KOLIKO SE ZAPRAVO POZNAJEMO?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

maksifor

Primećen član
Poruka
874
''E ljudi dok sam citao poruke na forumu naleteo sam na jednu cija mi se ideja jako dopala pa cu pokusati da je ozivim medju nama tinejdzerima.[U]To je ustvari jedna igra u kojoj mi proveravamo koliko se zaista poznajemo pa bi to otprilike izgledalo ovako ja kazem neko ime sa foruma npr:kapljica,jah girl(ovo nisam pravilno zapisao ali nema veze)a onda mi sledeci kaze sve sto je o njemu naucio citajuci njegove poruke i kaze sledece ime i tako u krug...naravno imena nemoraju biti samo sa foruma tinejdzeri a i oni o kojima budemo pricali mogu da se jave i da nam kazu da smo ih pogresno procenili ako se tako osete[/U].E pa ja cu da pocnem sa(cini mi se hrabrom)jah girl jel moze?''

Ovo je jedna stara tema, al veoma interesantna pa sam je obnovila...prosla je bila zakljucana zbog rasprave zato vas molim da sve nesuglasice rijesite preko pp...
iznosite misljenja, ali bez vrijedjanja i omalovazavanja!

eo ja pocinjem
->OVERKILL

:whistling:
 
Mislim da on dečko pati od nekih žešćih kompleksa, pa ovde demonstrira neku silu na forumu...Ne zna za peace brate, živi i pusti da žive i toliko je ubedio sebe da su njegovi stavovi ispravni iako oni često nemaju veze sa zdravim mozgom, a to isto verovatno potiče od neke nesigurnosti....Mislim svi mi imamo nešto od čega ne odstupamo, ali on ne odstupa ni od čega iako to već graniči sa glupošću...Mnogo mu je stalo do mišljenja likova sa foruma, a često se drži svojih stavova ko pijan plota čisto da oni ne bi rekli da je odstupio.Stavove u vezi nekih stvari menja vrlo brzo i previše se ličlno unosi u stvari koje ga se ne bi trebale ticati.Verovatno će se naljutiti zbog ovog posta, ali šta ću meni se igra sviđa......mada sada mi nekako deluje i kao ogovaranje, ali nema veze, svi ćemo sve izogovarati valjda....:rotf::rotf:Još mi nisu jasni ljudi koji ga bezveze podržavaju u svemu...verovatno zato što su slični njemu, a nemaju toliko gluposti u sebi da to ispolje...
 
НЕМОЈТЕ ДА УНИШТИТЕ РЕТКО ДОБРУ ТЕМУ НА ОВОМ ПОДФОРУМУ!

ПОЕНТА ИГРЕ је да када завршите опис особе напишете име неке следеће, а не да описујете особу која је пре вас одговорила! И потрудите се да ти описи буду мало опширнији и комплекснији а не да напишете само ''ма она је супер''.

Ајде сад полако, без журбе...
 
Ne znam o kome da pišem sad- Dal' o Sibilki dal' o Overkillu? Ajd prvo Over- pa kako sam ga skontao čovek je u nekom metal-punk fazonu,ide isključivo na takva malobrojna mesta ako se negde organizuju,ovde na forumu je dosta oštar,ponekad čak i previše,ali se u poslednjih nedelju dana ohladio...

Sibil- nemam podataka...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top