VIJAGRA

Budi mudra i zaboravi šta si videla. Usput mu pojačaj malo ishranu sa mesom, kikirikijem, semenkama, orajima, medom i malo mu se posveti na neki novi, izazovniji način.
 
ANA MIJA:
LJUDI STA DA RADIM UPRAVO SAM NASLA U STANU VIJAGRU KOJU MOJ MUZ TAJNO KORISTI,STA DA RADIM ???

covek se verovatno stidi ali vidis da hoce sebi da pomogne, sto je super.
nemoj da se pravis da nisi videla ali ne pravi dramu oko toga.
ja bih sa njim nezno porazgovarala (mislim, ne sa tvojim muzem nego...bah, kapiras).
 
anakin:
ANA MIJA:
LJUDI STA DA RADIM UPRAVO SAM NASLA U STANU VIJAGRU KOJU MOJ MUZ TAJNO KORISTI,STA DA RADIM ???

covek se verovatno stidi ali vidis da hoce sebi da pomogne, sto je super.
nemoj da se pravis da nisi videla ali ne pravi dramu oko toga.
ja bih sa njim nezno porazgovarala (mislim, ne sa tvojim muzem nego...bah, kapiras).
Ima da se pravi da nije videla!
Pa znaš li ti kako muški gledaju na te stvari? To im je sve, smisao života i sad - problem sa krvotokom.
Ono sa razgovorom podržavam, jer nežan ženski pristup podržava muškost.
 
Gledaj samo da ne upotrebljava jos neke lekove istovremeno sa Viagrom, kao prvo (posebno nitroglicerin).
I uzivaj bre...pa on to radi zbog tebe
 
ANA MIJA:
LJUDI STA DA RADIM UPRAVO SAM NASLA U STANU VIJAGRU KOJU MOJ MUZ TAJNO KORISTI,STA DA RADIM ???

Ako mu je uskoro rodjendan kupi mu par komada, lepo upakuj i rešen problem. Onda više nema šta da krije.
A možda si samo našla, a nije još koristio, tako da najbolje je da isproba, pa da se uverish :lol:
 

Back
Top