sta vas nervira

mene nervira,bolje reci izludjuje kada me pita gde se nalazi neshto za sta zna da stoji uvek,ali uvek na istom mestu...npr,pita gde su makaze,a zna da makaze stoje u fioci....ili kada pita gde je hrana za pse a zna da to uvek stoji u ormaru u kuhinji....
znachi izludjuje me to...nista vise...ostalo je ok...
a jos gore kada pita,gde su mu chiste charape...... :roll:
 
E... ovo je dobar fazon!;)
Uvek pita kao da se odlučim ovo ili ono,... ja porazmislim o problemu i presečem, a onda ona grakne na mene jer je unapred već odlučila, a mene samo reda radi pita. Pa ko je onda lud ovde??:roll::rotf:

Bas tako...
Ali ovaj moj ne grakce, nego kao slucajno napomene (naravno kada je vec kasno za promenu odluke) da je hteo drugacije, i to me izludi!
 
Mnogo je tvrdogav i ume da me surovo oduva kad se razbesni...ma ne pomaze nista, ni cile, ni mile, ni crkut, ni prrrrr, jok:nono:.... To, pa onda, hm:think: da, kad me pita oces cokoladu ili sladoled i ocekuje da kazem ko iz topa, a ja ne mogu nego moram da razmislim :D, pa kad me u petak pita da li sam da idemo tu i tu u nedelju, otkud znam kako ce da mi dune u nedejlu:???: I kad se smiluje da mi da daljinski da gledam moju omiljenu seriju s glavonjom, a onda me zagovara, i zajebava me da Vincent Donofrio ima telecu glavu, a meni se bas svidja jer ima inteligentan pogled i resava sve teske slucajeve kriminala:):klap: Eto tako to, uglavnom se :cmok::heart:, ponekad samo
4.gif
, ma ko se bije taj se voli :lol:
 
to me potseti... kada treba da idemo kod nekoga,on me pre nego sto krenemo pita "a koliko cemo da se zadrzimo...."
:roll: kao da ja znam dal ce da mi se ostaje dva sata,tri ili vise ili manje.....i uvek kada kaze idemo na dva sata,ja kazem ok i onda ne moze chovek da ga potera da krene kuci... :roll:
ali to me ne izludjuje toliko....malo samo
 
i nekonkretnost. ja sam direktna i samo tako znam da funkcionisem. i do kim nesto konkretno i direktno ne kaze, nema sanse d aja to kao prepoznam, da naslucujem, da gledam u pasulj. il reci bre il ne smaraj nesto ko kisa oko kragujevca. joj sto ne podnosim takve ljude.
 

Back
Top