HDTV Resiveri

ok,nisam znao :( Pa eto,zanima me koji resiver,kolika antena ... Budzet do 350e,ako moze manje,do 300e jos bolje :) Koristi ce se za CS. Sad,kolika je razlika izmedju 500hd i 800hd se? Vidim da je razlika u ceni i po 60-70e,pa da li se isplati ici na 800hd se ili ce mi i 500hd vrsiti posao vise nego dobro? I koja je razlika izmedju klona i originala? Ima li garancije na klonu? Toliko za sada.
 
Pa,planiram da ulozim oko 300-350e maximalno za svu opermu... Nadam se da je to dovoljno za kvalitetno gledanje HD-a? Imao bih par pitanja za tebe,pa ako mozemo da uspostavimo kontakt preko pp-a,a ja ne vidim tu opciju....Hvala unapred
Dodao sam te u opciji "prijatelji", pitaj slobodno sve što te interesuje tu smo da pomognemo što reče kolega DanijelVR, a uspostavićemo ako treba i preko MSN-a vezu. Pozz...
 
Dakle,planiram da ulozim kao sto rekoh do 350e,ako moze i 300e super.Zanima me koji bi mi risiver bio najbolja opcija,kolika antena (120cm?).... za ostale "sitnice" znam otprilike sta mi treba.... Hvala unapred
 
ok,nisam znao :( Pa eto,zanima me koji resiver,kolika antena ... Budzet do 350e,ako moze manje,do 300e jos bolje :) Koristi ce se za CS. Sad,kolika je razlika izmedju 500hd i 800hd se? Vidim da je razlika u ceni i po 60-70e,pa da li se isplati ici na 800hd se ili ce mi i 500hd vrsiti posao vise nego dobro? I koja je razlika izmedju klona i originala? Ima li garancije na klonu? Toliko za sada.
Evo ovako...
Ja bih ti toplo preporučio 500HD, radi na 400Mghz isto kao i 800se HD s tom razlikom što nema display u boji i mislim 1 USB manje, sve ostalo je manje-više isto. Antenu nemoj uzeti manju od 1.2 m ( Ofset varijanta je oko 25€) i štapni motor+ pozicioner ti dođu oko 50-60€. Sve ovo ti je u startu potrebno ukoliko bi se odlučio na varijantu CS-a, čime bi dobio na maximalnom iskorišćenju risivera. Ne postoji neka velika razlika između klona i origi pošto su "kinezi" usavršeni do maximuma. I naravno da postoji garancija za klonove, ide čak i do 2 god..
 
Pošto sam novi imao bih pitanjce. Nadam se da ne postavljam na krivom mjestu na forumu. Zasad imam DM 500 ali ovih dana razmišljam da kupim HD prijemnik pa me zanima vaša preporuka oko toga. Cjenovno okvirno do 250€. Hvala!
 
Pošto sam novi imao bih pitanjce. Nadam se da ne postavljam na krivom mjestu na forumu. Zasad imam DM 500 ali ovih dana razmišljam da kupim HD prijemnik pa me zanima vaša preporuka oko toga. Cjenovno okvirno do 250€. Hvala!

pozdrav
mozes uzeti kopije dreamboxova tipa 800hd pvr, zatim 500hd i 800hd se
svaki od ovih resivera ce ti zavrsavati posao.
Naravno postoje tu jos razni modeli HD resivera ovo je ono sto bih preporucio
 
Dreambox DM 920 UHD 4K

1x Dual DVB-S2 Tuner (STANDARD-Konfiguration) : 344,00€
1x Dual DVBC\DVBT2 Tuner: 344,00€
1x Triple-Tuner (2x DVB-S2 und 1x DVBC/DVBT2): 369,00€
1x Dual DVB-S2 FBC-Tuner (wie 8 Tuner in einem - sinnvoll nur bei Unicable-Anlage): 369,00€
MultistreamTuner (sinnvoll bei Empfang von Programmen aus Italien, Protugal, Frankreich):

1x Dual DVB-S2X Multistream Tuner: 369,00€

1x Dual DVB-S2X-Multistream-FBC-Tuner: 399,00€

1x Triple-S2X-MultistreamTuner (2x DVB-S2 & 1x DVB-C/-T2): 399,00€

Koncept vec´ izuzetnog Dreambok 900 je dodatno usavršen sa Dreambok DM 920 UHD. Sada ima dvostruko više CI slotova, dva puta više tunera i dvostruko više fleš memorije
(sada 8GB). Pored toga, moguc´e je rad velikih (do 15mm visine) 2,5-incnih cvrstih diskova. Isto važi i za super brz procesor sa dvostrukim jezgrom sa 12000DMIPS-om,
3-incnim LCD ekranom u boji, citacom pametnih kartica, izmenjivim hard diskom, kao i HDMI 2.0 In / Out, USB3.0, Gigabit Lan konekcijama. Po defaultu, Dreambok DM 920UHD
dolazi sa DVBS2 Tvin Tunerom. Fotografija prikazuje uredaj sa dva modula tjunera (dostupno uz doplatu).

Izaberi sta ti odgovara.
 

Back
Top