laka devojka???

forgotten_chick

Aktivan član
Poruka
1.149
Ako se smuvam sa deckom prvo vece..... da li to znaci da sam laka? Mis'im, meni ono femkanje bas bzv.. ako ti se osoba dopala i ako ste se nasli, sto da ga vuces tu dve nedelje???

Kad je uopste devojka >> laka??
 
Ako se smuvam sa deckom prvo vece..... da li to znaci da sam laka? Mis'im, meni ono femkanje bas bzv.. ako ti se osoba dopala i ako ste se nasli, sto da ga vuces tu dve nedelje???

Kad je uopste devojka >> laka??

Sto vise vremena prolazi to manja verovatnoca da ces ga odvuci u krevet. ;) Sto opet ne znaci da treba odma sa njim da vodis ljubav ako to ne zelis ili nisi sigurna, ali ako se poklopite da se kapirate i oboje to zelite... why not? :ok: :D
 
Ajd ovako: Sve ono sto radis zato sto je to tvoja svjesna odluka, proistekla iz tvojih zelja i potreba, sasvim je ok, pod uslovom da si spremna i da snosis eventualne posljedice...
Kada to raskrstis sa sobom, neces imati pitanja ove vrste, jer ces u krevet sa nekim odlaziti onda kada to zaista TI ZELIS, a ne kada i kako se to od tebe ocekuje... Ili mislis da se ocekuje...
 
Mene samo interesuje zašto su neke žene ubeđene da društvo briga kad i kome će one dati...
smiley_crazy.gif
 
Ako se smuvam sa deckom prvo vece..... da li to znaci da sam laka? Mis'im, meni ono femkanje bas bzv.. ako ti se osoba dopala i ako ste se nasli, sto da ga vuces tu dve nedelje???

Kad je uopste devojka >> laka??

..........laka je ona koja ne sme da izadje napolje dok duva koshava ,a teshka ona koja ne daje nikome vec tvrdi pazar i visi na forumu sa mishem u ruci dok je golub na nekoj grani ........:bye:
 
Imam staza na Forumu tek par meseci...
Ovakve teme i slicne njoj sam videla bar 60 puta...
Dakle, dragi moji, vi koji ste ovde po godinu, dve, koliko god, najiskrenije vam skidam kapu...

Upravo.... :rotf:

JA sam ovde par godina, ulkucujuci i prethodne nikove, koji su nepravedno banovani :( i posle nekog vremena teme pocnu da se ponavljaju.........ponavljaju.......ponavljaju.....

Onda moras biti zaista uporan da bi i dalje forumasio... :mrgreen:
 

Back
Top