šta kada ti dete od šest godina dođe i kaže: naučio sam da se ljubim?
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 207

Tema: šta kada ti dete od šest godina dođe i kaže: naučio sam da se ljubim?

Početnik
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cool šta kada ti dete od šest godina dođe i kaže: naučio sam da se ljubim?

Šta bi ste vi uradili kada bi vam dete došlo iz vrtića i reklo: mama, ja sam danas naučio da se ljubim. S jezikom?!

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano Re: šta kada ti dete od šest godina dođe i kaže: naučio sam da se ljubim?

pa ne znam sto si stavila ovog cool smajlija
    lepo uhvatis na ispitvanje,da utvrdis prvo je l istina
    onda sa kim?ako je sa vaspitacicom mnogo je veci problem

Primećen član maksifor (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2007.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: šta kada ti dete od šest godina dođe i kaže: naučio sam da se ljubim?

xaxaxaxaxxax....ma meni je to slatko....mada shvatam da moze i da postane ozbiljno...pitaj dal mu se svidjelo....

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zorana s. Pogledaj poruku
    Šta bi ste vi uradili kada bi vam dete došlo iz vrtića i reklo: mama, ja sam danas naučio da se ljubim. S jezikom?!
    Odmah bih tu drsku vaspitacicu (ukoliko je mladza ) a koja ga je to ucila, ispitao i video da li je dobro prenela znanje

Nista...smejao bih se, ispitao s kim se dete ljubilo i zasto, shvatio kao deciju zezanciju i oponasanje odraslih....nista ozbiljno

Legenda svesnaglista (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    740

Мени се чини да смо ми, који имамо мушку децу, малчице опуштенији... можда..

Ево шта је отац једне девојчице урадио у оваквој ситуацији...

Васпитачица је објашњавала како су то само деца и како се они заправо играју, не знају шта раде итд..
    А он њој каже: ''Госпођо, како би вама било да вас мало притиснем сада уза зид.. ништа вам нећу.. само ћемо мало да се играмо...''

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kojica Pogledaj poruku

Васпитачица је објашњавала како су то само деца и како се они заправо играју, не знају шта раде итд..
    А он њој каже: ''Госпођо, како би вама било да вас мало притиснем сада уза зид.. ништа вам нећу.. само ћемо мало да се играмо...''

Dobro joj rekao covek

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A, sto nisam zensko, bio bih takav penicilin za te tipove koji od svega sto se desava njihovim cerama prave drame.
    Rekao bih mu: gospodine, pomirite se sto pre da ce vasu cerku neko da voli i da ljubi kao sto ste i vi radili sa tudjim cerkama

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

nista

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Pitao bih ga sa jeziko ili bez. Ako je sa jezikom, ne zaboravi da operesh zubice posle.

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

mislis - prije?

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Odmah bih tu drsku vaspitacicu (ukoliko je mladza ) a koja ga je to ucila, ispitao i video da li je dobro prenela znanje

Nista...smejao bih se, ispitao s kim se dete ljubilo i zasto, shvatio kao deciju zezanciju i oponasanje odraslih....nista ozbiljno
    da li bi isto postupui da je tvoju devocjicu poljubila vaspitacica,mislim je l bi ti se zezalo na tu temu?

pa ono jeste,mada kapiram da je necijeg sina vaspitac poljubio,s jezikom ne bi bilo opusteno

mislim kome je simpaticno da se to zaista desi?
    u vrticu je neki decak skinuo gace pred celim razredom i pokazao pisu i guzu,kaze mi laura svi su se cepali od smeha.ok takve stvari se desavaju.ali ...zna se koja je zabava za decu a koja za mame i tate

Veoma poznat **TASKA** (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Pokusala bi kroz razgovor da utvridim sta i kako...a onda bi uslijedio razgovor sa vaspitacicom....ja sam jednom ispala grbava...napala me majka jedne djevojcice kako sam vaspitala dijete jer vaspitacica je zatekla mog sina i njenu cerku kako se ljube iza ormara....nisam znala sta da kazem,sem da vidimo s klincima sta se to desavalo....uglavnom bilo je bezazleno(bez jezika),ali djevojcica je izjavila da se oni vole,zato se i ljube...evo i moja cerka...non stop prica o zaljubljivanju,ljubljenju,princ,princeza.....bude simpaticno...ali kako raste sve mi je manje simpa....

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hanibal77 Pogledaj poruku
    da li bi isto postupui da je tvoju devocjicu poljubila vaspitacica,mislim je l bi ti se zezalo na tu temu?

pa ono jeste,mada kapiram da je necijeg sina vaspitac poljubio,s jezikom ne bi bilo opusteno

mislim kome je simpaticno da se to zaista desi?
    u vrticu je neki decak skinuo gace pred celim razredom i pokazao pisu i guzu,kaze mi laura svi su se cepali od smeha.ok takve stvari se desavaju.ali ...zna se koja je zabava za decu a koja za mame i tate
    Da, zezao bih se i tad jer kao i u mom postu situacija koju navodis je cista fikcija
    Kao i moje proveravanje znanja vaspitacice

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

mozda je bolje da ne dizete prasinu oko toga,
    proce ih
    jer nema veze sa bilo cim seksualnim.... cista radoznalost

meni je prvi sa jezikom bio sa sedam godina,
    prvi osnovne
    i sve je bilo tako mokro, glupo i nezanimljivo da nisam ni pokusavala ponovo do sedmog-osmog
    sto je opet bilo glupo
    pa opet velika pauza

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Jao pa ja sam se ljubakao sa svakim kao mali...i normalna sam osoba.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Da, zezao bih se i tad jer kao i u mom postu situacija koju navodis je cista fikcija
    Kao i moje proveravanje znanja vaspitacice
    lazes

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

lazes
    provali me

A tako sam 'teo da se predstavim kao ozbiljan, domacin co'ek

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

stari sam ja profajler

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

stari sam ja profajler
    I ja.
    I zato nemoj da se krijes na ovom pdf-u nego dodzi na LjiS gde prirodno pripadas

Zainteresovan član chuncha (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

ah..kakva tema...
    meni je cerkica od 4 godine doshla pre jedno 3-4 dana,i onako sva odushevljena rekla kako su ona i njen dechko od 6 godina otishli na neko skrovito mesto i tamo se ljubili...i josh mi je na ruci pokazala kako su se to ljubili,skoro pa kao sa jezikom....na shta sam ja ostala poprilichno iznenadjena(nazovimo to tako... )

kada je to isto preprichala tati(posle moje priche da nije trebalo da se sakrivaju i da to rade,bla,bla..),vec nije bila toliko odushevljena i rekla je da je ustvari njen dechko naterao na to,a ona jadna nije znala kako da se odbrani...zhensko

ono shto mi je neverovatno...da su to dechko od 6 i devojchica od 4.....!!!!!

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

I ja.
    I zato nemoj da se krijes na ovom pdf-u nego dodzi na LjiS gde prirodno pripadas

osecam se ko nude pred tobom,sve znas

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

hahaha...dajte ljudi, kakva drama
    pa i ja sam se ljubila s jezikom kad sam bila mala jednom...videla na filmu valjda...pa htela da probam
    al' bilo mnogo dosadna ta igra u tim godinama
    sa sest godina sam prisla nekom vladu i rekla: "ja te volim"
    odma' se videlo da sam talentovana
    Poslednji put ažurirao/la S_K_V_O : 02.06.2008. u 21:24

Primećen član miv (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Exclamation Re: šta kada ti dete od šest godina dođe i kaže: naučio sam da se ljubim?

A, sto nisam zensko, bio bih takav penicilin za te tipove koji od svega sto se desava njihovim cerama prave drame.
    Rekao bih mu: gospodine, pomirite se sto pre da ce vasu cerku neko da voli i da ljubi kao sto ste i vi radili sa tudjim cerkama
    Pa dragi gospodine MI koji imamo zensku decu jedva cekamo takav penicilin.Nadam se da cesdobiti zensko dete u ovo jako suludo vreme gde moras pratiti i musko a ne zensko.
    Nikad ne reci NIKAD !!!

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Rekla bih: Muškarac mamin!
    Ćerku bih izgrdila, naravno!

Primećen član miv (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Treba biti realan,a ja to nisam! Sve u svoje vreme. Granica nepostoji,neko sazri pre,neko kasnije a neko nikad.
    Nikad ne reci NIKAD !!!

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. STA MUSKARAC MISLI KADA KAZE...
    Autor mirada u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 10.09.2017., 10:21
  2. Kada mi kaze...
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 18.12.2008., 13:28
  3. Sta kada vam dete upotrebi WC dasku u restoranu ?
    Autor nacana u forumu Zdravlje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.06.2007., 18:02
  4. da li je istina da kada zena kaze ne da je to sigurno da
    Autor banestb u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 01.02.2005., 09:38
  5. Kada dete roditelju izigrava najboljeg prijatelja ...
    Autor _sin__ u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.05.2004., 15:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •