šta kada ti dete od šest godina dođe i kaže: naučio sam da se ljubim?

Šta bi ste vi uradili kada bi vam dete došlo iz vrtića i reklo: mama, ja sam danas naučio da se ljubim. S jezikom?!

Odmah bih tu drsku vaspitacicu (ukoliko je mladza :) ) a koja ga je to ucila, ispitao i video da li je dobro prenela znanje :mrgreen:

Nista...smejao bih se, ispitao s kim se dete ljubilo i zasto, shvatio kao deciju zezanciju i oponasanje odraslih....nista ozbiljno
 
Мени се чини да смо ми, који имамо мушку децу, малчице опуштенији... можда..:roll:

Ево шта је отац једне девојчице урадио у оваквој ситуацији...

Васпитачица је објашњавала како су то само деца и како се они заправо играју, не знају шта раде итд..
А он њој каже: ''Госпођо, како би вама било да вас мало притиснем сада уза зид.. ништа вам нећу.. само ћемо мало да се играмо...''

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Мени се чини да смо ми, који имамо мушку децу, малчице опуштенији... можда..:roll:

Ево шта је отац једне девојчице урадио у оваквој ситуацији...

Васпитачица је објашњавала како су то само деца и како се они заправо играју, не знају шта раде итд..
А он њој каже: ''Госпођо, како би вама било да вас мало притиснем сада уза зид.. ништа вам нећу.. само ћемо мало да се играмо...''

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dobro joj rekao covek
 
Мени се чини да смо ми, који имамо мушку децу, малчице опуштенији... можда..:roll:

Ево шта је отац једне девојчице урадио у оваквој ситуацији...

Васпитачица је објашњавала како су то само деца и како се они заправо играју, не знају шта раде итд..
А он њој каже: ''Госпођо, како би вама било да вас мало притиснем сада уза зид.. ништа вам нећу.. само ћемо мало да се играмо...''

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A, sto nisam zensko, bio bih takav penicilin za te tipove koji od svega sto se desava njihovim cerama prave drame.
Rekao bih mu: gospodine, pomirite se sto pre da ce vasu cerku neko da voli i da ljubi kao sto ste i vi radili sa tudjim cerkama :mrgreen:
 
Odmah bih tu drsku vaspitacicu (ukoliko je mladza :) ) a koja ga je to ucila, ispitao i video da li je dobro prenela znanje :mrgreen:

Nista...smejao bih se, ispitao s kim se dete ljubilo i zasto, shvatio kao deciju zezanciju i oponasanje odraslih....nista ozbiljno
da li bi isto postupui da je tvoju devocjicu poljubila vaspitacica,mislim je l bi ti se zezalo na tu temu?

Мени се чини да смо ми, који имамо мушку децу, малчице опуштенији... можда..:roll:

Ево шта је отац једне девојчице урадио у оваквој ситуацији...

Васпитачица је објашњавала како су то само деца и како се они заправо играју, не знају шта раде итд..
А он њој каже: ''Госпођо, како би вама било да вас мало притиснем сада уза зид.. ништа вам нећу.. само ћемо мало да се играмо...''

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
pa ono jeste,mada kapiram da je necijeg sina vaspitac poljubio,s jezikom ne bi bilo opusteno:confused:


mislim kome je simpaticno da se to zaista desi?
u vrticu je neki decak skinuo gace pred celim razredom i pokazao pisu i guzu,kaze mi laura svi su se cepali od smeha.ok takve stvari se desavaju.ali ...zna se koja je zabava za decu a koja za mame i tate:mrgreen:
 
Šta bi ste vi uradili kada bi vam dete došlo iz vrtića i reklo: mama, ja sam danas naučio da se ljubim. S jezikom?!

Pokusala bi kroz razgovor da utvridim sta i kako...a onda bi uslijedio razgovor sa vaspitacicom....ja sam jednom ispala grbava...napala me majka jedne djevojcice kako sam vaspitala dijete jer vaspitacica je zatekla mog sina i njenu cerku kako se ljube iza ormara....nisam znala sta da kazem,sem da vidimo s klincima sta se to desavalo....uglavnom bilo je bezazleno(bez jezika):mrgreen:,ali djevojcica je izjavila da se oni vole,zato se i ljube...evo i moja cerka...non stop prica o zaljubljivanju,ljubljenju,princ,princeza.....bude simpaticno...ali kako raste sve mi je manje simpa....
 
da li bi isto postupui da je tvoju devocjicu poljubila vaspitacica,mislim je l bi ti se zezalo na tu temu?

pa ono jeste,mada kapiram da je necijeg sina vaspitac poljubio,s jezikom ne bi bilo opusteno:confused:


mislim kome je simpaticno da se to zaista desi?
u vrticu je neki decak skinuo gace pred celim razredom i pokazao pisu i guzu,kaze mi laura svi su se cepali od smeha.ok takve stvari se desavaju.ali ...zna se koja je zabava za decu a koja za mame i tate:mrgreen:

Da, zezao bih se i tad jer kao i u mom postu situacija koju navodis je cista fikcija :mrgreen:
Kao i moje proveravanje znanja vaspitacice :P
 
ah..kakva tema...
meni je cerkica od 4 godine doshla pre jedno 3-4 dana,i onako sva odushevljena rekla kako su ona i njen dechko od 6 godina otishli na neko skrovito mesto i tamo se ljubili...i josh mi je na ruci pokazala kako su se to ljubili,skoro pa kao sa jezikom....na shta sam ja ostala poprilichno iznenadjena(nazovimo to tako... :) )

kada je to isto preprichala tati(posle moje priche da nije trebalo da se sakrivaju i da to rade,bla,bla..),vec nije bila toliko odushevljena i rekla je da je ustvari njen dechko naterao na to,a ona jadna nije znala kako da se odbrani...zhensko :) :)

ono shto mi je neverovatno...da su to dechko od 6 i devojchica od 4.....!!!!! :)
 
A, sto nisam zensko, bio bih takav penicilin za te tipove koji od svega sto se desava njihovim cerama prave drame.
Rekao bih mu: gospodine, pomirite se sto pre da ce vasu cerku neko da voli i da ljubi kao sto ste i vi radili sa tudjim cerkama :mrgreen:

Pa dragi gospodine MI koji imamo zensku decu jedva cekamo takav penicilin.Nadam se da cesdobiti zensko dete u ovo jako suludo vreme gde moras pratiti i musko a ne zensko.
 

Back
Top