Race Driver:Grid

Happy_feet

Aktivan član
Poruka
1.116
E da vas pitam jel neko igrao ovo?Slicno je toca race driveru samo sto je grafika nadrealno lepa.....Birate izmedju 3 ostrva na kojima mozete da se trkate sa preko 100 automobila.....Super je igra i evo nekih screenova:

site_race-driver-one--ss-3.jpg

race-driver-grid-ss1.jpg

race-driver-grid-ss3.jpg
 
Obrati li ti paznju na zahtevnost igre? (Vecinu mozes da bacis u kantu ako imas "samo" minimum onoga sto trazi...)

Minimum Specifications

* Windows XP/Vista. (If running Windows Vista, SP1 is recommended)
* DirectX 9.0c
* Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+
* 1GB RAM.
* Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above
* DirectX Compatible Sound Card
* Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
* 12.5 GB Hard Drive Space



Recommended Specifications

* Windows XP/Vista. (If running Windows Vista, SP1 is recommended)
* DirectX 9.0c
* Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+
* 2GB RAM.
* Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950
* Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.
* Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
* 12.5 GB Hard Drive Space

Supported Graphics Cards

ATI Radeon X1300, X1600, X1800, X1900, X1950, HD2600, HD2900, HD3870
NVIDIA Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8600, 8800, 9800
 
Stvarno ga preterase.......Mada za koju godinu ovo ce biti melem za oci na prosecnim kompovima.....Danas se konfiguracije menjaju ko carape tako da nece proci mnogo vremena kada ce 90% igracke populacije moci ovo da igra.
 
Igu je pravio Codemasters u istom 3d enginu NEON kao i Kolina DIRT samo što je optimizovanija 5 puta od iste. Evo, baš sam je hm....nabavio pre 3 sata i mogu Vam reći da sam oduševljen! Ovako nešto nisam očekivao! Sve preporuke sa moje strane, ako Vam to nešto znači. I da, skoknite do braće Bugara na Z. ima rip od 2.6 GB, šljaka odlično. Aj pozdrav, odo da vozim Grid!
 
Poslednja izmena:
Igu je pravio Codemasters u istom 3d enginu NEON kao i Kolina DIRT samo što je optimizovanija 5 puta od iste. Evo, baš sam je hm....nabavio pre 3 sata i mogu Vam reći da sam oduševljen! Ovako nešto nisam očekivao! Sve preporuke sa moje strane, ako Vam to nešto znači. I da, skoknite do braće Bugara na Z. ima rip od 2.6 GB, šljaka odlično. Aj pozdrav, odo da vozim Grid!
Hvala na informaciji,bash sam planirao da ''nabavim'' taj Rip od 'brace bugara'.
 
ej, stvarno je super igra... vise arkada nego simulacija, sto mi trenutno bas odgovara... :D mada, sta i ja pricam- u opcijama moze da se podesi da bude "simulativnija" :) ... a ima i bas dosta podesavanja za grafiku, tako da vecini moze da klizi a da i dalje izgleda vise nego pristojno.. :)
ima dobrih novih forica, iako mi onaj time freeze ne deluje kao fer fora... ali dobro- ipak je to igra... :D i nije izabrano lose resenje za sticanje reputacije... za sada- 9/10! :D dugo nije izasla pristojna trka...
 
DIRT je osrednja igrica.... nakon sjajnog CMR 05 napravili su ogromnu pauzu i svi smo ocekivali ovo kao sunce

jako dobar izbor kola (neoprostivo je sto nema Focusa) i staza (legendarni Pikes Peak je kod mene i izvadio igricu) rusi potpuno odsustvo bilo kakve vozacke realnosti. mislio sam da nakon TRD3 nece napraviti gresku sa kolima koja koce kao da imaju 150 kilograma ali napretka nije bilo

CodeMaster je konacnu ugrabio i famoznu licencu za F1 pa cemo videti na sta ce to da lici (mislim da znam ali ajde da se ponadam)
 
Poslednja izmena:

Back
Top