draga MAMA-svekrva

Posto je moja daleko od mene,onda kad idemo njegovoj koja zivi blizu kazemo 'idemo kod mame'.Ona je njegova mama,da nje nije bilo nikad ni njega nebih vidjela,zato je volim i zahvalna sam joj sto ga je svemu lijepom naucila.Mogu je zvati i imenom ali se ona i prema meni ponasa majcinski pa mi je draze reci mama-nasa mama!
 
Moja mama je mama a moja svekrva, ma koliko bila dobra, uvek ce biti svekrva. Hvala joj na vaspitanju sina i mog muza, zato joj se uvek i obracam sa VI jer smatram da treba da je postujem, ali nikada ne bi mogla da je zovem "mama", to ostavljam njenom sinu. :D
 
Jeca ulovila zeca:
Moja mama je mama a moja svekrva, ma koliko bila dobra, uvek ce biti svekrva. Hvala joj na vaspitanju sina i mog muza, zato joj se uvek i obracam sa VI jer smatram da treba da je postujem, ali nikada ne bi mogla da je zovem "mama", to ostavljam njenom sinu. :D

A kako je ti zoves? HEJ!
 
noblica:
Jeca ulovila zeca:
Moja mama je mama a moja svekrva, ma koliko bila dobra, uvek ce biti svekrva. Hvala joj na vaspitanju sina i mog muza, zato joj se uvek i obracam sa VI jer smatram da treba da je postujem, ali nikada ne bi mogla da je zovem "mama", to ostavljam njenom sinu. :D

A kako je ti zoves? HEJ!

HEJ! Moze samo neko nevaspitan da kaze nekome ko je dosta stariji od njega.
Svekrvu zovem njenim imenom.
 
Jeca ulovila zeca:
noblica:
Jeca ulovila zeca:
Moja mama je mama a moja svekrva, ma koliko bila dobra, uvek ce biti svekrva. Hvala joj na vaspitanju sina i mog muza, zato joj se uvek i obracam sa VI jer smatram da treba da je postujem, ali nikada ne bi mogla da je zovem "mama", to ostavljam njenom sinu. :D

A kako je ti zoves? HEJ!

HEJ! Moze samo neko nevaspitan da kaze nekome ko je dosta stariji od njega.
Svekrvu zovem njenim imenom.

dali je TETKA ili GOSPODA? :lol:
 
Znam na sta mislite, ali moji svekar i svekrva su moji drugi tata i mama.Zanimljivo je da su isti horoskopski znakovi(mame rakovi,tate vodolije)i isto godiste(mame 56.tate 50.)Zaista neprave razliku izmedju mene i svoje djece,nekad se cak sta vise osjecam privilegovano,a oni to opravdavaju time sto sam ja jedina curica(oni imaju samo sinove).U njenom krilu najsladje se isplacem(da nisu kakvi jesu-tek bi mi onda tesko bilo sto sam daleko od mojih).
Njima mogu reci sve sto mi je na dusi,jer su mi jedino oni pravi i iskreni prijatelji.Moj bi se brak davno raspao da nisam imala njihovu podrsku.
Znam da smo prica za sebe.
Ponekad kad pricamo moj muz i ja dodje do nesporazuma koja je mama sta rekla,jer su obe nase,pa ubacujemo i ime npr mama-Nena ili mama-Visnja..
EVO JE!
Meni je moja mama(svekrva)danas kupila prve jagode..pa kako da je covjek neizljubi?!Jer njen sin to nevoli,a ja obozavam..znaci MAMA!
 
Jeca ulovila zeca:
Moja mama je mama a moja svekrva, ma koliko bila dobra, uvek ce biti svekrva. Hvala joj na vaspitanju sina i mog muza, zato joj se uvek i obracam sa VI jer smatram da treba da je postujem, ali nikada ne bi mogla da je zovem "mama", to ostavljam njenom sinu. :D
Nema uvrede, a "bljak" je zbog toga sto je to "mama" lazno, sem ako ne daj boze ona nema mamu pa prema meni zaista oseca nesto sto je blizu ljubavi deteta prema roditelju.
 
Gloria****:
Znam na sta mislite, ali moji svekar i svekrva su moji drugi tata i mama.Zanimljivo je da su isti horoskopski znakovi(mame rakovi,tate vodolije)i isto godiste(mame 56.tate 50.)Zaista neprave razliku izmedju mene i svoje djece,nekad se cak sta vise osjecam privilegovano,a oni to opravdavaju time sto sam ja jedina curica(oni imaju samo sinove).U njenom krilu najsladje se isplacem(da nisu kakvi jesu-tek bi mi onda tesko bilo sto sam daleko od mojih).
Njima mogu reci sve sto mi je na dusi,jer su mi jedino oni pravi i iskreni prijatelji.Moj bi se brak davno raspao da nisam imala njihovu podrsku.
Znam da smo prica za sebe.
Ponekad kad pricamo moj muz i ja dodje do nesporazuma koja je mama sta rekla,jer su obe nase,pa ubacujemo i ime npr mama-Nena ili mama-Visnja..
EVO JE!
Meni je moja mama(svekrva)danas kupila prve jagode..pa kako da je covjek neizljubi?!Jer njen sin to nevoli,a ja obozavam..znaci MAMA!
Imam u komsiluku takve ljude,slican odnos imaju,mislim da je to prelepo!Moja zena moju majku zove "baja".Simpaticno.
 

Back
Top