Poziv na Protest i POBUNU protiv aktuelnih Vlasti u BG
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 104

Tema: Poziv na Protest i POBUNU protiv aktuelnih Vlasti u BG

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Poziv na Protest i POBUNU protiv aktuelnih Vlasti u BG

Mislim da je svima jasno sta se desava i koliko je krajnji cilj DEMOKRATA vazan da oni i uz Dokumentaciju koalicije SRS-DSS i SPS-koaliciju koja cini vecinu u BG u izboru za Gradonacelnika izvrsavaju takve PREVARE i lazi tj. pokusavaju da nametnu Srbskome narodu svoju "NELEGITIMNU" vlast koja je u protiv interesu Srbskog naroda i zakona.U zakonu stoji napisano da kad se sklopi vecinski broj predstavnika u parlamentu da se onda podnosi staroj vlasti dokaz o toj vecinskoj vecini i da se u roku od 15 dana menja tj razresuje duznosti stara i preuzima NOVA vecina!!! Mi smo sad svedoci da IZDAJNICKA VLAST nezeli da se ukloni sa VLASTI vec je uzumpirala Vlast i komande u BG i sad misli da se nama SRBIMA moze pricati neke gluposti a da se oni iako su izgubili tj nemaju vecinu u opstinama misle "da po zaglupljivanju srbskih biraca i praveci nevaznost" izbora mogu u nedogled zadrzavati predaju Vlasti dok mozda nekako neuspeju ako i uspeju na neki nacin da "PODKUPE-PODPLATE" SPS-koaliciju.Svedoci smo da je AUSTRIJA uplatila 100.000€ jagodinskom Klubu,mozemo pricati sta hocemo i kako hocemo ali svi mi dobro znamo "KO SU IZDAJNICI SRBIJE" i sta im je cilj i sta ce sve pokusati nebi li Srbski narod UNI)STILI.
    Pozivam sve Srbe da se udruze i da se vec pocne jednom sa CISCENJEM tih 5kolonaskih delova koji se nalaze u nasoj Otadzbini,jer mi samo hocemo MIR i SLOBODU svom narodu.
    Svi Srbi treba da se skupe i IZADJU NA ULICE i OCISTE OVE IZDAJNICKE DIKTATORE koji su na vlasti koji unistavaju nasu BUDUCNOST!.Shvatite ako sami neizadjete na ULICE i neustanete protiv Vlasti koja je protivpravno na moci i koja odlucuje u nase ime iako nema OPUNOMOCENJE za to nema nam poboljsanja vec samo "IZGUBLJENOG VREMENA". DOLE DS i 5kolonasi IZDAJNICI SRBSKOG NARODA!
    Zivela Srbija,Zivela SLOBODNA SRBIJA

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Poziv na Protest i POBUNU protiv aktuelnih Vlasti u BG

ma najtragičnije je u svemu sto je počeo na kališu tuborg festival valjda a ja stanujem u kraju ,tu negde vračar,senjak,voždovac to bije ko ludo i ide mi na polni organ da mi dođe da odem i da nalupam čamuge ,mada volim body count i public enemy ali hebi ga krivo mi da se ovako čuju onda je trebala metallica da se čuje do subotice,mislim da su ludaku alimpću dali da odvrće ali ga čeka ustanička i specijalni sud zbog ovoga što je uradio

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

"Закон о локалним изборима"

Члан 56
    Конститутивну седницу скупштине сазива председник скупштине из претходног сазива у року од 15 дана од дана објављивања резултата избора." Јасно и лако схватљиво, зар не?
    Овај закона Народна скупштина усвојила је 29. 12. 2007. године.

opšte dobro nije na forumu
    купујем половну жирафу до 50.000 пређених километара
    Poznat
    Učlanjen
    22.02.2008.
    АКО ЈЕ РЕГИСТРА МОДЕРАТОР,ДАДА ЈЕ ЗА ВИБРАТОР
    Reputaciona moć
    0

кога брига шта демократе хоће склопили коалицију и да видимо сад њих

Ističe se foliranat1 (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Ma ima da bude neka guzva ,jer ovi ds nece da sidju sa vlasti , a ovi drugi
    srs,dss,ns ,sps ima da ih razbiju nacisto.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio foliranat1 Pogledaj poruku
    Ma ima da bude neka guzva ,jer ovi ds nece da sidju sa vlasti , a ovi drugi
    srs,dss,ns ,sps ima da ih razbiju nacisto.
    Не дај Боже - али стварно могу радикали да пошизе и да ихухвате за уши и поизбацују из Градске скупштине...........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Не дај Боже - али стварно могу радикали да пошизе и да ихухвате за уши и поизбацују из Градске скупштине...........

Ma garant, jer si video sta je bilo 21.02.2008. u BG-u.
    mnogo ali mnogo naroda

opšte dobro nije na forumu
    купујем половну жирафу до 50.000 пређених километара
    Poznat
    Učlanjen
    22.02.2008.
    АКО ЈЕ РЕГИСТРА МОДЕРАТОР,ДАДА ЈЕ ЗА ВИБРАТОР
    Reputaciona moć
    0

опет се жути блесаве,и то на штету овог залуђеног народа и помало на своју

изгубили и шта сад....ако овај не ваља доћи ће неко други после њега и готово...

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

ja sam za i jos kad bi usput neku ambasadu dokacili....milina

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku
    Mislim da je svima jasno sta se desava i koliko je krajnji cilj DEMOKRATA vazan da oni i uz Dokumentaciju koalicije SRS-DSS i SPS-koaliciju koja cini vecinu u BG u izboru za Gradonacelnika izvrsavaju takve PREVARE i lazi tj. pokusavaju da nametnu Srbskome narodu svoju "NELEGITIMNU" vlast koja je u protiv interesu Srbskog naroda i zakona.U zakonu stoji napisano da kad se sklopi vecinski broj predstavnika u parlamentu da se onda podnosi staroj vlasti dokaz o toj vecinskoj vecini i da se u roku od 15 dana menja tj razresuje duznosti stara i preuzima NOVA vecina!!! Mi smo sad svedoci da IZDAJNICKA VLAST nezeli da se ukloni sa VLASTI vec je uzumpirala Vlast i komande u BG i sad misli da se nama SRBIMA moze pricati neke gluposti a da se oni iako su izgubili tj nemaju vecinu u opstinama misle "da po zaglupljivanju srbskih biraca i praveci nevaznost" izbora mogu u nedogled zadrzavati predaju Vlasti dok mozda nekako neuspeju ako i uspeju na neki nacin da "PODKUPE-PODPLATE" SPS-koaliciju.Svedoci smo da je AUSTRIJA uplatila 100.000€ jagodinskom Klubu,mozemo pricati sta hocemo i kako hocemo ali svi mi dobro znamo "KO SU IZDAJNICI SRBIJE" i sta im je cilj i sta ce sve pokusati nebi li Srbski narod UNI)STILI.
    Pozivam sve Srbe da se udruze i da se vec pocne jednom sa CISCENJEM tih 5kolonaskih delova koji se nalaze u nasoj Otadzbini,jer mi samo hocemo MIR i SLOBODU svom narodu.
    Svi Srbi treba da se skupe i IZADJU NA ULICE i OCISTE OVE IZDAJNICKE DIKTATORE koji su na vlasti koji unistavaju nasu BUDUCNOST!.Shvatite ako sami neizadjete na ULICE i neustanete protiv Vlasti koja je protivpravno na moci i koja odlucuje u nase ime iako nema OPUNOMOCENJE za to nema nam poboljsanja vec samo "IZGUBLJENOG VREMENA". DOLE DS i 5kolonasi IZDAJNICI SRBSKOG NARODA!
    ja sam uvek tu....smrt fasizmu sloboda narodu

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Krstan bi ti pozavideo!

Ističe se zeksiv (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

"Закон о локалним изборима"

Члан 56
    Конститутивну седницу скупштине сазива председник скупштине из претходног сазива у року од 15 дана од дана објављивања резултата избора." Јасно и лако схватљиво, зар не?
    Овај закона Народна скупштина усвојила је 29. 12. 2007. године.
    ALO COVECE, PISE DA SE ZAKAZE SEDNICA U ROKU OD 15 DANA, TO JE COVEK I URADIO, NE PISE KAD TREBA DA SE ODRZI, JBGA RUPA U ZAKONU

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

POZDRAV ZA PUPS KOALICIJU!
    BEZ STARCA NEMA UDARCA!

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Krstan bi ti pozavideo!
    Prijatelju, nemoj tako. Pa zar ne vidis da doticnom neko unistava njegovu buducnost... Zrtva sistema i te opcije...

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio SargeBG Pogledaj poruku
    ma najtragičnije je u svemu sto je počeo na kališu tuborg festival valjda a ja stanujem u kraju ,tu negde vračar,senjak,voždovac to bije ko ludo i ide mi na polni organ da mi dođe da odem i da nalupam čamuge ,mada volim body count i public enemy ali hebi ga krivo mi da se ovako čuju onda je trebala metallica da se čuje do subotice,mislim da su ludaku alimpću dali da odvrće ali ga čeka ustanička i specijalni sud zbog ovoga što je uradio
    pa sto ne ode i ti na festival na kalis da se malo opustis a ne tu ko neka baba da se zalis na buku

Ističe se
    Učlanjen
    29.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zeksiv Pogledaj poruku
    ALO COVECE, PISE DA SE ZAKAZE SEDNICA U ROKU OD 15 DANA, TO JE COVEK I URADIO, NE PISE KAD TREBA DA SE ODRZI, JBGA RUPA U ZAKONU
    pa šta to onda znači? da može da se odlaže i 10 godina?!?!:nono:

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

A sta ja imam da se bijem za politicare. Oni kradu, a meni isto.

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To je ta demoNkratija.
    Njih treba govnjivim motkama ako ne budu hteli da poštuju rezultate izbora. To je legitimno pravo onih koji su pobedili na izborima, da uspostave izbornu volju.

Zainteresovan član Alen Seles (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Svi Srbi treba da se skupe i IZADJU NA ULICE i OCISTE OVE IZDAJNICKE DIKTATORE koji su na vlasti koji unistavaju nasu BUDUCNOST!.Shvatite ako sami neizadjete na ULICE i neustanete protiv Vlasti koja je protivpravno na moci i koja odlucuje u nase ime iako nema OPUNOMOCENJE za to nema nam poboljsanja vec samo "IZGUBLJENOG VREMENA".
    Davno sam ja ovo rekao... Kako su dosli na vlast, SAMO tako ce i otici... Dok se govnjivom motkom ne rasteraju, nece sici sa vlasti... A kad budu sami videli da je kraj, nijednog necete naci u Srbiji... svi ce zapaliti negde preko grane sa sve lovom koju su oteli od Srpskog naroda.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio iznenađenje Pogledaj poruku
    To je ta demoNkratija.
    Njih treba govnjivim motkama ako ne budu hteli da poštuju rezultate izbora. To je legitimno pravo onih koji su pobedili na izborima, da uspostave izbornu volju.
    pa uspostavice je
    14. jula

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Demokratski nema šta.

Ističe se zeksiv (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio branko.bl Pogledaj poruku
    pa šta to onda znači? da može da se odlaže i 10 godina?!?!:nono:
    Misli to radikali ne bi sebi priustili, jedno petnestak dana vise fore da probaju da stvore skupstinsku vecinu.......a opet kazem Alimpic nije prekrsio zakon

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Zaista ne razumem ove koji arlaucu..... Covek je SAZVAO skupstinu u roku od 15 dana... A skupstina MORA da se odrzi u roku od 60 dana od proglasenja izbornih rezultata.... sve po zakonu..... a vi mozete da protestujete koliko hocete ako covek nije prekrsio zakon.....
    Poslednji put ažurirao/la gost 47473 : 01.06.2008. u 14:37

Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    pa uspostavice je
    14. jula
    До 14 .07 .2008. лопови мора да буду похапшени , иначе има да изазову немира само да би остали на власти.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio foliranat1 Pogledaj poruku
    До 14 .07 .2008. лопови мора да буду похапшени , иначе има да изазову немира само да би остали на власти.
    koji lopovi?
    ko će da ih hapsi?
    Koštunica?

Slične teme

1. Protest protiv krzna
    Autor Tsuymish u forumu Svet životinja
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.04.2009., 00:59
  2. poziv na pobunu protiv bagre
    Autor Il Nome della Rosa u forumu Žene
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.12.2006., 16:54