bradice i kosice- da ili ne?

Snezna_kraljica:
anakin:
ne smeta bockanje...
smeta mi kad je svaka dlaka na mestu i kad je sve pod konac. takvi ljudi me cine nervoznom. :lol:
Da, ali kad je brada mala, ona bocka, a ako se ljubite malo strasnije – ona moze potpuno da izgrebe! :(

Kad je mala onad bocka kao iglice, a kad malo poraste onda je meka kao slama. Probaj jednom da ga pustis malo duze da uzgaja ( ;) ) bradicu. Videces da je jako mekana i mozda ti bude prijalo. Ne mozes znati dok ne probas.

E, sad... Ovo sto se tice formalizma: "Pravila su tu da se krse"... Verovatno ces biti formalista dok se ne razocaras u norme i pravila, a onda ce se srusiti ceo tvoj svet i ponovo ces traziti sebe...
 
Ma koliko sam ja pokupio saznanja BTW, najbitnije je da izgleda uredno....pa ja kao mushkic svakom primecujem urednost do detalja i tako se opet vrshi evaluacija lichnosti...treba mi zbog shljake...prva pojava mnogo govori o liku, i nema nikakvog opravdanja 8) ...a znam da vecina cura ima oke ko skenere(medicinska oprema je u odnosu na to u zaostatku deceniju i 1/2)...
 
iggymag:
Ma koliko sam ja pokupio saznanja BTW, najbitnije je da izgleda uredno....pa ja kao mushkic svakom primecujem urednost do detalja i tako se opet vrshi evaluacija lichnosti...treba mi zbog shljake...prva pojava mnogo govori o liku, i nema nikakvog opravdanja 8) ...a znam da vecina cura imaM oke ko skenere(medicinska oprema je u odnosu na to u zaostatku deceniju i 1/2)...
8)
 
ancika:
Mene nekako, iz ne znam kojih razloga, dugacka kosa kod muskaraca asocira na romantiku- valjda zato sto su svi muskarci sa dugackom kosom (svi koje poznajem) u dusi romanticari... :lol:

Slazem se. Svi muskarci koji vole dugu kosu (nije obavezno da je nose celog zivota) imaju sasvim drugaciji mentalitet od onih koji ne mogu da smisle da puste kosu. Eh, jos kad su plavi...
 
Dina:
ancika:
Mene nekako, iz ne znam kojih razloga, dugacka kosa kod muskaraca asocira na romantiku- valjda zato sto su svi muskarci sa dugackom kosom (svi koje poznajem) u dusi romanticari... :lol:

Slazem se. Svi muskarci koji vole dugu kosu (nije obavezno da je nose celog zivota) imaju sasvim drugaciji mentalitet od onih koji ne mogu da smisle da puste kosu. Eh, jos kad su plavi...

Au... Ne znam zasto sam se prepoznao u opisu. :lol: U stvari znam: do skoro sam nosio dugu kosu. A bradicu redovno odrzavam... Mislim da je uredna i redovno odrzavana bradica nesto sto mi mnogo bolje stoji od cosave brade. ;)
 

Back
Top