PRVI PUT!!!

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Ovde mozete pisati vasa iskustva.. Ako ih se secate.. Sve sto se moze reci o prvom putu.. Za neke to predstavlja nesto veliko a nekima je to pak skroz bzvz i ne pridaju mu nimalo znacaja.. Kada treba da se desi..? Sa kim? Gde..? Kako..?
 
Ovde mozete pisati vasa iskustva.. Ako ih se secate.. Sve sto se moze reci o prvom putu.. Za neke to predstavlja nesto veliko a nekima je to pak skroz bzvz i ne pridaju mu nimalo znacaja.. Kada treba da se desi..? Sa kim? Gde..? Kako..?

Mrzi me da tražim dnevnik, da sve lepo prepišem, ne bih da se onako s brda-s dola , prisećam tog "jedinstvenog tenutka"...Deca mi pospavala pa da ne lupam...

A koliko ti imaš godina, srce??!
 
prvi put je bilo predugo nespretnog pokusavanja
grcevi u stomaku sledeceg jutra
smjesno i tuzo i nimalo romanticno

mislim, da je to bio neko do koga mi je stalo.... e, pa vrlo brzo mi vise ne bi bilo stalo
 
Meni je bas bilo super!

Uradio sam to sa devojkom koja mi se stvarno svidjala, i znacila mi je. A nisam je uopste morao dugo nagovarati, jer nije bila nevina i sama se uzlela.... ;) Plus, imala je ogromne sise, a cak je dugo trajalo, nisam brzo "zavsio" kao sto se mnogima desi....

Sve u svemu, ne zalim se, kud ces bolje!
 
Jel ti vreme za prvi put, chupili?
Jel imash sada finog dechka?
Ja ti ne bih pisala o tome kako mi je bilo prvi put, nekako mi je to suvishe moje da bih javno o tome prichala.
Lepo u svakom sluchaju i pomalo smeshno...:D
 
Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............
 
Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............

To je bas lepo..a jeste pogledali neki film za odrasle:rumenko:
 
Imam veoma finog decka koga bas bas volim i nekoliko puta smo pricali o tome.. Zajedno smo vec 3 ipo meseca.. Ali ja ne znam sta da radim.. Nekako mi je frka, nemam pojma sto.. Zelim to ali opet.. Otkud znam! Zelim da bude nesto stvarno posebno i lepo ali............

Sachekaj onda da budesh sigurna da hochesh...a onda che ti se samo kazti kako...i ne morash da budesh neki virtauz u seksu, to je u redu...i idi samo do one granice koja ti prija....i pile, kontracepcija je obavezna. Akosa mamom ne mozzesh razgovarati o tome kako, pitaj ovde zelenooku, ona je doktor pa te mozze pravilno posavetovati.
 
Isla sam kod ginekologa pre i ovih dana cu otici da mi da neke stvarcice.. Vec sam se kompletno informisla o svemu.. A jer mi nije rano? Ja to stvarno zelim ali kod svakog je prisutan odredjeni strah, znate vec zenske...
 
zavisi na strah od cega tacno mislis?

sad, petnaest mi zvuci prerano, i iz psioloskog i bioloskog ugla, ali ono - sve je to relativno
pa, ako si sigurna zbog cega zelis, go on
i pohvala za informisanje o zastiti :)

i ovo sto peach kaze :D
 

Back
Top