sta najvise volite

inteligenciju.
e da, da li ste culi za pojam- emotivna inteligencija? prebacen iz engleskog, naravno. obuhvata sposobnost komuniciranja (sa partnerkom), sposobnost empatije, sposobnost da je razume bla bla, obuhvata mnogo stvari. po najnovijim tvrdnjama eksperata, sve te sposobnosti su povezane sa inteligencijom. sto manje razumevanja, empatije, to manji IQ. prvenstveno vezano za muskarce.
 
inteligenciju.
e da, da li ste culi za pojam- emotivna inteligencija? prebacen iz engleskog, naravno. obuhvata sposobnost komuniciranja (sa partnerkom), sposobnost empatije, sposobnost da je razume bla bla, obuhvata mnogo stvari. po najnovijim tvrdnjama eksperata, sve te sposobnosti su povezane sa inteligencijom. sto manje razumevanja, empatije, to manji IQ. prvenstveno vezano za muskarce.

procitala knjigu i dosta mi je pomogla...jedina inteligencija koja moze da se izgradi kroz zivot u znacajnijoj meri, tj. moze da se nauci...

@tema: nemam voljenu osobu....yet :whistling:
 
inteligenciju.
e da, da li ste culi za pojam- emotivna inteligencija? prebacen iz engleskog, naravno. obuhvata sposobnost komuniciranja (sa partnerkom), sposobnost empatije, sposobnost da je razume bla bla, obuhvata mnogo stvari. po najnovijim tvrdnjama eksperata, sve te sposobnosti su povezane sa inteligencijom. sto manje razumevanja, empatije, to manji IQ. prvenstveno vezano za muskarce.


Emocionalna inteligencija nije samo vezana za empatiju i komuniciranje sa partnerom (i drugim ljudima) ... već i sposobnost prepoznavanja, uočavanja i prihvatanja sopstvenih emocija, samokontrolu, samokritičnost, autosugestiju .....
 
najvise volim to sto se ne libi da odigra iz dvojke u keca za sto dinara... i sto voli rebarca u kajmaku sa sopskom salatom i pivo... e, iskreno, mogu vam reci da me je to i odusevilo dosta... kad smo trebali da idemo na rucak, prvi put... kad smo se tek upoznali... i pitam je gde hoce da idemo... a ona se nasmeje i kaze: "Znam da bi bilo fensi da sad odemo na neku italijansku il' kinesku kuhinju, al' ne volim ja to preterano. Meni se jede neko meso!"... znaci... oborila me s' nogu... sad smo stalni posetioci jednog restorana... al' necu da kazem koji, zbog reklame... da me ne vice moj prijatelj rale...
 
sto me nasmeje do suza
sto me divno ljubi
sto me pita kako sam
sto iz pogleda zna sta mi treba
sto je pun iznenadjenja
sto mi kaze da izgledam kao milion dolara
sto me trpi
sto me voli
sto mi pusta omiljenu pesmu preko mobilnog
kuva caj kad me boli stomak
place samnom kad sam tuzna
moj pronadjeni deo duse

A onda je naisao jedan bezobrazni samozivi skot i boemcina i maznuo te k'o od sale, jer ti je dosadila zagusujuca perfekcija tvoje idealne veze...

:thumbdown:
 

Back
Top