Obrenovac

Ima mnogo dobra radža šljivka u jednoj krčmi prije Obrenovca, to je prva kafana kad se ide iz pravca termoelektrane prema gradu, prije kasarne ako se ne varam. Da ne znaš možda kako se zove?
 
To je jedna stara kafana, u blizini servisa za pranje vozila u Obrenovcu, nesto pre kasarne, kada se ide iz pravca termoelektrane, ali naziv joj nije stalan, jer se zakupci kafane vrlo cesto menjaju. No jos bolja je radza a bogami i vino white or red na novotvorenom splavu restoranu nedaleko od te lokacije, na reci Savi. Uz kvalitetan izbor ribe i vrhunski ambijent uzivanje zagarantovano!
 
To je jedna stara kafana, u blizini servisa za pranje vozila u Obrenovcu, nesto pre kasarne, kada se ide iz pravca termoelektrane, ali naziv joj nije stalan, jer se zakupci kafane vrlo cesto menjaju. No jos bolja je radza a bogami i vino white or red na novotvorenom splavu restoranu nedaleko od te lokacije, na reci Savi. Uz kvalitetan izbor ribe i vrhunski ambijent uzivanje zagarantovano!

Pa Kolubarski gradić kao i Lazarevac,pun narkosa i bidala,takođe kao Lazarevac :)!Ne znam šta bih baš pozitivno rekao o njemu ali ono...opušteno :)
 
Pa recimo sve gde ima linija GSP-a!A u Obrenovcu nema...

Hm, ima ''Lasta''... zglob, expres... privatnici... Pre stignesh iz Obrenovca u centar nego sa Vidikovca... Kako god, Obren-city je beogradska opština... iste table, isti pozivni... dok je tako... i Obrenovac je deo Beograda...
Btw. ako se ne varam... tabla... ''PODRUČJE GRADA BEOGRADA'' se nalazila u Vukićevici... na kraju... ne znam, pomerena ili se i dalje tamo nalazi?
 
u Baricu je ukraden pas koji lici na pekinezera ali je visi izuzetno vezan za moju braticinu .Pas je istrcao na ulicu za mojom braticinom a baka je ostavila vrata i komsije su videle kako cigani uzimaju Bekicu i odlaze.to je bilo u petak uvece iotada moja braticina i njen muz je traze ali nema rezultata.Beki je krem boje ima malo svetlije braon na krajevima usiju.Vislja je od obicnom pekinezera .Molimo sve koji su mozda videli Beki da se jave na 8702431 ili 0628720276.Hvala:cry:
 
u Baricu je ukraden pas koji lici na pekinezera ali je visi izuzetno vezan za moju braticinu .Pas je istrcao na ulicu za mojom braticinom a baka je ostavila vrata i komsije su videle kako cigani uzimaju Bekicu i odlaze.to je bilo u petak uvece iotada moja braticina i njen muz je traze ali nema rezultata.Beki je krem boje ima malo svetlije braon na krajevima usiju.Vislja je od obicnom pekinezera .Molimo sve koji su mozda videli Beki da se jave na 8702431 ili 0628720276.Hvala:cry:

Jel ovo neki vic :D:D:D ????
 
Obrenovac je super!
U principu mali "gradovi" su IN, ništa lepše kad krenem u kupovinu, obiđem krug po gradu i kupim sve što mi treba. To se zove šoping a ne da mi noge odpadnu od hodanja.
ŽIVEO OBRENOVAC!!!
 
Lazarevac je da kazem na zalost deo Bg-a.Jes da bg pomaze nekad novcano,ali majku mu sve pokupise...

Lazarevac samo administrativno pripada Bg-u kao gradu!
A Bg NIKAD ne pomaze novcano Lazarevcu...vec Bg krade od Kolubare i Lazarevca i zidaju zgrade i isvaltiraju ulice po Bg-u ! Pa smo mi posle za njih seljaci kad su nam ulice neasvaltirane...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Lazarevac samo administrativno pripada Bg-u kao gradu!
A Bg NIKAD ne pomaze novcano Lazarevcu...vec Bg krade od Kolubare i Lazarevca i zidaju zgrade i isvaltiraju ulice po Bg-u ! Pa smo mi posle za njih seljaci kad su nam ulice neasvaltirane...
Mala digresija.
Ne krade Bg ni od koga, vec kradu vase bivse komsije, prijatelji i rodjaci koji su trenutni zitelji Beograda. Rodjacko-prijateljsko-familijarni klanovi koji su zbrisali iz svojih rodnih mesta u Beograd i ni za zivu glavu ne bi priznali da postoji njihovo rodno mesto. To su oni kojima treba da uputite zalbe za asfaltiranje. Beogradjanima je i previse betona i asfalta, a to sto se ulica u kojoj je sediste jedne vladajuce stranke asfaltira 5 put u zadnje 4 godine moze svakoga da iznervira...
No hard feelings..z:poz:
 
Obrenovčani,

Imam jednu molbu za vas.

U proleće 1994. (mart ili april) grupa Obrenovčana je došla u Bosnu, na Jahorinu, da daju krv za ranjenike. Ako se sećam dobro, rekli su da je to u organizaciji crvenog krsta.
Bili su smešteni u mom štabu, odmaralište Rajska Dolina.

Tom prilikom su se fotografisali sa nama borcima u holu odmarališta.
Mnogo bi mi značilo da dođem do jedne od tih fotografija.

Zato vas sve molim, ako se ovde nađe neko ko je tada bio tamo, ili ako poznaje nekoga iz te grupe, da mi se javi na pp.

Znam da je zahtev neobičan, ali meni je to od neizmerne važnosti.
Unapred vam zahvaljujem.
 
Imam jedno pitanje za vas Obrenovcane :)
Koliko daleko je autobuska stanica od Trga? I red voznje koji se nalazi na zvanicnom sajtu opstine su polasci sa vase glavne stanice? Saobraca li subotom u 2.45h autobus za BG? :D
 

Back
Top