Питање за супермодераторе!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Како је могуће да је ова тема опстала на форуму ?
Како је могуће да неко са једним постом као нпр. ник Најјачи остају успе да постави тему?

Зашто се ова тема не избрише?

Како је могуће да овакве теме перзистирају на Крстарици која је наводно српски форум?

http://forum.krstarica.com/threads/216990
 
Како да се не узбуђујем ?Је л' ти видиш како се зове тема?

Знаш ли како би у Хрватској и код Бошњака прошао неко ко је овакву тему поставио?
Добио би моментално бан са све ип адресом.

Не могу да верујем да дозвољавамо овакве провокације у рођеној земљи.

Стварно смо јад, беда и чемер!
 
Како је могуће да је ова тема опстала на форуму ?
Како је могуће да неко са једним постом као нпр. ник Најјачи остају успе да постави тему?

Зашто се ова тема не избрише?

Како је могуће да овакве теме перзистирају на Крстарици која је наводно српски форум?

http://forum.krstarica.com/threads/216990

Poštovana koleginice, ja nemam ingerencije za ovaj deo foruma, samo sam privremeno banovao korisnika. A temu će već neko kasnije zaključati i obrisati.

Hvala vam na upozorenju.
 
Како је могуће да је ова тема опстала на форуму ?
Како је могуће да неко са једним постом као нпр. ник Најјачи остају успе да постави тему?

Зашто се ова тема не избрише?

Како је могуће да овакве теме перзистирају на Крстарици која је наводно српски форум?

http://forum.krstarica.com/threads/216990

Tema je obrisana, bla, bla...

Ako mogu, takodje bih napomenuo i sledece. Sevilja, ako imash bilo kakvih primedbi, uputi ih prvo moderatorima date sobe, a oni ce dalje raditi svoje. Ovo je veliki forum i moze se desiti da nekome neshto promakne. Ovo shto radish je isto tako prostachki, kao i taj 'tard koji je otvorio onu moronsku temu. Ako cesh ukazivati na taj nachin na probleme, onda nemoj, pogotovo ako uzmemo u obzir da egzistencija tema i chlanova u najmanju ruku nije tvoj problem.
 
Tema je obrisana, bla, bla...

Ako mogu, takodje bih napomenuo i sledece. Sevilja, ako imash bilo kakvih primedbi, uputi ih prvo moderatorima date sobe, a oni ce dalje raditi svoje. Ovo je veliki forum i moze se desiti da nekome neshto promakne. Ovo shto radish je isto tako prostachki, kao i taj 'tard koji je otvorio onu moronsku temu. Ako cesh ukazivati na taj nachin na probleme, onda nemoj, pogotovo ako uzmemo u obzir da egzistencija tema i chlanova u najmanju ruku nije tvoj problem.
Мени није простачки и пошто ниси упућен у проблематику, не знам одакле ти идеја да мени држиш предавања о лепом понашању. Једино се може закључити о теби и то поприлично на основу оваквих коментара.
Лаци је одреаговао баш како сам и очекивала од неког ко је упучен у проблематику.
Модератору ''собе'' је упућена пп поодавно.
 
Мени није простачки и пошто ниси упућен у проблематику, не знам одакле ти идеја да мени држиш предавања о лепом понашању. Једино се може закључити о теби и то поприлично на основу оваквих коментара.
Лаци је одреаговао баш како сам и очекивала од неког ко је упучен у проблематику.
Модератору ''собе'' је упућена пп поодавно.

Da, dobro, vazi...:whistling:
 
Uz to, ti si upucena u problematiku isto koliko sam ja upucen u hirurgiju.
Kao prvo, uopshte nije stvar da li je ovo srpski, bosanski ili hrvatski forum. Sam jezik mrznje nikada nije tolerisan na ovom forumu, bilo da je on upucen protiv Srba, Madjara, Bugara, Hrvata, Amerikanaca, crnaca, belaca i sl. Naravno, ti to nisi i nikada necesh shvatiti obzirom da ti je prvi argument to da je forum srpski. Mislim, da nije smeshno, bilo bi tuzno.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top