Sumanuta ideja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a odazvale bi se krezube,debele,grbave,brkate (forumasice) i ostali krsevi :mrgreen:
doduse sve redom sekretarice...

Ma cuti, za sekretaricu bi se relativno brzo i snasao...
Ali da vidis, trazili mi voditelja ovde pre par meseci...
Kakvih je tek tu ljudi doslo...:roll:
Jednostavno, pojavljuju se zene i muskarci kojima je neophodan posao, likovi kojima je svejedno da l' ce da rade ovde il' u nekoj kasapnici, bitno je da nadju posao...misle da svako moze sve da radi...ne potcenjujem nikoga, ali...vremena se menjaju...
Dolazila zena i razgovarala ovde za posao sa mnom i jos jednim kolegom, i mi joj tako pricamo sta se radi, kako se radi, i ja primecujem da ona ne slusa, zagledala se u racunar...i kaze posle par minuta, zveknuvsi monitor rukom : " I sta, sve te pesme i sve to stane u ovo?!", sva zabezeknuta...
:lol:
 
a kad je vas rikan imao prvi intervju... i to na engleskom... i, lik koji je bio na panelu, postavlja pitanja... u jednom trenutku me pita sta mislim o politici? a vas rikan, u stvari i ne znajuci pravo znacenje toga, kaze: aj dont giv a shit abaut politik... i njuska se nasmeje i na licu mesta me pita kad mogu da pocnem da radim? i, mogu vam reci da je to bio jedan sasvim lep period mog zivota... naucio sam ga brzo svacemu... da je ujutru zdravo da zvizne jednu domacu... i med... (to je protiv bolesti, univerzalan lek, objasnicu vam drugi put)... da pre rucka uvek mora da se pije viljamovka... pivo u kafani.... on mene naucio da pijem mr. dzeka... e, a posle nas'o zenu... i tu je bio kraj... kraj za njega, naravno... dok vas rikan jos uvek vesla uzvodno...
 
Dolazila zena i razgovarala ovde za posao sa mnom i jos jednim kolegom, i mi joj tako pricamo sta se radi, kako se radi, i ja primecujem da ona ne slusa, zagledala se u racunar...i kaze posle par minuta, zveknuvsi monitor rukom : " I sta, sve te pesme i sve to stane u ovo?!", sva zabezeknuta...
:lol:
jadna zena nikad nije videla kompjuter....prethodni posao tetka urinke,pa sad ide po sistemu daj sta das.meni njih zao,nema ko da im pokaze.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top