meshanje u tudj zhivot

Teska odluka, pogotovo ako ste bas drugari, ali na kraju politika nemesanja u stvari suverene zajednice. Samim recima stvarate osecaj krivice i pritisak na delanje.

Ne, ne bih nista rekao, cak ni da sam siguran, a ne samo da sumnjam.
 
Pazzljivo odabrati trenutak...pa ispitati da li ona uopshte zzeli tako neshto da zna...
Bolje je njemu rechi "Slushaj droljak, kad vech varash skloni se meni s ochiju, sad imam dilemu koja mi u zzivotu nije trebala zbog tvoje bezobzirnosti"

Ja bih volela da mi neko kazze s kim me vara. Ovako chu morati da brchkam po mobilnom.
 
saznate da decko vara devojku ili obrnuto...
sta treba uraditi u toj situaciji? da li bi ste to rekli toj devojci, ili bi ste se drzali po strani, pa sta bude...

koliko nas se ovo uopste tice??? :dontunderstand:

Rekla bih jedino mladjoj sestri i najboljoj drugarici...i one bi to isto uradile kada sam ja u pitanju.........ostalima, ne......ne tice me se....... kao sto me ne bi zanimalo da dodje tamo neka zajednicka poznanica i pocne mi prosipati price da mene decko vara.....zamolila bih je da se ne zamara........
 
a sta ako ste ok prijatelji?
tesko mi je sto to znam..... imam neverovatan osecaj krivice......... kada bih mogla to da izbacim iz glave :dash:
lose je ako kazes, lose je ako ne kazes, pa ti sad vidi :think:
mada... i ja bih volela da znam.... bolje nego da sirota devojka pravi budalu od sebe.. huh? sta vi mislite???

...tamni vilajet: kajaćeš se ako kažeš, a kajaćeš se ako i ne kažeš...:think:
 
Ja sam se jednom zeznula i rekla drugu! Situacija se do te mere iskomplikovala da sam u celoj prici ja nadrljala! Od tada drzim jezik za zubima! Sada napr. znam da decko moje drugarice (ne tako dobre drugarice) nju vara ali ne pada mi na pamet da zucnem!
 

2623d100001611.jpg

ovaj desno, pa ako ti se svidza, ....znassss:rumenko:
p.s. jedva mu nadjoh sliku, ali se potrudih za tebe Betmene :)))))))))))00
 

Back
Top