Recept za ljubav

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Za ljude koji ne znaju fore, cake i taktike u ljubavi, dakle dobro poznavanje uslovljenih refleksa i sugestija i insinuacija....je


Obezbedite ljubavi dovoljno izazova koji nisu previse jaki....koji ce stalno izazivati , ali ne i unistavati ljubav....
Izazovi ljubavi su npr problemi u zivotu, pripomoci, odnosi prema drugima i slicno....gde se jasno vidi da pocinjete sa dva ugla, a zavrsavate na jednom ......

Onda se desava slicno kao kod prijateljstva, od jedne postanete dve celine....ja i mi.....istovremeno i individualci i deo neceg zajednickog.....

Svako izbegavanje sitnih izazova donosi dve lose stvari....>
-ucmalost u ljubavi , dosada.....zamor....
-kad se nakupi i krene onda je to lavina koja je veliki udar , veliki izazov....

Nije za ovaj podforum, ali deca nek zazmure.....
 
Za ljude koji ne znaju fore, cake i taktike u ljubavi, dakle dobro poznavanje uslovljenih refleksa i sugestija i insinuacija....je


Obezbedite ljubavi dovoljno izazova koji nisu previse jaki....koji ce stalno izazivati , ali ne i unistavati ljubav....
Izazovi ljubavi su npr problemi u zivotu, pripomoci, odnosi prema drugima i slicno....gde se jasno vidi da pocinjete sa dva ugla, a zavrsavate na jednom ......

Onda se desava slicno kao kod prijateljstva, od jedne postanete dve celine....ja i mi.....istovremeno i individualci i deo neceg zajednickog.....

Svako izbegavanje sitnih izazova donosi dve lose stvari....>
-ucmalost u ljubavi , dosada.....zamor....
-kad se nakupi i krene onda je to lavina koja je veliki udar , veliki izazov....

Nije za ovaj podforum, ali deca nek zazmure.....

Ne pokusavajte to kod kuce. :)
 
Za ljude koji ne znaju fore, cake i taktike u ljubavi, dakle dobro poznavanje uslovljenih refleksa i sugestija i insinuacija....je


Obezbedite ljubavi dovoljno izazova koji nisu previse jaki....koji ce stalno izazivati , ali ne i unistavati ljubav....
Izazovi ljubavi su npr problemi u zivotu, pripomoci, odnosi prema drugima i slicno....gde se jasno vidi da pocinjete sa dva ugla, a zavrsavate na jednom ......

Onda se desava slicno kao kod prijateljstva, od jedne postanete dve celine....ja i mi.....istovremeno i individualci i deo neceg zajednickog.....

Svako izbegavanje sitnih izazova donosi dve lose stvari....>
-ucmalost u ljubavi , dosada.....zamor....
-kad se nakupi i krene onda je to lavina koja je veliki udar , veliki izazov....

Nije za ovaj podforum, ali deca nek zazmure.....

Tako nesto+neki malo jaci izazovi.

Zanimljivo je kako posle 20 godinu u braku neki parovi pocnu da izgledaju i misle isto
 
Kakva ti je to rečenica? :shock: Od svega ja kontam samo da ti fale Bibop i Rokstedi.

Patak, zvučiš kao stari komunista. Kanda ćemo se potamaniti onog momenta kad ne budemo imali šta da radimo.
 
Ja zamolih decu da zazmure, ali je to izgleda nemoguce, niko ih nikad nije terao u krevet da legnu da spavaju kad je red.....


Nisam pomenuo komunizam, ljudi, da li vi sve sto ima veze sa postovanjem i mirnijim tokom, zovete komunizam....?
 
Apropo teme: je li gledao neko onaj meksički film Kao voda za čokoladu? Film je fenomenalan ali da pređem na poentu:izrečena je u njemu jedna velika mudrost koju ću pokušati da citiram. Ljubav je kao kutija šibica. Kad se jedno palidrvce ugasi, upališ drugo. Ako ih upališ sve odjednom, sagoreće prebrzo a mogu i da izazovu požar.

Moj mali doprinos Patkovoj tuzi...
 

Back
Top