Ko li ko nas se .......................

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NIKAKO!!!
Ste vi normalni? Kakva zelena magija? Da umrem zato sto sa u jednom trenutku htela da ispadnem faca?
Nece moci!!!Sad vi mislite: Svi rokerki, metalci i pankeri se drogiraju? NIJE TACNO!!!Mozda neki, ali to nije resenje za probleme.Onaj ko se drogira ne pokazuje koliko je zreo , vec koliko je nezreo.Necu da ovo lici na popovanje,ali nemojte to da radite.U mojoj skoli postoji projekat koji s bori protiv narkomanije.Ja sam predsednik.CUVAJTE SE , NARKOMANI!!!
RAZBICEMO VAS!!!
Zajedno smo jaci!!!Pridruzi mi se!!!DROGA NE!!!
 
Rokerka:
NIKAKO!!!
Ste vi normalni? Kakva zelena magija? Da umrem zato sto sa u jednom trenutku htela da ispadnem faca?
Nece moci!!!Sad vi mislite: Svi rokerki, metalci i pankeri se drogiraju? NIJE TACNO!!!Mozda neki, ali to nije resenje za probleme.Onaj ko se drogira ne pokazuje koliko je zreo , vec koliko je nezreo.Necu da ovo lici na popovanje,ali nemojte to da radite.U mojoj skoli postoji projekat koji s bori protiv narkomanije.Ja sam predsednik.CUVAJTE SE , NARKOMANI!!!
RAZBICEMO VAS!!!
Zajedno smo jaci!!!Pridruzi mi se!!!DROGA NE!!!
To devojko :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
ih, sta je bre ovo, svi zlatna deca, ispade da jedino mortishaaa voli ponekad da duva ..... :lol:
hehehehhe. salim se.
nemojte verenicu da mi etiketirate, to je nasa sala mala ........

uzgred, neka hvala drogiranju i magijama ..... c c c ..... dobro, nije da nisam probao ...... c c c ..... sram me bilo ...... c c c c ...... al' bar znam o cemu pricham ...... c c c c ...... a ko nije probao neka ni ne proba ...... bolje je tako :wink:

evo moja bivsa sad pocela malo pomalo da duva ... c c c ..... ona tako iz dana u dan postaje sve mladja ..... c c c ..... a ja ne mogu nista da joj kazem jer nece da me slusa :cry:

ma bas me briga :)

igraj za zivot, Drogane .....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top