Da li vam smeta

Shta sam ja sve morala da chujem suvishnih informacija...i kad se krio pod krevetom od muzza i kad je bezzao kroz prozor zbog roditelja...:D:D:D
Chutanje je zlato.8)

sve ti mogce poslovice znam vjeruj mi...i da je cutanje zlato...i da ne mozes nikad reci onoliko mudrosti koliko mozes precutati gluposti...i razne druge al meni je merkur nesto ostecen ja brbljam i posle samo kazem sebi ..ucuti...zavezi!ne pricaj nista majmunice jedna...ja se toliko naljutim na samu sebe....i ne pomaze...opet nesto pomenem....:oops:
 
sve ti mogce poslovice znam vjeruj mi...i da je cutanje zlato...i da ne mozes nikad reci onoliko mudrosti koliko mozes precutati gluposti...i razne druge al meni je merkur nesto ostecen ja brbljam i posle samo kazem sebi ..ucuti...zavezi!ne pricaj nista majmunice jedna...ja se toliko naljutim na samu sebe....i ne pomaze...opet nesto pomenem....:oops:

A ti onda prichaj u trechem licu kao da se dogodilo nekom drugom...znash onako forumski..." Jedna moja drugarica...bla bla":whistling:
 
pa ono kao prica se nesto iz proslosti on (ex) se pomene podjekad..
a kakve bi to price uopste mogle da se pricaju drugo???daj zorisimo malo opsirnije sta bi ti smetalo sta ne bi...

Pa vidi to jesu skakljive teme i ne treba mnogo prepricavati o tome, jer se obicno moze desiti da onda neko postane ljubomoran ili zavidan na nekog, a moze da stekne onaj cuveni "ja sam neizivljen/a naspram tebe" osecaj, a moze i da stekne "ti si previse drolja/st naspram mene osecaj". Zavisi i od perioda kada se to prica i zavisi i zasto se to prica tj sta hoce da se postigne. Npr u pocetnoj fazi muvalja ako prepricava neku pricu koja pali onda to moze da bude i dobro dok god sagovornik ne ulazi u one pod navodnicima faze. Sa druge strane ako neko prica i nesto preterano o nekom svom bivsem moze da se stekne osecaj da ti ta stara osoba jos uvek vise znaci nego ova nova osoba pa je to opet zaeb. Takodje moze biti dobro da se tim pricama bolje razumu partnerove zelje i razmisljanja...proslost, ipak je i to jedan od vidova upoznavanja i boljeg razumevanja. Ili ako nekome zelis da kazes nesto poucno ili da ta osoba ne napravi takvu gresku kao ona/j bivsi/a onda je isto plodotvorno. Zato moze da bude i dobro i lose, zavisi.
 
Da li vam smeta ako vas partner/ka prica o svojim bivsim seksualnim iskustvima, i da li to ima uticaja na formiranje vaseg misljenja o voljenoj osobi

licno, nevolim kod ljudi kad nemaju kriterijume i kad su nenormalno promiskuitetni...ali, nemam nista protiv da cujem kako se ponasao i u proslosti i, ako ima zelju da isprica, rado cu ga saslusati...naravno, ako su racuni iz proslosti nerascisceni, bicu pogodjena saznanjem, jer ja nikad ne ulazim u odnos a da stari nisam kako-tako stavlia na svoje mesto....:whistling:
 
Da li vam smeta ako vas partner/ka prica o svojim bivsim seksualnim iskustvima, i da li to ima uticaja na formiranje vaseg misljenja o voljenoj osobi

ne,a zasto bi?meni je cura rekla : Moj bivsi ima veci pimpek od tvog..Onda ja njoj ispricam kako se krese moja bivsa...ali sve to ne utice i ne treba da utice na ljubav i sex
sta je tu sramotno pricati o sexualnim iskustvima sa bivsim...???..zivi smo ljudi i ne valja se stideti sebe...i volim da slusam kako se tucala sa bivsim momcima,a i ja joj pricam kako sam tucao bivse cure...i sta je tu tako strasno...onda tu malo i inat proradi pa se trudimo vise i kvalitetnije vodimo ljubav i sex...
mada koliko vidim,nema ovde bas tolerantnih forumasa oba pola koji bi podneli istinu o svojim partnerima i njihovim bivsim vezama
 
Poslednja izmena:

Back
Top