Očajnik Haris Silajdžić: Republika Srpska će ukinuti sama sebe

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Stavovi jednog političkog očajnika - raspalog "igrača" iz davno prošlih vremena:
http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vijest=24092&meni=2
.
Konačno je odustao od sizifovskog posla pa će kao sad nastaviti da čeka da se taj posao sam odradi!!!
Jbte, ladno kad njegov entitet u totalnoj ekonomskoj propasti propasti!!!
Muyama fali u budžetu preko 60 miliona maraka bar da plate službenicima podijele, plate u RS prestigle Federaciju, na nivou BiH nisu povećane preko 10 godina!!!
Sve službe na nivou BiH najavljuju štrajkove!!!
Popušili su tužbu protiv Srbije!!!
Federacije BiH Srpskoj zasad duguje preko 300 miliona KM sredstava po osnovu isplate penzija, preko 20 miliona po osnovu međusobne raspodjele prikupljenog PDV-a!! Dug penzionom fondu se konstantno povećava pošto Federacija još nije preuzela svoju obavezu da isplaćuje penzije preko 35.000 svojih penzionera koji sad žive u RS-u!!!
Kradu Muye i duguyu gdje se god sjete, sve im propada, a idiot Silajdžić jedino šta zna da radi je da sjedi, lupeta o "genocidu" Srbalja i Srbije kao počinjenom nad Muyama, pljuje po RS i Srbiji i čeka sad da se Srpska "sama od sebe uruši"!!:dash::dash::dash::dash::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Čovek ima pravo- Republika Srpska će ukinuti samu sebe,ali pre toga će Srbija ukinuti samu sebe jer smo jako grozan i lud narod...

некад је то луд и у позитивном смислу а нико себе не може да укине

али ови наши овде то покушавају али дрма им се
 
Poslednja izmena:
Тај човек је једноставно толико заражен исламским фундаментализмом, да му смета све што је српско и хришћанско (пошто је добар следбеник оног му'амеда, ради онако како му куран налаже - да се уједини са "неверницима", док не буде у стању да их уништи).

Он тврди да у РС не-Срби немају никаквих права, што је чиста лаж. У РС не-Срби имају иста права као Срби, док у Федерацији Срби немају никаква права. Док је РС мултиетничка, Федерација је у једном делу чисто хрватска, у другом делу чисто турска. Сада Силајџић оптужује Србе за чињеницу да се велики део муслимана који су се снашли у Шведској, Холандији, САД итд. врати у РС...

"Nakon Vaših posjeta Kataru, Libiji, Kuvajtu"... је довољан доказ да је Силајџић противник европских интеграција и он БиХ види искључиво у арапској лиги. Зато спречава сваку одлуку која би БиХ приближила Европи, док на другој страни Додик покушава да уради све, како би се БиХ приближила Европи. Силајџићу, који отворено подржава вехабије, то наравно не одговара.

И та прича о геноциду... Да је Србија извршила геноцид, не би он данас био у тој БиХ. Судбина БиХ је нестанак и то нико неће моћи спречити. Док је РС из дана у дан јача, Федерација се налази пред банкротом (да нема заједничког система ПДВ, Федерација би давно банкротирала)
 
200.000 po njemu... :lol: i to samo 1992. godine...

Jel' to "uslo" kod Ginisa?
Mislim............200 000 trpati,pri tom 1000 i nesto kilometara linije drzati i jos uz to
dalje osvajati............ludog Milosevica za vratom imati......jos ludjeg Karadzica(sve pare
potrosio igrajuci poker sa Karingtonom).........i jos uz to Djenerala koji je stalno uz i
ispred vojske bio............malo li je ????????:ok:
 
Jel' to "uslo" kod Ginisa?
Mislim............200 000 trpati,pri tom 1000 i nesto kilometara linije drzati i jos uz to
dalje osvajati............ludog Milosevica za vratom imati......jos ludjeg Karadzica(sve pare
potrosio igrajuci poker sa Karingtonom).........i jos uz to Djenerala koji je stalno uz i
ispred vojske bio............malo li je ????????:ok:

Ne znam je li ušlo u Ginisa, ali znam da su se zapadnjaci opasno ložili na te cifre...
Pa skoro je i film snimljen na tu temu u BiH i dobio neke silne nagrade, a čak je i Mirjana Karanvoić igrala glavnu ulogu...
 

Back
Top