Borac ili kuler

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li su pravi muskarci kuleri ili borci za picu/zenu?

Zene da li vise volite tipove koji trce za vama i ne mogu bez vas, ili vise volite tipove koji mogu s vama, dok ne pocne tamburanje u tikvu, a nakon toga vas iskuliraju bez problema? I sta mislite koji su od ta dva veci muskarci (karakterno jaci)?

I sta mislite koji su u vecem broju? Ja mislim da su u vecem broju borci, cim placaju zenama sve prohteve, jer im kuliranje nije jaca strana - u prevodu ne mogu bez zene.
 
oboje u isto vrijeme....muskarac i kad se izbori mora biti (ostati) intrigantan za zenu,ali kuliranje nije prava rijec za to sto nama drzi paznju.....8)
a ako je samo 'kuler' onda ne moze da me zainteresuje.ja sam tip djevojke koja hoce da vidi u ocima strast i zelju i spremnost muskarca da bude tu za mene u svakom trenutku....i zelim da i on u mojim vidi isto..

nikad ali nikad ne bih mogla da budem sa muskarcem koji me kulira i zanemaruje jer sam previse ponosna.ne bih se mogla zaljubiti jer sam u sustini veliki hedonista:mrgreen: i volim da uzivam u obozavanju svog decka nego u sopstveno projektovanoj patnji i ignorisanju nekog idota...
 
sinke mislim da ti nisu macke ,ribe i ostala 4ska postena inteligencija odgovorila

zene sve vole ovo mogu u 4 stiha da napisem ali mi nesto ne ide :rotf:

dakle,ako mi je devojka draga nema polemike - dajem zato sto zelim
 
oboje u isto vrijeme...
Tacno tako.
Ako si samo borac i samo trcis za ribom to ne valja jer ce vrlo brzo da se baci u neke tripove dignutog nosa, daklem mora se malo i kulirati i praviti nezainteresovan.
Sa druge strane moras joj pokazati da ti je stalo do nje i da ti je relativno bitna.
To jesu malo neiskrene igrice, ali to je tako samo u pocetku, a kad se dovoljno upoznate onda te igrice vise ne pale. Onda je varijanta budi ono sto jesi.
 
Tacno tako.
Ako si samo borac i samo trcis za ribom to ne valja jer ce vrlo brzo da se baci u neke tripove dignutog nosa, daklem mora se malo i kulirati i praviti nezainteresovan.
Sa druge strane moras joj pokazati da ti je stalo do nje i da ti je relativno bitna.
To jesu malo neiskrene igrice, ali to je tako samo u pocetku, a kad se dovoljno upoznate onda te igrice vise ne pale. Onda je varijanta budi ono sto jesi.

ne nijesmo se razumjeli.nema kuliranja i pravljenja nezaintresovanosti tj glume...zene su uglavnom dobre glumice pa provale slabije odmah:mrgreen:..mora muskarac da voli i treba znati pokazati da voli...ali mora i zadrzati to svoje dostojanstvo i unutrasnju jacinu..u smislu :volim te i ne mogu te voljeti vise nego sto te volim ali to NE MOZE tako....i ne to da govori rijecima nego stavom,pojavom..to zenu zadrzava pored muskarca,daje jos snagu i osjecaj sigurnosti..ona zna odmah da ce taj muskarac znati,moci,umjeti,smjeti da je zastiti u zivotu i ona ga zeli SAMO za sebe:mrgreen:
 

Back
Top