KoRiSt iZ TuGe

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Upravo sam spalila neke svoje (bezvredne, naravno) pesme, izbrisala neke iz PC-a. Primetila sam da sam najkreativnija kad sam tuzna..Kreativni haos. Pade mi Amy na pamet i njena "Back to black''.
Sta radite kad ste tuzni? Ranije sam izlazila, budila se uz neke nepoznate tipove, bez kafe ih terala kuci, a sad je kombinacija pisanja, boksovanja o zid, suza, alkohol i neke druge zamene za srecu.Ah da, naravno iskljucim telefon i pravac 'krstarica''.
 
Upravo sam spalila neke svoje (bezvredne, naravno) pesme, izbrisala neke iz PC-a. Primetila sam da sam najkreativnija kad sam tuzna..Kreativni haos. Pade mi Amy na pamet i njena "Back to black''.
Sta radite kad ste tuzni? Ranije sam izlazila, budila se uz neke nepoznate tipove, bez kafe ih terala kuci, a sad je kombinacija pisanja, boksovanja o zid, suza, alkohol i neke druge zamene za srecu.Ah da, naravno iskljucim telefon i pravac 'krstarica''.
Хм.. Јеси ли ти бесна и ли тужна...:mrgreen:

Ја када сам тужна плачем. Не видим ни зид, ни крстарицу, ни типове..
Ништа од суза не видим. :D
 
Bjazite cure, kakva tuga, izgledate k'o avioni, a kukate k'o zadusne babe, emocije u cosak, namontirajte se i napolje u lov...sve vrvi od ugrozenih tipova zeljnih malo paznje i neznosti..
Kojice sreco, zulja te shlem, zato places i nista ne vidis, baci tu gvozdjuriju i pusti kosu da ti zaleprsa, videces kako ce te saleteti frajeri...Veruj cika Dachi, dosta vremena je proveo ispod tog cuda i on ti je zivi primer krilatice "ispod shlema mozga nema"....
 
Poslednja izmena:
Upravo sam spalila neke svoje (bezvredne, naravno) pesme, izbrisala neke iz PC-a. Primetila sam da sam najkreativnija kad sam tuzna..Kreativni haos. Pade mi Amy na pamet i njena "Back to black''.
Sta radite kad ste tuzni? Ranije sam izlazila, budila se uz neke nepoznate tipove, bez kafe ih terala kuci, a sad je kombinacija pisanja, boksovanja o zid, suza, alkohol i neke druge zamene za srecu.Ah da, naravno iskljucim telefon i pravac 'krstarica''.


Izlazim u grad sa prijateljima, nenosim telefon, blejim citavo vece jer znam da od spavanja nema nista, secam se...i onda krenu suze...necu da placem, pa onda brizem sve sto me seca, menjam nesto na sebi i u sebi..:sad2:
 
Bjazite cure, kakva tuga, izgledate k'o avioni, a kukate k'o zadusne babe, emocije u cosak, namontirajte se i napolje u lov...sve vrvi od ugrozenih tipova zeljnih malo paznje i neznosti..
Kojice sreco, zulja te shlem, zato places i nista ne vidis, baci tu gvozdjuriju i pusti kosu da ti zaleprsa, videces kako ce te saleteti frajeri...Veruj cika Dachi, dosta vremena je proveo ispod tog cuda i on ti je zivi primer krilatice "ispod shlema mozga nema"....
Чика Дачо.:)
Мене живо чуди како се до сада нисте прехладили у тој хаљиници.
А можда и јесте... баш и звучите као да сте у бунилу..:roll:
 
Kad sam tuzzna...isplachem se prvo od nemochi da promenim situaciju...onda malo razmishljam...a onda pochnem da se zezam mnogo vishe nego inache....i toliko izvrnem sve na shalu da prestane biti ozbiljno....pa onda sebi kazzem shta se bedachish kad to nije nishta...uglavnom upali. Ako ne upali, ponovim postupak pochev sa plakanjem.8)
 
Чика Дачо.:)
Мене живо чуди како се до сада нисте прехладили у тој хаљиници.
А можда и јесте... баш и звучите као да сте у бунилу..:roll:

Eto vidis, cim si me poslusala, odmah rezultati, zasenila si nas svojom inteligencijom, pravilnim i mudrim sagledavanjem stvari, nisam ni znao da sam tuzan zbog upale besike. :mrgreen: Sta bi bilo jos i da pijem...:mrgreen:
 
Eto vidis, cim si me poslusala, odmah rezultati, zasenila si nas svojom inteligencijom, pravilnim i mudrim sagledavanjem stvari, nisam ni znao da sam tuzan zbog upale besike. :mrgreen: Sta bi bilo jos i da pijem...:mrgreen:
Само сам приметила да нисте схватили тему, као ни коментаре...
Нисам ни ја знала да сте тужни.
Уколико је туга узрок томе, ја Вам се извињавам. :)
 
Само сам приметила да нисте схватили тему, као ни коментаре...
Нисам ни ја знала да сте тужни.
Уколико је туга узрок томе, ја Вам се извињавам. :)

Pametna i lepa, cak i sa shlemom :), i ja se vama izvinjavam...neke vase reakcije od ranije su uticale na ovakvo moje ponasanje, nece se ponoviti...
Verovatno nisam shvatio temu...ali neprihvatljivo mi je da devojke takvih kvaliteta kao sto ste vi mogu da budu tuzne, dok neke druge, koje to ne zasluzuju, bolje prolaze u nekim zivotnim situacijama. Zato se naoruzajte s malo optimizma i ostavite se tugovanja, samo ce vam dzabe prolaziti vreme...toliko...:)
 
Zapravo da, jednom sam napravila celu jednu seriju slika inspirisanu tugom....al su slike bile vesele...al to valjda nema veze...nisam prodala nijednu, osetili ljudi da su tuzzne pa zato nisam imala koristi od tuge....
 
Pametna i lepa, cak i sa shlemom :), i ja se vama izvinjavam...neke vase reakcije od ranije su uticale na ovakvo moje ponasanje, nece se ponoviti...
Verovatno nisam shvatio temu...ali neprihvatljivo mi je da devojke takvih kvaliteta kao sto ste vi mogu da budu tuzne, dok neke druge, koje to ne zasluzuju, bolje prolaze u nekim zivotnim situacijama. Zato se naoruzajte s malo optimizma i ostavite se tugovanja, samo ce vam dzabe prolaziti vreme...toliko...:)
Неосноване позитивне критике не прихватам исто колико и негативне.
Тако да не морате да трошите речи узалуд. :wink:

Тема...
Niko nije rekao da su trenutno tuzne, tema je o tome sta rade kada su tuzne...:)
Сасвим јасно и лепо речено. :)
 
Upravo sam spalila neke svoje (bezvredne, naravno) pesme, izbrisala neke iz PC-a. Primetila sam da sam najkreativnija kad sam tuzna..Kreativni haos. Pade mi Amy na pamet i njena "Back to black''.
Sta radite kad ste tuzni? Ranije sam izlazila, budila se uz neke nepoznate tipove, bez kafe ih terala kuci, a sad je kombinacija pisanja, boksovanja o zid, suza, alkohol i neke druge zamene za srecu.Ah da, naravno iskljucim telefon i pravac 'krstarica''.
To boksovanje o zid me strašno podseća na mene.
 

Back
Top