Devojke, da li bi se zabavljale sa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
P I vidim ga neki dan... Sav sed... A i dalje prodaje semenke... Malo sam se ske.njao...
..

Znaci, ti se ske.njao a zene sponzoruse? :confused: Sto si se sken.jao kad je to tako super?
I dosta bre vise sa tim da stalno treba da dokazujemo da smo postene, neproracunate, nesponzoruse, da nam nisu bitne pare, ma da nam nista nije bitno. Bitno je sve! Ako si prestravljen od toga, onda poradi na sebi malo. Nemoj da teras ceo zenski rod da ti se pravda zbog svojih kompleksa.

Odgovor na temu: ne i nemam nameru da objasnjavam zasto a pogotovo ne nakon ovakvog tvog odgovora.
 
...Momkom koji na ulici prodaje semenke, kokice, i tako to...??

:?:

I zasto da/ne? :lol:

Можда, ако је завршио факс.:mrgreen: Ма...не бих, ето.:p


al da dodam nesto, pogadjaju me ovakve socijalne teme.
dipl.ing. mashinstva, godinama rukovodilac u toj i toj firmi, i ostane kao visak (da se na vreme ushlihtao tada vodecoj stranki, postao bi vlasnik garant:P), i krene da svercuje i da prodaje na buvljaku :(. troje dece, zena tek uboga uciteljica.

Познато звучи :think::rotf:

Pa ***... Ne znam ni ja. Eh znas koliko ima forumasa iz NS, pa se nikad ne sretnom po gradu... A i pitanje je dali bi me prepoznala...

Ako me vidis, nemoj da se stidis... :mrgreen:

Није тачно, срећемо се стално.:D
 
Znaci, ti se ske.njao a zene sponzoruse? :confused: Sto si se sken.jao kad je to tako super?
I dosta bre vise sa tim da stalno treba da dokazujemo da smo postene, neproracunate, nesponzoruse, da nam nisu bitne pare, ma da nam nista nije bitno. Bitno je sve! Ako si prestravljen od toga, onda poradi na sebi malo. Nemoj da teras ceo zenski rod da ti se pravda zbog svojih kompleksa.

Odgovor na temu: ne i nemam nameru da objasnjavam zasto a pogotovo ne nakon ovakvog tvog odgovora.

MA ko tebe pita.... :lol:


Можда, ако је завршио факс.:mrgreen: Ма...не бих, ето.:p

:mrgreen:


Познато звучи :think::rotf:

:sad2:

Није тачно, срећемо се стално.:D

Pa dobro ti i Pera se stalo srecete! :twisted:
 
nikad!!! bilo bi me sramota da kazem drustvu: e moj novi decko prodaje semenke!!! :vatromet: koliko god da je lep i zgodan to jednostavno ne ide.mada ima potpuno drugacijih slucajeva. sestre od moje drugarice, pa njena drugarica se zabavljala sa deckom koji prodaje semenke. bas se secam kad je drugaricina sestra rekla: ''jao pa to je bas slatko''. ali ta sto se zabavljala sa tim deckom je strasno debela, tako da i nije mogla da nadje bolje.:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top