KAKO NAPLATITI PATRIJOTIZAM??

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Predsednik udruženja kuršumlijskih rezervista pretio sudiji

...."Pripadnici kuršumlijske policije priveli su sinoć na informativni razgovor predsednika udruženja veterana "Gvozdeni puk" Dejana Miloševića zbog navodne pretnje porodici predsednika Opštinskog suda u Kuršumliji Radiše Jovića.

U subotu posle 19 časova ćerka predsednika Opštinskog suda Ivona Jović prijavila je policiji da ju je Milošević presreo na stepenicama u zgradi u kojoj ona živi i da je zapretio njenoj porodici.
"Uhvatio me je za ruku i rekao da prenesem ocu da se ne igra jer ću u suprotnom stradati ja, moj otac i cela moja porodica", rekla je agenciji Beta Jovićeva i dodala da je iste pretnje Milošević ponovio nakon što se ona otrgla od njega i pobegla ka svom stanu..."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U vezi ovog teksta , pitanje za patriJote , iako su forumaski, papirnati......virtuelni ratnici , tastatura borci.........njihovo shvatanje patriJotizma je u potpunosti identicno kao i patriJotizam ovog nesrecnika, koji je nekada davno "branio " kosovo, i "srBski narod od albanske posasti i terorista" , a danas bi , u nedostatku albanaca, da prikolje i poneku srpsku porodicu........nesto je covek utripovao da je red da se "odbrana zemlje " debelo naplati, a ako sudija ne da pare iz svoga dzepa, onda je "patriJotski " i sasvim opravdano poklati mu sve po kuci........

Naravno da nema veze sto se ovde radi o braci, komsijama , sugradjanima , sunarodnicima, pravoslavcima , srbima........."patriJotska borba za vekovna ognjista " nije gotova dok lova ne sedne na racun ........makar i poneki srbin , platio glavom..

I ne cudim se ja ovim i ovakvim "borcima " "braniocima srBstva " i slicnim budalama, nego mi nesto nije logicno........svaki posao se placa ili ne placa onako kako je odradjen......s obzirom da "gvozdeni pukovi" i slicne budaletine nisu odbranile kosovo , odnosno nisu odradile posao ( cim traze pare, radi se o ugovornom odnosu - poslu )....s kojim pravom traze lovu za neodradjeno???

Kao kada bi moler preteci trazio pare za nesto sto nije okrecio......patriJotizam ovakvih budala se i svodi na nivo molerskih ili zidarskih radova..........
 
Poslednja izmena:
Znaš kako kažu, najveće tragedije nisu izvedene na daskama, nego na panjevima...

Uzimanje pravde u svoje ruke, uz odredjenu naknadu, nije neuobičajena pojava kod nas. Verovatno je veteranu slava udarila u glavu, jer tu je otpor najmanji. Danas je izraz patritozam toliko izlizan od prekomerne upotrebe u nazovi predizbornim kampanjama, da se stiče utisak da je danas patriota neki nasilnik koji bajagi spašava otadžbinu koja to od njega ne traži. Otprilike, pošto kilo patriotizma? Daj baba kilo, nek' ide život...

Šta da ti kažem, IDI, neprijatelj je pošteniji od nas - još nas nije izdao... Verovatno i neće, pošto sve vrvi od patriota. PS Nisam znala da su tako malo plaćeni za uzvišene ciljeve...
 
Poslednja izmena:
Znas, Idi, nekome kome je pucalo oko glave, i kome je ista bila poduzi period u torbi, pocesto popuste zivci. A nasa zemlja nema program za pomoc takvim ljudima, za razliku od Hrvatske i BiH.

Tako da, iako ne opravdavam to sto je ovaj covek uradio, razumem ga. I smatram da nije korektno zayebavati se s tim, a ti kako hoces.
 
Znas, Idi, nekome kome je pucalo oko glave, i kome je ista bila poduzi period u torbi, pocesto popuste zivci. A nasa zemlja nema program za pomoc takvim ljudima, za razliku od Hrvatske i BiH.

Tako da, iako ne opravdavam to sto je ovaj covek uradio, razumem ga. I smatram da nije korektno zayebavati se s tim, a ti kako hoces.

Sto nije napisao kako su demokratske sudije i advokati uzeli para za ratne dnevnice , kako su i njihove zene dobijale pare za pretrpljeni strah jer su im muzevi bili mobilisani:!:

Zato su se rezervisti i bunili:nono:
 
svi smo dobili pare,pa je red da dobiju i oni
nema tu mnogo...ljubav za ljubav,sir za pare
a i nije neka enormna lova
vise je u pitanju princip
a sto se tice manira....sta mislis kako li je bilo sipcima:):)
salim se...gle....to je to...to siu ratni veterani

Ja brate nikakve pare dobio nisam, a imam i prijatelje koji su iz svoga dzepa morali da kupuju proteze ili druga pomagala......o potrosnom medicinskom materijalu kao sto su pelene , infuzije , rastvori i ostala sranje da ne pricamo ........i nikada nisu naplatili ni dinara za to.....

Mozda su trebali da prikolju kojeg sudiju ili dete mu.......yebiga, ne vidim nista principijelno u prepadanju necijeg deteta, i pretnji da ces da mu pobijes porodicu radi neke kinte, koju nisi ni zasluzio ........vise onako.......yayarski , kokosarski mentalitet......

A lova , cujem nije ni mala.......po sedam - osam hiljada evra ....malo li je na ovu glad??
Nista nije skupo kada je patriJotizam u pitanju........samo sto meni iz ovakvih i slicnih razloga na rec patriotizam podje kiselo na qraz.......
 
Mogu rezervisti da se bune do prekosutra, kako su radili tako im je i placeno. Ja licno im ne bih dao ni dinar, jos im bi trazio da plate za to sto su dolazili. Mnogo sam vremena proveo sa njima na terenu i imam pravo to da kazem. Nisu njima prastali meci oko glava, nego nama redovnoj vojsci. Retki su bili rezervisti koji su bili trezni i zeljni da sklone nas mlade a da se oni pokazu kao nasi zastitnici i predvodnici. Bas ih je nesto brinulo sto moji klasici ginu a oni se opijaju i gledaju ko ce vecu krivinu da uhvati. A sad jos traze pare. Sramota!
 
Mogu rezervisti da se bune do prekosutra, kako su radili tako im je i placeno. Ja licno im ne bih dao ni dinar, jos im bi trazio da plate za to sto su dolazili. Mnogo sam vremena proveo sa njima na terenu i imam pravo to da kazem. Nisu njima prastali meci oko glava, nego nama redovnoj vojsci. Retki su bili rezervisti koji su bili trezni i zeljni da sklone nas mlade a da se oni pokazu kao nasi zastitnici i predvodnici. Bas ih je nesto brinulo sto moji klasici ginu a oni se opijaju i gledaju ko ce vecu krivinu da uhvati. A sad jos traze pare. Sramota!

E, ko je bio, zna da je ovaj decko potpuno u pravu.........svaka cast, momak.......!!!!!!!!
 
Predsednik udruženja kuršumlijskih rezervista pretio sudiji

...."Pripadnici kuršumlijske policije priveli su sinoć na informativni razgovor predsednika udruženja veterana "Gvozdeni puk" Dejana Miloševića zbog navodne pretnje porodici predsednika Opštinskog suda u Kuršumliji Radiše Jovića.

U subotu posle 19 časova ćerka predsednika Opštinskog suda Ivona Jović prijavila je policiji da ju je Milošević presreo na stepenicama u zgradi u kojoj ona živi i da je zapretio njenoj porodici.
"Uhvatio me je za ruku i rekao da prenesem ocu da se ne igra jer ću u suprotnom stradati ja, moj otac i cela moja porodica", rekla je agenciji Beta Jovićeva i dodala da je iste pretnje Milošević ponovio nakon što se ona otrgla od njega i pobegla ka svom stanu..."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U vezi ovog teksta , pitanje za patriJote , iako su forumaski, papirnati......virtuelni ratnici , tastatura borci.........njihovo shvatanje patriJotizma je u potpunosti identicno kao i patriJotizam ovog nesrecnika, koji je nekada davno "branio " kosovo, i "srBski narod od albanske posasti i terorista" , a danas bi , u nedostatku albanaca, da prikolje i poneku srpsku porodicu........nesto je covek utripovao da je red da se "odbrana zemlje " debelo naplati, a ako sudija ne da pare iz svoga dzepa, onda je "patriJotski " i sasvim opravdano poklati mu sve po kuci........

Naravno da nema veze sto se ovde radi o braci, komsijama , sugradjanima , sunarodnicima, pravoslavcima , srbima........."patriJotska borba za vekovna ognjista " nije gotova dok lova ne sedne na racun ........makar i poneki srbin , platio glavom..

I ne cudim se ja ovim i ovakvim "borcima " "braniocima srBstva " i slicnim budalama, nego mi nesto nije logicno........svaki posao se placa ili ne placa onako kako je odradjen......s obzirom da "gvozdeni pukovi" i slicne budaletine nisu odbranile kosovo , odnosno nisu odradile posao ( cim traze pare, radi se o ugovornom odnosu - poslu )....s kojim pravom traze lovu za neodradjeno???

Kao kada bi moler preteci trazio pare za nesto sto nije okrecio......patriJotizam ovakvih budala se i svodi na nivo molerskih ili zidarskih radova..........

KAO 1-ratne dnevnice se placaju svakom ko je ucestvovao u ratu.
2-posao se ne moze smatrati neodradjenim,jer je sacuvan teritorijalni integritet yugoslavije.
3-ja neznam zasto neki ljudi namerno izostavljaju kada je cinjenica da je NATO napao celu jugoslaviju i imao nameru da udje u beograd i porobi celokupno stanovnistvo.
verovatno sto njegov niko nije bio u ratu,dezertirao i sada leci svoje komplekse tako sto ce pljuvati po borcima.
4-ovo nema veze sa zdravim razumom jer da je tako onda bi drzava sa borcima ponaosob pravila ugovore o poslu a posto se to nigde neradi i nikad nije radilo ovo su najvece budalastine koje sam cuo
5-ako bi se tako gledalo onda bi se isplacivalo ovako-ides u borbu i zadatak je da sacuvas teritoriju,POSTO je agresor veci oko 200 PUTA i jaci po istrazivanjima DO 500 PUTA ako se sacuva vase dnevnice idu PUTA 500.ako se sacuva pola teritorije PUTA 250/posto se sacuvalo 6/7 teritorije izracunajte sami.
6-yugoslavija nije 99 ucestvovala ni u kakvom ratu.yugoslavija je ucestvovala u ODBRAMBENOM RATU OD 500 PUTA JACEG AGRESORA-molim da ovako nazivas tu situaciju u svakom pominjanju iste 99,a ne rat jer je rat sirok pojam a ovo je poseban,
 
KAO 1-ratne dnevnice se placaju svakom ko je ucestvovao u ratu.
2-posao se ne moze smatrati neodradjenim,jer je sacuvan teritorijalni integritet yugoslavije.
3-ja neznam zasto neki ljudi namerno izostavljaju kada je cinjenica da je NATO napao celu jugoslaviju i imao nameru da udje u beograd i porobi celokupno stanovnistvo.
verovatno sto njegov niko nije bio u ratu,dezertirao i sada leci svoje komplekse tako sto ce pljuvati po borcima.
4-ovo nema veze sa zdravim razumom jer da je tako onda bi drzava sa borcima ponaosob pravila ugovore o poslu a posto se to nigde neradi i nikad nije radilo ovo su najvece budalastine koje sam cuo
5-ako bi se tako gledalo onda bi se isplacivalo ovako-ides u borbu i zadatak je da sacuvas teritoriju,POSTO je agresor veci oko 200 PUTA i jaci po istrazivanjima DO 500 PUTA ako se sacuva vase dnevnice idu PUTA 500.ako se sacuva pola teritorije PUTA 250/posto se sacuvalo 6/7 teritorije izracunajte sami.
6-yugoslavija nije 99 ucestvovala ni u kakvom ratu.yugoslavija je ucestvovala u ODBRAMBENOM RATU OD 500 PUTA JACEG AGRESORA-molim da ovako nazivas tu situaciju u svakom pominjanju iste 99,a ne rat jer je rat sirok pojam a ovo je poseban,

Kao prvo, da se ratne dnevnice isplacuju svakome ko je ucestovao u ratu, ne bi se hiljade ljudi sudilo sa drzavom oko tih para.......

I poenta price........ako si "branio otadzbinu " kao "patriota i rodoljub" .......od " 500 puta nadmocnjeg agresora, u nicim izazvanim bla bla bla.".......sto onda za to trazis pare??

Da li to znaci da patriJotizam kosta toliko i toliko???.......pa sto ne kazete, patriJote......?

Cenovnik....odbrana "vekovnog ognjista" ........1000 evra nedeljno
odbrana "integriteta i suvereniteta"......od 1000 do 1200 evra
odbrana " nacionalnog ponosa" ........500 evrica
povlacenje i bezanija sa ratista.......100 evra i topli obrok......

Napomena: u slucaju neisplacivanja "patriJotskog dodatka", sledi klanje odgovornih......
 
Kao prvo, da se ratne dnevnice isplacuju svakome ko je ucestovao u ratu, ne bi se hiljade ljudi sudilo sa drzavom oko tih para.......

I poenta price........ako si "branio otadzbinu " kao "patriota i rodoljub" .......od " 500 puta nadmocnjeg agresora, u nicim izazvanim bla bla bla.".......sto onda za to trazis pare??

Da li to znaci da patriJotizam kosta toliko i toliko???.......pa sto ne kazete, patriJote......?

Cenovnik....odbrana "vekovnog ognjista" ........1000 evra nedeljno
odbrana "integriteta i suvereniteta"......od 1000 do 1200 evra
odbrana " nacionalnog ponosa" ........500 evrica
povlacenje i bezanija sa ratista.......100 evra i topli obrok......

Napomena: u slucaju neisplacivanja "patriJotskog dodatka", sledi klanje odgovornih......

pa verovatno sto ti ljudi nemaju para i muka im je vise da gledaju beogradske burzuje,a oni koji su se borili nemaju nista
TO JE vec opisao svajcarski pisac i kriminolog ARCIBALD RAJS kako srbi kada se raTuje su najhrabriji i najintiligentniji,a POSLE RATA zemlju preplave oni koji kada se ratovalo za otadzbiniu krili po inostranstvu vrate i sve razgrabe pritom nepostujuci one koji su za zemlju krav dali....SRBI CUVAJTE SE SAMI SEBE....procitaj knjigu pa ces malo bolje shvatiti svoju temu.....:rtfm:
-ja neznam dali u toj prici ima nekih ljudi koji su nahuskani na to delovanje ili nesto drugo,ali je CINJENICA da se srbija ne brine prema ratnim invalidima i bivskim borcima nikako.
SRBIJA KOJA IMA NAJBOLJE BORCE ZA SLOBODU KOJI SU JOJ DONELI ISTU I REKE KRVI PROLILI,POSLE SVEGA IMA NAJGORI ODNOS PREMA NJIMA KADA NEVOLJA PRODJE.......ISTORIJA SE PONAVLJA
 
2-posao se ne moze smatrati neodradjenim,jer je sacuvan teritorijalni integritet yugoslavije.

!!!!
Pa Kosovo ce uskoro da proglasi svoj Ustav, tamo nema ni vojske ni policije vec osam godina, a ti govoris o teritorijalnom integritetu!!!!
Au......

3-ja neznam zasto neki ljudi namerno izostavljaju kada je cinjenica da je NATO napao celu jugoslaviju i imao nameru da udje u beograd i porobi celokupno stanovnistvo.
verovatno sto njegov niko nije bio u ratu,dezertirao i sada leci svoje komplekse tako sto ce pljuvati po borcima.

To nije cinjenica, jer NATO nikad nije imao nameru da ulazi u Beograd.... (i da porobi stanovnistvo :roll:)

5-ako bi se tako gledalo onda bi se isplacivalo ovako-ides u borbu i zadatak je da sacuvas teritoriju,POSTO je agresor veci oko 200 PUTA i jaci po istrazivanjima DO 500 PUTA ako se sacuva vase dnevnice idu PUTA 500.ako se sacuva pola teritorije PUTA 250/posto se sacuvalo 6/7 teritorije izracunajte sami.

Na osnovu cega si izveo ove brojke?
 
Predsednik udruženja kuršumlijskih rezervista pretio sudiji

...."Pripadnici kuršumlijske policije priveli su sinoć na informativni razgovor predsednika udruženja veterana "Gvozdeni puk" Dejana Miloševića zbog navodne pretnje porodici predsednika Opštinskog suda u Kuršumliji Radiše Jovića.

U subotu posle 19 časova ćerka predsednika Opštinskog suda Ivona Jović prijavila je policiji da ju je Milošević presreo na stepenicama u zgradi u kojoj ona živi i da je zapretio njenoj porodici.
"Uhvatio me je za ruku i rekao da prenesem ocu da se ne igra jer ću u suprotnom stradati ja, moj otac i cela moja porodica", rekla je agenciji Beta Jovićeva i dodala da je iste pretnje Milošević ponovio nakon što se ona otrgla od njega i pobegla ka svom stanu..."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U vezi ovog teksta , pitanje za patriJote , iako su forumaski, papirnati......virtuelni ratnici , tastatura borci.........njihovo shvatanje patriJotizma je u potpunosti identicno kao i patriJotizam ovog nesrecnika, koji je nekada davno "branio " kosovo, i "srBski narod od albanske posasti i terorista" , a danas bi , u nedostatku albanaca, da prikolje i poneku srpsku porodicu........nesto je covek utripovao da je red da se "odbrana zemlje " debelo naplati, a ako sudija ne da pare iz svoga dzepa, onda je "patriJotski " i sasvim opravdano poklati mu sve po kuci........

Naravno da nema veze sto se ovde radi o braci, komsijama , sugradjanima , sunarodnicima, pravoslavcima , srbima........."patriJotska borba za vekovna ognjista " nije gotova dok lova ne sedne na racun ........makar i poneki srbin , platio glavom..

I ne cudim se ja ovim i ovakvim "borcima " "braniocima srBstva " i slicnim budalama, nego mi nesto nije logicno........svaki posao se placa ili ne placa onako kako je odradjen......s obzirom da "gvozdeni pukovi" i slicne budaletine nisu odbranile kosovo , odnosno nisu odradile posao ( cim traze pare, radi se o ugovornom odnosu - poslu )....s kojim pravom traze lovu za neodradjeno???

Kao kada bi moler preteci trazio pare za nesto sto nije okrecio......patriJotizam ovakvih budala se i svodi na nivo molerskih ili zidarskih radova..........



Није теби лако:tease:. Није. Жао ми је. Али ја (нити ико други) теби не могу помоћи:dash:
 
strasna je stvar da sudijama koji su nosioci pravne drzave i najvazniji subjekt njenog funkcionisanja sada mogu da nesmetano prete prolupali PTSPovci i to ne samo njima nego i njihovim familijama,na stranu kakvi su odnosi rezervista i drzave i ko je tu kome duzan ,ovakve stvari kao sto su otvorene pretnje najvisim nosiocima pravosudne vlasti se moraju najostrije kazniti jer ukoliko se to nastavi onda smo stvarno otisli u qurac i u totalnu anarhiju.
 
!!!!
Pa Kosovo ce uskoro da proglasi svoj Ustav, tamo nema ni vojske ni policije vec osam godina, a ti govoris o teritorijalnom integritetu!!!!
Au......



To nije cinjenica, jer NATO nikad nije imao nameru da ulazi u Beograd.... (i da porobi stanovnistvo :roll:)



Na osnovu cega si izveo ove brojke?

1-ja govorima o tadasnjoj jugoslaviji koja je odbranila 6/7 teritorije.

2-ako nisi srbin i ne zivis u srbiji u redu,ako jesi ne mogu da verujem da si toliko neobavesten?

2-i najmanja šansa da se postigne sporazum je konačno propala kada su saveznici u poslednjem trenutku ubacili klauzulu u Sporazum iz Rambujea kojim su dali NATO-u slobodu kretanja ne samo po Kosovu, već i širom Srbije, i kompletni imunitet u odnosu na jugoslovenski zakon. Srbija je odbacila NATO-ov ultimatum kao veliki prekršaj nacionalnog suvereniteta, potpuno svesna da to znači rat."

uslovi iz rambujea

1-ulazak nato trupa u srj ukljucujuci beograd i crnu goru kao i ceo prostor jugoslavije
2-kontrolisanje kopnenog,vazdusnog i morskog prostora u srj
3-NATO tupe su izvrsna vlast u srj i zakoni srj za NATO vojnike i drzavljanje SAD ne vaze,i oni su iznad njenog zakona i na njih se mogu sprovoditi samo zakoni NATO-A I SAD
4-besplatno ustupanje svih vojnih objekata NATO jedinicama
5-igradjivanje vise NATO baza na prostoru SRJ

i jos par stvari,skracena verzija zvanicni podaci-E SADA ako ovo tebi ne lici na ultimatum za kapitulaciju ja neznam sta vise da ti kazem.......
 
!!!!
Pa Kosovo ce uskoro da proglasi svoj Ustav, tamo nema ni vojske ni policije vec osam godina, a ti govoris o teritorijalnom integritetu!!!!
Au......



To nije cinjenica, jer NATO nikad nije imao nameru da ulazi u Beograd.... (i da porobi stanovnistvo :roll:)



Na osnovu cega si izveo ove brojke?

koje brojke?mislis o jacini?niosam ja izveo nego NATO i ceo svet.zemlje nato-a mozes sam izracunati koliko stanovnika imaju,puta texnika i naoruzanje.
 

Back
Top