Šta to on reče ?
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Šta to on reče ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Šta to on reče ?

U emisiji, koja je upravo završena, na jednoj TV, Na pitanje voditelja, gostu Dr. Ž. Obradoviću, paravraziram: vaša koalicaja obećala je povećanje penzija, odakle to mislite da vinasirate ? Odgovor, takođe parafraziram: mi ćemo sada videti odakle to može da se isplati i DA LI JE TO MOGUĆE, jer mi nismo ljudi koji OBEĆAVAJU NEMOGUČE !

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Šta to on reče ?

Citat Original postavio milegr Pogledaj poruku
    U emisiji, koja je upravo završena, na jednoj TV, Na pitanje voditelja, gostu Dr. Ž. Obradoviću, paravraziram: vaša koalicaja obećala je povećanje penzija, odakle to mislite da vinasirate ? Odgovor, takođe parafraziram: mi ćemo sada videti odakle to može da se isplati i DA LI JE TO MOGUĆE, jer mi nismo ljudi koji OBEĆAVAJU NEMOGUČE !
    Da.......to je isto budaletina pricao i juce na B92........sve vreme su obecavali penzionerima povecanje penzija,odnosno smanjenje razlike izmedju plata i penzija....a sada ce , tek da vide da li je to moguce.....

Na stranu sto je to, jednostavno nemoguce......ali sta znaju penzioneri, njih bole kara, oni ce ionako da poumiru.... pa kada vec umiru , neka ovima sto ostaju bude lose ......idiotska posla

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Pardon ! I ja sam penzioner, i uopšte nemam nameru da umirem i ništa me ne boli !
    Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku
    Da.......to je isto budaletina pricao i juce na B92........sve vreme su obecavali penzionerima povecanje penzija,odnosno smanjenje razlike izmedju plata i penzija....a sada ce , tek da vide da li je to moguce.....

Na stranu sto je to, jednostavno nemoguce......ali sta znaju penzioneri, njih bole kara, oni ce ionako da poumiru.... pa kada vec umiru , neka ovima sto ostaju bude lose ......idiotska posla

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Kako bre ne kapirate.Pa smanjice plate i automatski se razlika izmedju penzija i plata smanjuje.Stara SPS taktika.

Ističe se
    Učlanjen
    29.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio milegr Pogledaj poruku
    Pardon ! I ja sam penzioner, i uopšte nemam nameru da umirem i ništa me ne boli !
    koliko imaš godina?
    i ti ćeš skoro, ništa se ne boj!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

A koliko imaš ti, kada već mene pitaš ? Zaboravljaš da tu niti ima reda, niti bilo kakve garancije ! Uostalom, pogledaj ponekad bar, zadnje stranice lista "Politika". pa vidi godine onih koji više nisu tu ! Možda je tu više tvojih, nego mojih "ispisnika " !
    QUOTE=branko.bl;6691152]koliko imaš godina?
    i ti ćeš skoro, ništa se ne boj![/QUOTE]
    Poslednji put ažurirao/la milegr : 30.05.2008. u 23:14 Razlog: Dopuna !

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Off topic - izvinjavam se, nadovezaću se na nešto što naizgled nema veze s temom: u jučerašnjem Poligrafu, gost je bio Jakšić, funkcioner DSS (mislim) s Kosova. Na pitanje novinarke kako misli da organizuje život Srba na Kosova ako ignoriše sve institucije na Kosovu, na primer, ukoliko neko ima problem koji mora da reši na sudu i slično, on je odgovorio: "I pod Turcima nam je bilo teško 500 godina....".

Šta reći na ovaj idiotizam??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Kako šta reći na to ? Pa upravo to

QUOTE=Registra.;6691464]Off topic - izvinjavam se, nadovezaću se na nešto što naizgled nema veze s temom: u jučerašnjem Poligrafu, gost je bio Jakšić, funkcioner DSS (mislim) s Kosova. Na pitanje novinarke kako misli da organizuje život Srba na Kosova ako ignoriše sve institucije na Kosovu, na primer, ukoliko neko ima problem koji mora da reši na sudu i slično, on je odgovorio: "I pod Turcima nam je bilo teško 500 godina....".

Šta reći na ovaj idiotizam??

[/QUOTE]

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku

ma da,znate vi dali je moguce i koliko ne pravi te se bas tolike budale....kao oni slagali penzionere nije nego

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Nije "nije nego" nego JESTE !
    QUOTE=voyo.riq;6691681]ma da,znate vi dali je moguce i koliko ne pravi te se bas tolike budale....kao oni slagali penzionere nije nego[/QUOTE]

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio blockhead Pogledaj poruku
    Kako bre ne kapirate.Pa smanjice plate i automatski se razlika izmedju penzija i plata smanjuje.Stara SPS taktika.
    Eto resenja. Kako nisko treba pasti pa praviti vladu sa njima... cccc

Slične teme

1. Sta to rece Jeremic?
    Autor vesnica_90 u forumu Politika
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 01.11.2008., 21:34
  2. ....Reče Mesić i ostade živ...
    Autor Makondo u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.07.2008., 10:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu