Svakodnevnica nas sa pdf Politika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E to sam hteo da ovde pricamo kao ljudi:) Imam neku akustaru ASTER, sad stekam pare za elektricnu

значи после иде нека бас гитара,углавном ко почне од акустичне касније прелази на бас,углавном али не мора да значи. мој савет Ibanez и то само половну добро очувану.погледај
 
Dvoumim se jos. Ne znam dal da kupim bas ili obicnu..... Pre cu kupiti bas, i onako nam to fali u nekom nasem bandu....Jesi ti neki kolega?

па знаm ja да ћеш бас то је 99% случајева од дрвета до баса, само узимај искључиво половне а од нових YAMAHA и ништа друго.
 
Poslednja izmena:
na radnom mestu imam TV, takav je posao, i sve sto slusam to je u stavri gledanje raznh spotova, mahom pop, i sl. meni je vazno da je dobra zenska, da pokusava da peva, i lep spot. CD, ploce ili sl. nemam, niti, normalno, ikada slusam. izbor muzickih programa je zaista velik, tako da premaraspolozenju biras i zanr. ponekad na mobilni mitrovacku radio-stanicu kiss, inace postaju odlicne pesme, hocu reci one stare lepe, koje smo nekada svi slusali. ali samo ako nemam struju. skoro sam cuo neku i na albanskom jeziku:rotf::rotf::rotf:
ps. javna pohvala za gore spomenutu radio-stanicu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top