Piercing

...ali ne ovako...:

bodypiercingmc7.jpg


lgh (4).gif
 
pirsing je još jedan od primera kako glupost i loš ukus nemaju granice.
osoba verovatno u želji da nabaci malo opakiji imidž uradi tako nešto....
dok istovremeno one koji napadaju pirsing ili tetovaže, bije glas da su štreberi, zaostali, konzervatici, mlakonje itd.
došlo se do toga da je čoveku danas neprijatno da se zgrozi i kaže fuj pred tako nečim, dok je s druge strane, nositi pirsing i tetovaže, kao kul i fensi....

ali poenta je šta god da neko plasira, ako to čini spretno, uvek će se naći fanovi toga. da sutra izmisle šešire u obliku kravlje balege i to će postati kul jer su ljudski kapaciteti za glupost nedokučivi...

ima mnogo dobra sf komedija bliska ovoj temi, idiocracy sa luk vilsonom, kako je kao glupost zavladala u budućnosti, toplo preporučujem - http://www.imdb.com/title/tt0387808/
 
došlo se do toga da je čoveku danas neprijatno da se zgrozi i kaže fuj pred tako nečim, dok je s druge strane, nositi pirsing i tetovaže, kao kul i fensi....
Treba li da ponovim da prising, a i tetovaže, nisu "izmišljotina novog doba"? I zašto bi se ti ili bilo ko drugi zgražavao nad bilo čime, što eventualno nije kao ona slika iznad (malo preterano :) ) (DeeLite)
Ja se evo zgražavam nad ljudima koji se zgražavaju. Tako i nad sobom :lol:

Znači pirsing je "opakiji izgled" i to je kao glupo, a šminka predstavlja "ulepšavanje, lepši izgled" i to eto nije glupo, iako je i to po sebi sasvim veštačko izazivanje divljenja? Ili skretanje pažnje, kako god.....
 
skoro sam skinuo neki materijal od oko 1gb fotki sa plaže sa rapidšera, i baš pravim statističku analizu koliko se učestalo pojavljaju tetovaže i pirsinzi na ovom slučajnom uzorku. mislim da je procenat oko 5-10%.
pogotovu se primećuje povezanost gde su zaljubljeni parovi - ako devojka ima tetovažu ili pirsing, i njen partner ima nešto od toga. ovo potvrđuje ono da snob bira snoba, a da drugačije kombinacije teže uspevaju
 
dragojlo,sreca moja da sam skinula pirsing pre 6 meseci.....
a sta tebe briga dal je neko izbushio svoje telo....nemoj da gledas i bice ok....
ti dragojlo uvek moras da imas drugacije mishljenje od svih....pochinjem da mislim da to radis namerno samo da bi se raspravljao...
 
dragojlo,sreca moja da sam skinula pirsing pre 6 meseci.....
a sta tebe briga dal je neko izbushio svoje telo....nemoj da gledas i bice ok....
ti dragojlo uvek moras da imas drugacije mishljenje od svih....pochinjem da mislim da to radis namerno samo da bi se raspravljao...

Ma ne, njemu je to izgovor da se udubi u diskusiju pa traži fotke, kao da proanalizira! :dash: (Valjda me Julian neće banovati... :sad2:)

Dakle, stvar ličnog izbora. Sve dok nije snobovština ili degute, ja nemam ništa protiv. Komšinica (rodom iz Indije, da ne budem rasista a da vam bude jasno) istetovirala po rukama imena sinova, na jednoj ruci Dejan a na drugoj Saša. Pa gde ti je ćerka Zorica?!
 
Devojka i ja smo zajedno probusili usnu kada nam je bila prva godisnjica :mrgreen: Mada, kratko sam ga nosio i skinuo, smetalo mi zubima.
A usi sam izbusio odavno.
 

Back
Top