromet:
:vatromet:
:vatromet:
:vatromet:

благо теби..сад знам шта нећу да будем кад порастем.............ТИ


Hm, u toj varijanti... blago tebi...:p
 

Back
Top