Kad neko padne nize i od kurira....

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Danashnji Blic,cela 26.strana-oglas.
Ko ima nek pogleda,ovo je sramota i neko ko bi trebalo da kontrolishe shtampane medije bi trebao da ih kazni za ovo djubre....missim nisam ni gledao na sajtu Blica da li i tamo ima(verovatno nema) ali ovo je dno dna...ma Kurir koji je shit novine je nivo za ovo.
Ukratko-ko bne zna advokati kriminalca Stanka Subotica Caneta iznajmili stranu i objavili ko oglas neki pamfletitj o progonu na jadnog nevinog biZMismena...bla bla.Ili mozda blic odradio ovo za dzabe?
 
Nisam chitao druge novine kupujem samo Blic.
Po meni je to skandal u kojim god novinama bilo da svako ko ima kesha moze da objavi shta god zeli.
Jedno je reklama za neki proizvod a drugo zloupotrebljavati medije na ovaj nachin u poltichke svrhe tako direktno.
Prodana djubrad novinarska.
 
pa imas broj redakcije i oglasnog odelenja pa lepo nazoves i pitas posto je objavljivanje oglasa preko cele strane i gotovo , a sto se tice sadzaja redakcije ne dele stavove placenih oglasivaca ,mislim i pre izbora se radikali nisu skidali sa b92 pa niko normalan ne tvrdi da je ta stanica radikalski glasnik
 
Tebi je isto kad se neka stranka reklamira po novinama u predizbornoj kampanji i kriminalac kome se sudi?

Pa kad Legija moze da pise knjige i da salje intervjuu medijima dok robija, zasto ne bi mogao advoktski tim coveka koji je osumnjicen da plati u novinama stranu u kojoj brani svog klijenta? U pravu postoji prezumpcija nevinosti..... Za mene je cane Zabac tesko djubre, ali ce se o tome izjasniti sud, da li je kriv ili nije....
 
pa koliko sam ja video u tom oglasu su navedena dva clana iz neke deklaracije kao i obavestenje o nekim propustima i krsenju odredaba ZKP-a ,nisu pisali Cane je divan covek i uzoran muz i slicno ,a i da jesu opet to nije problem jer on nije osudjen za nijedno krivicno delo za sada ,slicnih oglasa je vec bilo za Karica i Seselja koliko se secam ,nije ni meni lepo to videti ali nema tu niceg nelegalnog
 
Danashnji Blic,cela 26.strana-oglas.
Ko ima nek pogleda,ovo je sramota i neko ko bi trebalo da kontrolishe shtampane medije bi trebao da ih kazni za ovo djubre....missim nisam ni gledao na sajtu Blica da li i tamo ima(verovatno nema) ali ovo je dno dna...ma Kurir koji je shit novine je nivo za ovo.
Ukratko-ko bne zna advokati kriminalca Stanka Subotica Caneta iznajmili stranu i objavili ko oglas neki pamfletitj o progonu na jadnog nevinog biZMismena...bla bla.Ili mozda blic odradio ovo za dzabe?

Auuuu bože.....:dash:

Da su zakupili termin na radio stanici i TV pa *****li.... pa šta.
Tvoje je dali ćeš u to da poveruješ.

Kao što si verovao Koštunici i Tomi da će poništiti SSP, Kurir uveliko pisao o tome i ko su izdajnici. PAAAAAAAAAAAA:rotf:

Samo tražite dlaku u jajetu i pokušavate da ispadnete pametni,
ali nakraju ispadne:rotf::rotf::rotf:
 
pa koliko sam ja video u tom oglasu su navedena dva clana iz neke deklaracije kao i obavestenje o nekim propustima i krsenju odredaba ZKP-a ,nisu pisali Cane je divan covek i uzoran muz i slicno ,a i da jesu opet to nije problem jer on nije osudjen za nijedno krivicno delo za sada ,slicnih oglasa je vec bilo za Karica i Seselja
koliko se secam ,nije ni meni lepo to videti ali nema tu niceg nelegalnog
....a zashto vi mrzite crnce?

Pa kad Legija moze da pise knjige i da salje intervjuu medijima dok robija, zasto ne bi mogao advoktski tim coveka koji je osumnjicen da plati u novinama stranu u kojoj brani svog klijenta? U pravu postoji prezumpcija nevinosti..... Za mene je cane Zabac tesko djubre, ali ce se o tome izjasniti sud, da li je kriv ili nije....

Nisam upoznat sa krivichnim pravom ali ako se nekome sudi zar nije pritisak na tuzilashtvo i sud vrshiti medijsku kampanju od strane odbrane po novinama?Forica tipa..uskracuju mu se prava bla bla...
Postoji neshto shto se zove kriterijum,znam da je kod nas to izumrlo ali ozbiljne novine po svetu ne objavljuju bash svaku baljezgariju ako se dovoljno za nju plati.
 
Auuuu bože.....:dash:

Da su zakupili termin na radio stanici i TV pa *****li.... pa šta.
Tvoje je dali ćeš u to da poveruješ.

Kao što si verovao Koštunici i Tomi da će poništiti SSP, Kurir uveliko pisao o tome i ko su izdajnici. PAAAAAAAAAAAA:rotf:

Samo tražite dlaku u jajetu i pokušavate da ispadnete pametni,
ali nakraju ispadne:rotf::rotf::rotf:

Koji mi?
ALO,kriminalac pokushava da izvrshi uticaj na javno mnjenje kao vid pritiska na sud preko svojih advokata i tebi je to normalno?
Prvo se stavi prst na....a kod nekih mozda vishe treba da se stavi na ono na chemu sede,mada....dzaba.
 
Koji mi?
ALO,kriminalac pokushava da izvrshi uticaj na javno mnjenje kao vid pritiska na sud preko svojih advokata i tebi je to normalno?
Prvo se stavi prst na....a kod nekih mozda vishe treba da se stavi na ono na chemu sede,mada....dzaba.

kako vrsi pritisak na sud , ukoliko je tacno da njegovim zastupnicima nisu dali resenje o odredjivanju pritvora onda je tuzilastvo preksilo zakon i odbrana ima puno pravo da to obelodani ako hoce i u medijima ,ukoliko oni lazu onda ce tuzilastvo objaviti demant i pokazati dokaz da je resenje ipak uruceno
 
....a zashto vi mrzite crnce?



Nisam upoznat sa krivichnim pravom ali ako se nekome sudi zar nije pritisak na tuzilashtvo i sud vrshiti medijsku kampanju od strane odbrane po novinama?Forica tipa..uskracuju mu se prava bla bla...
Postoji neshto shto se zove kriterijum,znam da je kod nas to izumrlo ali ozbiljne novine po svetu ne objavljuju bash svaku baljezgariju ako se dovoljno za nju plati.

A kad su ti novine u Srbiji imale kriterijum? Pa cak je i Politika, koja je nekad ,posle Dragana Antica i pre Ljiljane Smajlovic, vazila za ubedljivo najbolji list pristala da se srozava na nivo Kurira.... Konkretno sto se Blica tice, vlasnik Blica je Ringer kompanija, koja je sa Zabcem drzala pola - pola Futuru plus.... On je njihovu polovinu valjda otkupio....

A sto se pravosudja tice oni su se zalili da je to jedna vrsta pritiska na pravosudje.... Podneli su prijve pa cete videti kako vase pravosudje radi.... :lol: Oni su se zalili samo na prvi oglas jer je njih ( specijalni sud ) isprozivao za opstruiranje postupka, odnosno nisu dozvolili Suboticevim advokatima da vide optuznicu.... bar prema tvrdnjama advokata.... Za ove ostale oglase nisu se zalili jer samo navode clanove KPZ-a....
 
kako vrsi pritisak na sud , ukoliko je tacno da njegovim zastupnicima nisu dali resenje o odredjivanju pritvora onda je tuzilastvo preksilo zakon i odbrana ima puno pravo da to obelodani ako hoce i u medijima ,ukoliko oni lazu onda ce tuzilastvo objaviti demant i pokazati dokaz da je resenje ipak uruceno

Znachi "pravda" se isteruje preko medija?:lol:
Ako imash dovoljno kesha sasvm je OK platiti za bilo shta,nema veze bila istina ili ne.
Hebote,onda Mishkovic treba samo da pobije sve koji su se zarotili protiv njega,moze i lichno.Ima lopov najvishe love kupice i Blic i Politiku i Kurir i sve ostale,ne samo jednu nego sve strane kao "oglase" da "oglashava"kako ga jednog zlostavljaju u postupku i krshe mu prava i eto ga slobodan i miran da i dalje momopolishe.:lol:
Shta mislish evo,ako je to savim OK da je Legija ili neki drugi ubica i kriminalac za vreme svog sudjenja uradio isto,da li bi novine koje su to prihvatile trebale da snose odgovornost?
 
Znachi "pravda" se isteruje preko medija?:lol:
Ako imash dovoljno kesha sasvm je OK platiti za bilo shta,nema veze bila istina ili ne.
Hebote,onda Mishkovic treba samo da pobije sve koji su se zarotili protiv njega,moze i lichno.Ima lopov najvishe love kupice i Blic i Politiku i Kurir i sve ostale,ne samo jednu nego sve strane kao "oglase" da "oglashava"kako ga jednog zlostavljaju u postupku i krshe mu prava i eto ga slobodan i miran da i dalje momopolishe.:lol:
Shta mislish evo,ako je to savim OK da je Legija ili neki drugi ubica i kriminalac za vreme svog sudjenja uradio isto,da li bi novine koje su to prihvatile trebale da snose odgovornost?

Domacine, pa Legija to i jeste radio.... Famozni intervjuu u Kuriru "400 pitanja, 400 odgovora" koji su svercovani preko njegovih advokata.... "Gvozdeni rov" i slicna sranja.... Onda cuveni pukovnik ili sta vec u jeku sudjenja JSO-a koji daje intervjuu kuriru... o cemu ti pricas onda.....
 
Pa kad Legija moze da pise knjige i da salje intervjuu medijima dok robija, zasto ne bi mogao advoktski tim coveka koji je osumnjicen da plati u novinama stranu u kojoj brani svog klijenta? U pravu postoji prezumpcija nevinosti..... Za mene je cane Zabac tesko djubre, ali ce se o tome izjasniti sud, da li je kriv ili nije....

jasno...

inace, blic stvarno postao budjava novina. preshao sam na danas
 
Danas u blicu naslov Vučić - gradonačelnik koga Beograd neće!!! I onda dalje u tekstu kao seljaci iz Lazarevca, Obrenovca i neznam odakle glasaju za njega, a za DS samo gospoda iz Knez Mihajlove i okolo!!! Dalje, iako je DS pobedio ovi će ipak da naprave gradsku vladu!!! Kakvo smeće, da neveruješ!!!!
 
Danas u blicu naslov Vučić - gradonačelnik koga Beograd neće!!! I onda dalje u tekstu kao seljaci iz Lazarevca, Obrenovca i neznam odakle glasaju za njega, a za DS samo gospoda iz Knez Mihajlove i okolo!!! Dalje, iako je DS pobedio ovi će ipak da naprave gradsku vladu!!! Kakvo smeće, da neveruješ!!!!

Pa kad malo bolje pogledas i nije logicno da se iz Lazarevca, Mladenovca, Obrenovca odlucuje o gradonacelniku Beograda...
 
Znachi "pravda" se isteruje preko medija?:lol:
Ako imash dovoljno kesha sasvm je OK platiti za bilo shta,nema veze bila istina ili ne.
Hebote,onda Mishkovic treba samo da pobije sve koji su se zarotili protiv njega,moze i lichno.Ima lopov najvishe love kupice i Blic i Politiku i Kurir i sve ostale,ne samo jednu nego sve strane kao "oglase" da "oglashava"kako ga jednog zlostavljaju u postupku i krshe mu prava i eto ga slobodan i miran da i dalje momopolishe.:lol:
Shta mislish evo,ako je to savim OK da je Legija ili neki drugi ubica i kriminalac za vreme svog sudjenja uradio isto,da li bi novine koje su to prihvatile trebale da snose odgovornost?
pa jel se ne secash sta su sve radili..ne samo tekstovi u novinama,vec i pisanje knjiga..ma to ti je liberalni kapitalizam,demokratski naravno..ko ima para moze SVE..a novine odavno ne sluze za informisanje,vec za kreiranje javnog mishljenja..uostalom kao i TV i kao shto vidimo na ovom forumu i internet..:wink:
 

Back
Top