`Bili smo drugovi,pa ljubav probali......`

  • Začetnik teme abrakadabra
  • Datum pokretanja
A

abrakadabra

Gost
Posto me ovo muci vec 4 god.zanima me sta bi ste vi uradili.Evo price...Pre 4 god.sam se zaljubila u svog najboljeg druga.S`obzirom da sam se i ja njemu svidela,oboje smo pozeleli da budemo zajedno.Ja sam tada imala momka ali nista ozbiljno.Bili smo zajedno jedno vece(ja i taj moj drug)ali sam se ja ipak predomislila.Naravno,ostali smo dobri drugovi sve dok moj momak nije saznao za moju prevaru.E,tada je cela drama i pocela.Spletom nekih glupih okolnosti ja sam ostala sa tadasnjim,a i sadasnjim momkom,ali zato vec cetiri god.ne pricam sa mojim ,vec bivsim drugom.Radi se o tome sto sam,kada je trebalo da dodje do stvarnog fizickog okrsaja izmedju njih dvojice,ja stala na stranu svog momka a ne druga (glupaca!)Ja sam i dalje sa tim momkom ali jos uvek volim tog mog druga.Par puta sam raskidala sa momkom da bih bila sasvim slobodna da se smuvam sa svojim `drugom`ali to su bili uzaludni pokusaji.On je suvise ponosan i povredjen jer me je izgubio i kao drugaricu i kao mogucu devojku.Stalno ga uhvatim kako me gleda,i znam da mu je zao sto `nas` vise nema,ali ja ne znam sta treba vise da uradim da bi mi on oprostio takvu glupu gresku.Ja volim i mog momka ali te dve ljubavi su sasvim razlicite.Mozda on samo popunjava ono sto ja nisam mogla da imam(mog druga).On ima devojku i mislim da mu se bas svidja ali zasto me on stalno gleda onim tuznim pogledom?Da li je njemu zao sto vise nismo drugovi ili mu je zao sto nismo zajedno?Sta vi mislite?Ipak 4 god.nije malo kad neko nekoga voli toliko da ne moze da ga zaboravi.Vase misljenje?
 
abrakadabra:
Posto me ovo muci vec 4 god.zanima me sta bi ste vi uradili.Evo price...Pre 4 god.sam se zaljubila u svog najboljeg druga.S`obzirom da sam se i ja njemu svidela,oboje smo pozeleli da budemo zajedno.Ja sam tada imala momka ali nista ozbiljno.Bili smo zajedno jedno vece(ja i taj moj drug)ali sam se ja ipak predomislila.Naravno,ostali smo dobri drugovi sve dok moj momak nije saznao za moju prevaru.E,tada je cela drama i pocela.Spletom nekih glupih okolnosti ja sam ostala sa tadasnjim,a i sadasnjim momkom,ali zato vec cetiri god.ne pricam sa mojim ,vec bivsim drugom.Radi se o tome sto sam,kada je trebalo da dodje do stvarnog fizickog okrsaja izmedju njih dvojice,ja stala na stranu svog momka a ne druga (glupaca!)Ja sam i dalje sa tim momkom ali jos uvek volim tog mog druga.Par puta sam raskidala sa momkom da bih bila sasvim slobodna da se smuvam sa svojim `drugom`ali to su bili uzaludni pokusaji.On je suvise ponosan i povredjen jer me je izgubio i kao drugaricu i kao mogucu devojku.Stalno ga uhvatim kako me gleda,i znam da mu je zao sto `nas` vise nema,ali ja ne znam sta treba vise da uradim da bi mi on oprostio takvu glupu gresku.Ja volim i mog momka ali te dve ljubavi su sasvim razlicite.Mozda on samo popunjava ono sto ja nisam mogla da imam(mog druga).On ima devojku i mislim da mu se bas svidja ali zasto me on stalno gleda onim tuznim pogledom?Da li je njemu zao sto vise nismo drugovi ili mu je zao sto nismo zajedno?Sta vi mislite?Ipak 4 god.nije malo kad neko nekoga voli toliko da ne moze da ga zaboravi.Vase misljenje?
O čemu se radi u ovoj nebuloznoj priči?
 
raskidanje sa momkom 3 puta i pokusavanje da mu pokazem da mi se i dalje svidja nije dovoljno dobar nacin da pokazem svoja osecanja?Pa ja stvarno ne znam sta treba da uradim da bi on to bas dobro ukapirao!Momka nemam nameru da ostavim jer sam suvise osecajna i ranjiva da bih tek tako posle 4 god.ostala sama.Znam da svako prezivi rastanak i da to mogu i ja ali ja ne zelim da do toga dodje tek tako.Zanima me sta vi mislite,da li on mene ipak voli ili ne?Kako da pobedim tu njegovu sujetu?
 
kao sto rekoh- ne mozes da mu pobedis sujetu... greska je nacinjena onog trenutka kad si stala na stranu svog decka a na njega... sada je kasno za bilo sta! ti imas decka, on ima devojku- jednom si mu zagorcala zivot, pusti sada coveka na miru da barem sa njom uziva kada nije mogao sa tobom!!!!!!!!!
 
abrakadabra:
raskidanje sa momkom 3 puta i pokusavanje da mu pokazem da mi se i dalje svidja nije dovoljno dobar nacin da pokazem svoja osecanja?Pa ja stvarno ne znam sta treba da uradim da bi on to bas dobro ukapirao!Momka nemam nameru da ostavim jer sam suvise osecajna i ranjiva da bih tek tako posle 4 god.ostala sama.Znam da svako prezivi rastanak i da to mogu i ja ali ja ne zelim da do toga dodje tek tako.Zanima me sta vi mislite,da li on mene ipak voli ili ne?Kako da pobedim tu njegovu sujetu?


nije to raskidanje sa momkom 3 puta nego vracanje momku 3 puta. moze i tako da se posmatra.
ako nisi u stanju da podneses nikakav rizik (ti ne bi da raskines "tek tako"...valjda raskid ima neke veze sa tobom i tvojim emocijama i nedostatkom istih? zasto uopste ostajes u toj vezi ako bi da budes sa tim drugom? nista mi nije jasno...), onda ne ocekuj ni da neko rizikuje zbog tebe.
i nije njegova sujeta u pitanju. a i da jeste, ja ga stvarno ne krivim.
 
abrakadabra:
Posto me ovo muci vec 4 god.zanima me sta bi ste vi uradili.Evo price...Pre 4 god.sam se zaljubila u svog najboljeg druga.S`obzirom da sam se i ja njemu svidela,oboje smo pozeleli da budemo zajedno.Ja sam tada imala momka ali nista ozbiljno.Bili smo zajedno jedno vece(ja i taj moj drug)ali sam se ja ipak predomislila.Naravno,ostali smo dobri drugovi sve dok moj momak nije saznao za moju prevaru.E,tada je cela drama i pocela.Spletom nekih glupih okolnosti ja sam ostala sa tadasnjim,a i sadasnjim momkom,ali zato vec cetiri god.ne pricam sa mojim ,vec bivsim drugom.Radi se o tome sto sam,kada je trebalo da dodje do stvarnog fizickog okrsaja izmedju njih dvojice,ja stala na stranu svog momka a ne druga (glupaca!)Ja sam i dalje sa tim momkom ali jos uvek volim tog mog druga.Par puta sam raskidala sa momkom da bih bila sasvim slobodna da se smuvam sa svojim `drugom`ali to su bili uzaludni pokusaji.On je suvise ponosan i povredjen jer me je izgubio i kao drugaricu i kao mogucu devojku.Stalno ga uhvatim kako me gleda,i znam da mu je zao sto `nas` vise nema,ali ja ne znam sta treba vise da uradim da bi mi on oprostio takvu glupu gresku.Ja volim i mog momka ali te dve ljubavi su sasvim razlicite.Mozda on samo popunjava ono sto ja nisam mogla da imam(mog druga).On ima devojku i mislim da mu se bas svidja ali zasto me on stalno gleda onim tuznim pogledom?Da li je njemu zao sto vise nismo drugovi ili mu je zao sto nismo zajedno?Sta vi mislite?Ipak 4 god.nije malo kad neko nekoga voli toliko da ne moze da ga zaboravi.Vase misljenje?
Nesto ne razumem,ti si cetiri godine sa deckom koga ne volis (ne onako kako volis tog "druga)? Cemu onda ta veza? Ako si stvarno resila da raskines sa njim ne bi imala poteskoca i "uzaludnih pokusaja".Nisi bila fer prema drugu,dala si mu laznu nadu i kada si dovedena na "svrsen cin" okrenula si mu ledja i stala na stranu svog decka.A nisi fer ni prema decku,on ti je (po tvojoj prici) neka vrsta utehe ili sta? :?
 
Ja imam istu zanimljivu situaciju, isto tako volim svog druga i potencijalnog prijatelja, jer na pocetku je bila samo njegova rec i to je bila ljubav na prvi pogled, i raskidali smo i mirili se, a izgleda mi da se razumemo jedino kad se pomirimo onda smo sasvim jasni jedno drugom u tom trenutku dileme nema, a sve ostalo posle je totalna zbrka i rasciscavanje racuna. On od mene trazi da sto pre potrosim svu pokretnu i da rasprodam svu nepokretnu (kao i da zatvorim sve one silne racune u svajc. bankama /mrzi me da kucam koje/) imovinu da bi konacno mogao da pocne da me voli iz ciste ljubavi i to kaze jedva ceka. Zasto ne umreti u okolini pivare. Najbolje je kompromisno resenje ograniceni dogovor, zar ne bi moglo tako, mislim ja sam osoba koja govori i koja ne izigrava poverenje,VASE mishljenje?
 
svašta
nikad nisam razumela raskide s kojima se kalkuliše ko napijaci - ako me drug oće, super, ako ne vratiću se...
nisu oni jadni uopšte tu važni
devojka se igra sama sa sobom

btw. ne zalusžuješ ni jednog, možda tog momka s kojim "neuspešno raskidaš" on je pravi tip
Mislim, 4 godine akanja ....zbog čega?
 
Hmm, rekla bih da si vrlo, vrlo mlada, cim mucis sebe, a i forum ovakvim pricama (bez uvrede). Jasno mi je da postoji "vise vrsta ljubavi" i da je moguce voleti vise osoba istovremeno, ali zaplet price ti je vise nego neverovatan! Iskreno mislim da ni tvoj momak, ni tvoj "drug" nisu bolji, kad sve to sto se desava trpe. Mozda ce se svima vama za par godina, kad porastete, iskristalisati situacija, pa iz ove latinoamericke sapunice uspete da se izvucete, do tada ti je moj naprijateljskiji savet da sednes, dobro razmislis (batali pitanja sujete i slicnih gluposti), vidis sa kim hoces da budes i to iskreno kazes. Ne gubi vreme, zato sto ga imas dovoljno pred sobom....
 
ti sestro prvo treba da vidis sta zelis pa kad to saznas onda kreni u akciju.ne mozes sedeti na dve stolice.ako ti imas decka a volis druga ,koja je svrha tvoje veze.?ocigledno da decka ne volis dovoljno kad ti je ovaj drugi u glavi,a ni druga kad se nisi potrudila da budes s njim ako si mogla.nego, ti lepo dobro razmisli sta zelis i okoncaj svoju muku, to ti je moj savet.SRECNO
 
ako mu nesto znacis - popustice;)
samo moras malo da se potrudis:D
Ali to sto si sa deckom prema kojem ne osecas vise isto i rado bi ga zamenila a i dalje si u vezi s njim iz sraha da ne budes sama - to nikako ne mogu da razumem:roll: .Ne treba se plasiti samoce - ona je nekada lek. Glupo je produzavati agoniju,dobro mozda je to malo gruba rec za ovaj slucaj,ali videces da ce ti se na kraju sve smuciti i da ces puci i pobeci glavom bez obzira.Dok jos nije kasno odaberi jednog i ne deli se na dve strane,je nikad neces biti srecna:-?
poz
 
neupucena:
btw da li je neko primetio da je ovo tema od marta PROSLE godine?

:D

Da, slucaj jeste zastareo, ali ne, nije u tome poenta.
Tema kao tema, ima neprolaznu vrednost. Opominje.

Koliko smo puta videli na forumu kako su vam puna usta pohvala koja pocinju sa: moj decko, moj mladic, moja velika lepa pisha itd
Jos nisam nasao temu da neka ponosno kaze: moj drug, nase prijateljstvo, i slicno.
Drugarstvo vam je uvek nekako u drugom planu. Mislim da bi trebale malo vise ceniti svoje prijatelje i ono sto imate sa njima.
Predlozio bih Gazdarici da ovu temu zakaci na pocetak zk, ispod teme pravila, pravila.
 

Back
Top