PITANJE ZA PUPS GRADONAČELNIKA:

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
1024europa.jpg

Kako i da li misli da ukine B92 kao otac Beograda?

0202-s-pikula.jpg

Mislim da mu je karijera žešća - posle studiranja nastupa u skupštini pa bio ministar za maltretiranje novinara pa bio u odboru RTS-a, sad gradonačelnik.

1219-marina-lopicic.jpg

Ako ne bude striptizer na kraju - džaba mu sve ovo!
 
B92 i ovako i onako, ali voditeljka O.B. .... toliko je u svom poslu subjektivna i amater, cesto bezobrazna (i prema gledaocima koji se direktno ukljucuju u emisiju) , da je to strasno. Ko li nju drzi tamo?...

OB nije zaposlena na B92 vec u kompaniji Lowe, Idols & Friends. Sa B92 nema nista osim ta 2 sata nedeljom vece. I ne prozivaj mi sestru vise da ne bude svasta :lol:

P.S. Drzi je Veran Matic, ko bi drugi 8)
 
B92 nema veze sa beogradom, jedino ako je zgrada u vlasnistvu grada onda im se moze traziti dobra renta. Ako bi se formirala "patriotska" vlast na republickom nivou lepo poslati apel na za objektivno i nepristrasno izvestavanje ako nece onda im ukinuti drzavnu frekvenciju zbog zloupotrebe.
 
Slazem se, mada bih izbegla rituelno spaljivanje zaposlenih. Nisu oni krivi sto su idioti :mrgreen:

Pa šta su oni krivi što se Beogradjani akaju po Košutnjaku, što se kupaju goli na Adi, što ima gejova, što deca prave decu...
Njih sve to zanima pa zato i pišu o tome i niko nema prava da zabrani istinu.

Mislim, bilo toga i ranije samo se ćutalo.

Ali tu je KURIR da nam otvori oči! :mrgreen:
 

Back
Top